Mūsų apsaugos nuo saulės gidas

 

Mėgaukis saulės spinduliais, bet nepamiršk kremo nuo saulės! Atrask įvairių tekstūrų ir formulių apsaugos nuo saulės herojus ir mėgaukis vasara. Visa kita, ką turi žinoti apie apsaugą nuo saulės, rasi mūsų gide.

 

 

PASIRUOŠK VASARAI

Apsaugos nuo saulės ACB

 

Renkantis tinkamą apsaugos nuo saulės priemonę, reikia daug ką apsvarstyti. Kuo skiriasi UVA ir UVB filtrai? Kokio apsaugos nuo saulės faktoriaus reikia tavo odai? Kas yra mineraliniai filtrai? Sužinok daugiau!

 

Gelis nuo saulės

 

Jie puikiai vertinami dėl savo lengvos, vandens pagrindu pagamintos tekstūros, kuri yra nelipni ir nepalieka baltų likučių. Dėl to jie idealiai tinka riebiai ir mišriai odai. Užtepus jie maloniai vėsina.

 

Fluidai nuo saulės

 

Dėl savo lengvos tekstūros fluidai nuo saulės ypač tinka normaliai ir mišriai odai. Fluidai su mineraliniu filtru taip pat idealiai tinka jautriai odai. Jie remiasi cinko oksidu arba titano dioksidu, kurie apsaugo odą atspindint UV spindulius.

 

Purškiama apsauga nuo saulės

 

Nesvarbu, naudoji veidui ar kūnui, purškiama apsauga nuo saulės padės tau padengti odą lygiu apsaugos sluoksniu ir suteiks gaivumo karštą vasaros dieną! Lengva dulksna yra neriebi, nelipni ir nematoma ant odos.

 

Kremai ir losjonai nuo saulės

 

Normaliai ir sausai odai geriausiai tinka klasikinės priemonės. Didesnio riebumo kremai ir losjonai nuo saulės maitina odą ir saugo ją nuo išsausėjimo.

 

Apsauga nuo saulės tavo lūpoms

 

Lūpų balzamas ar lūpų dažai su apsaugos nuo saulės faktoriumi drėkina ir užtikrina patikimą apsaugą. Net ir produktai su SPF 50+ dabar turi itin lengvas formules, kurias gali naudoti tiesiog ant savo lūpų makiažo!

GROŽIO PASAULIS DABAR DAR ARČIAU TAVĘS!

Atsisiųsk mūsų programėlę!