STAIGMENA! Pasirink užsakymo atsiėmimą internetinėje parduotuvėje (L.Zamenhofo g.3, Vilnius) ir gauk DOVANĄ - SOS grožio priemonių rinkinį, kuris pravers ir kelionėje, ir biure, ir vestuvių metu!

Italian Sun by ARMANI

 

Vasara jau čia.


Saulės spinduliai sugrįžo, o kartu ir jų kuriami šešėliai.
Atraskite GIORGIO ARMANI duoklę Italijos saulei su ikoniškais gaiviais aromatais - Acqua Di Giò jam ir Gioia kvepalų kolekcija jai.

 

Stebinantys, spalvingi ir nenuneigiamai elegantiški.
Mėgaukitės poilsiu po Italijos saule.

 

DUOKLĖ DŽIAUGSMUI, SUSIJUNGIANČIAM SU GAMTA

GIORGIO ARMANI pristato atnaujintą „GIOIA“ kolekciją – džiaugsmingų aromatų rinkinį:

  • Naujas dizainas visiems kolekcijos aromatams – išskirtinis kamštukas, primenantis 4 brangiuosius akmenis, kurie suteikia ryšį su gamta ir jos ramybe; prabangesnis rafinuotų pastelinių spalvų ir apvalios formos stiklo buteliukas.
  • Naujas šviesus aromatas „Light di Gioia“, įkūnijantis dar neatrastą skyrių, apimantį visą gamtos išskirtinumą ir subtilumą.


Ponas ARMANI buvo įkvėptas gyvybiškai svarbių natūraliųjų elementų: VANDENS, ORO, DANGAUS ir ŠVIESOS bei teigiamomis brangakmenių dorybėmis, kad sukurtų šią džiugią aromatų kolekciją moterims. Atnaujinta kolekcija pristato 4 papildančius gamtos eliksyrus, kurie atgaivins jūsų vidinę ramybę ir džiaugsmą. Atraskite savo natūralųjį elementą.

 

#ScentofGioia

ATRASKITE VISUS GIOIA AROMATUS

ATRASKITE VISUS ACQUA DI GIÒ AROMATUS