AURAE

Pajuskite dėkingumo galią

Sausainių aromato sojų vaško žvakė
Kam skirta: Aksesuarai namams
Nauja Prekė tik internete
140 g 0,08 € už 1 g
11,49 €
+ 0.34 lojalumo eurų
Jums priklauso nemokamas pristatymas
0 EUR greitas pristatymas Vilniuje, numatomas pristatymas RYTOJ, lapkričio 30 d. 18:00-22:00
0 EUR greitas pristatymas Kaune, numatomas pristatymas RYTOJ, lapkričio 30 d. 18:00-22:00
.
0 EUR pristatant DPD kurjeriu jūsų pasirinktu adresu, numatomas pristatymas gruodžio 3 d.
NEMOKAMAI atsiimkite šiose Vilniaus DOUGLAS parduotuvėse, RYTOJ, lapkričio 30 d., po 17 val.
- DOUGLAS internetinių užsakymų atsiėmimas, L.Zamenhofo g. 3
- DOUGLAS, PC "Akropolis”, Ozo g. 25
- DOUGLAS, PC "Panorama”, Saltoniškių g. 9
- DOUGLAS, PC "Centro pasažas”, Gedimino pr. 16

NEMOKAMAI atsiimkite kitose DOUGLAS parduotuvėse, gruodžio 3 d., po 14 val.
0 EUR pristatant į pasirinktą paštomatą, numatomas pristatymas gruodžio 6 d.
Rodyti visus pristatymo būdus
Nemokamas pakavimas ir atvirutė
2 mėginiai dovanų

Produkto aprašymas

Pajuskite dėkingumo galią

Sausainių aromato sojų vaško žvakė

 

Sojų vaško žvakė su medine spragsinčia dagtimi ir jaukumu pripildytu naminių sausainių aromatu. Išbandykite DĖKINGUMO praktiką ir tikime, kad nenorėsite sustoti (instrukcija dėžutės viduje).
Buvimas geru kitiems gali padaryti mus nuoširdžiai laimingais. Kai ore sklaido gerumo, dėkingumo ir meilės dvasia, o širdys atviros juos priimti, svajonės pildosi, o stebuklai tiesiog įvyksta. Pripildykite savo širdis gerumu ir meile!

  • Sudėtyje: sojų vaškas, medinė spragsinti dagtis, aromatinis aliejus.
  • Degimo laikas - 23val.

 

Talpa: 140g

Kaip naudoti

 

  • Pirmą kartą uždegę žvakę, ją deginkite tol, kol žvakės paviršius išsilydys. Tai ypač svarbu, nes vaškas turi ,,atmintį". Jei pirmą kartą uždegus žvakę, ji išdegs tik centre, tai sekantį kartą uždegus žvakę, ji degs tuneliu gilyn, o kraštai taip ir liks neišdegę.
  • Žvakės aromatas stipriausiai jaučiamas žvakei šylant.
  • Prieš kiekvieną žvakės uždegimą, pakirpkite dagtį iki 0,5 cm. Per trumpai pakirpta dagtis gali vangiai degti, todėl nepakaks liepsnos vaškui išsilydyti. Vėliau žvakė gali pradėti degti tuneliu ir užgesti. Jei dagtis bus per ilga, žvakės liepsna bus per didelė, ji greitai tirpdys vašką ir degs ne taip stabiliai. Laikui bėgant, gali susidaryti suodžių, kurie užterš žvakės paviršių ir visą indą.
  • Nerekomenduojama žvakės deginti ilgiau nei 4 valandas, kad indas per daug neįkaistų ir nekiltų indo įskilimo pavojus. Patariama žvakę užgesinti, leisti jai atvėsti ir prieš uždegant vėl patrumpinti dagtį.
  • Kiekviena žvakė pagaminta rankomis, unikali, o jos sudedamosios dalys gali būti pasiskirsčiusios skirtingai.
  • Dėl natūralių ingredientų sudėties, vaškas gali įgauti skirtingus atspalvius, o dėl temperatūrų kaitos, nevienodų transportavimo sąlygų, gali atsirasti oro tarpų, įtrūkimų, taip pat netolygus vaško pasiskirstymas.Tai – visiškai natūralus procesas naudojant sojų vaško žvakes.

Apie Gamintoją

Gyvendami nuolatiniame bėgime, darbuose, veiklose, projektuose, nejautėme laiko, nematėme kaip keičiasi metų laikai, spalvos. Bet vieną dieną sustojome, plačiai atmerkėme akis ir nustebome kiek grožio, spalvų ir džiaugsmo aplinkui...Iš pradžių buvo nejauku, o tada po truputį atradome viską iš naujo, tuos mažus dalykus, į kuriuos pažvelgėme jau kitomis akimis.

Taip netikėtai gimė įkvėpimas, prabudo kūrybiškumas ir prasiveržė jėga, kurios net nemanėme esant.

Sukūrę pirmąją rankų darbo žvakę, pajutome neįprastą šilumą ir jaukumą. Buvo labai gera, gal ir todėl, kad tai buvo mūsų pirmasis kūrinys. Nuo tos dienos keisdamos savo formą ir kvapą žvakės mūsų namuose nenustoja degti.

AURAE - Lietuvoje sukurtos natūralios sojų vaško žvakės bei namų kvapai. Mūsų kolekcijose puikiai dera natūralūs ingredientai ir dirbtinės kilmės medžiagos sukuriančios nepriekaištingą produktų kokybės balansą. Kurdami inovacijas, visada vadovaujamės sąžiningumo, tvarumo ir unikalumo principais.

AURAE rankų darbo sojų vaško žvakių ir namų kvapų kolekcija “ĮKVĖPTA GAMTOS” pagaminta iš 100% natūralių žaliavų. Šie produktai - draugiški aplinkai. Unikalios rankų darbo žvakės ir namų kvapai, skirti visiems, vertinantiems tai, kas tikra. Užsimerk, giliai įkvėpk ir trumpam sustok. Pagauk akimirkos džiaugsmą ir mėgaukis gamtos sukurtais aromatais.

AURAE rankų darbo sojų vaško žvakių su medinėmis spragsinčiomis dagtimis ir namų kvapų kolekcija – “5 DIENŲ IŠŠŪKIS”  suteikia unikalią galimybę sustoti ir pažvelgti į save giliau – nusiraminti, pamilti save ir siekti svajonių – tai iššūkiai, kuriuos ši kolekcija kviečia Jus priimti.

 

Rašyti atsiliepimą


Prekės įvertinimas: 1 2 3 4 5
Jūsų atsiliepimas:

Atsiliepimai