-30% -30%
BALMAIN

Extatic

Tualetinis vanduo (EDT)
Kvapas: Gėlių, Vaisių, Medienos
   
40 ml 30,07 € 42,95 € 0,75 € už 1 ml
 
Į krepšelį Turime sandėlyje Kur galima įsigyti?
60 ml 41,97 € 59,95 € 0,70 € už 1 ml
 
Į krepšelį Turime sandėlyje Kur galima įsigyti?
Nemokamas pristatymas perkantiems virš € 49
Nemokamas dovanų pakavimas
Du nemokami mėginėliai

Produkto aprašymas

Extatic EDT

Gėlių/vaisių/medienos aromatas moterims

Tai lengvesnis, gėlinis-vaisinis-medžio aromatas, papildantis naujojo Extatic asortimentą. Tualetinis vanduo prasideda žaliojo mandarino interpretacija, sultingu ličio vaisiumi ir spalvingu juoduoju serbentu.

Gėlinės vidurinės natos švyti elegancija – tai turkiška rožė, magnolija ir jazminas, kurie puikiai atskleidžia Balmain moterį.

Pagrindinėse natose vyrauja ambroksano ir kedro šiluma bei švelnus tarsi šilkas muskusas.

Apie gamintoją

Kelią BALMAIN!

BALMAIN mados namai šiuo metu yra vieni populiariausių ne tik tarp pasaulinių įžymybių, bet ir tarp mados sekėjų. Kone visi perka garsiuosius, pečius itin išryškinančius švarkus bei siaurutes, metalinio spindesio sukneles. Kaip gi prasidėjo visa Balmain istorija?

Aistra nuo septynerių metų

Kai 1914 metais gimė Pierre Balmain niekas nesitikėjo, kad jis ateityje taps pasaulyje plačiai žinomu dizaineriu. Manoma, kad meilę drabužiams Pierre pradėjo jausti jau būdamas septynerių, kai jo mama bei sesuo įkūrė nedidelį boutique, tad, nenuostabu, kad studijuodamas architektūrą, jaunuolis metė studijas, supratęs, kad visa tai – ne jam ir pradėjo kurti sukneles. Pripažinimas atėjo gana greitai – Balmain drabužius mielai rinkosi karalienės, princesės, kinos žvaigždės bei elito atstovai. Rašytoja ir artima dizainerio draugė, amerikietė Gertrude Stein savo užrašuose rašė: Balmain moteris – tai aktyvi, energinga, itin save mylinti ir prisižiūrinti, elegantiška ir nepriklausoma asmenybė.

Kai vien drabužių neužtenka...

Svarbu paminėti, kad šis drabužių kūrėjas neapsiribojo vien drabužių kūrimu, Balmain vardą galima pamatyti ir parfumerijos pasaulyje - jo kurti kvepalai tapo vieni geriausiai parduodamų!

Balmain sekėjai

Dizaineris mirė 1982 metais ir mados namų vairą perėmė Erik Mortensen – Balmain dešnioji ranka. Po jo sekė pats Oscar de la Renta, kuris prikėlė rafinuotą ir elegantišką BALMAIN dvasią, Christophe Decarnin, kurio dėka šie mados namai tokie populiarūs. Truputis seksualumo, truputis prabangos, truputis blizgesio, truputis elegancijos, truputis jaunatviškumo bei nežabotos energijos kuria vakarėlių mergaitės įvaizdį ir tiesiog užburia BALMAIN mylėtojus. 2011 m. pagrindiniu BALMAIN mados namų dizaineriu tapo iš Bordo kilęs prancūzas Olivier Rousteing. Prieš tai šis kūrėjas šešerius metus dirbo su italu Roberto Cavalli, o 2003-iaisiais baigė mados studijas Paryžiuje. Iš tiesų tenka pripažinti, kad toks Balmain valdybos pasirinkimas iš tiesų vykęs – Olivier yra pakankamai jaunas, kad sugebėtų pateikti ne vieną naują idėją, tačiau turi nemažą žinių bagažą.

Apie kvapus

KVAPŲ KLASIFIKACIJA

Citrusų kvapai
Šie eteriniai aliejai gaunami iš vaisių – citrinų, bergamočių, apelsinų, greipfrutų ir kt. – žievės. Citrusų aromatai skirstomi į gėlių, šipro, prieskonių, medžių, aromatinius kvapus.
Gėlių kvapai
Šios rūšies kvepalams priklauso gėlių – rožių, jazminų, žibuoklių, alyvų, pakalnučių, narcizų ir kt. aromatai. Kartais vyrauja vienos rūšies gėlių kvapas (pavyzdžiui, levandų), kartais skleidžiasi gėlių puokštė, taip pat galima justi medžių, vaisių dvelksmą.
Paparčių kvapai
Šie aromatai neturi nieko bendra su tikru paparčių kvapu. Vyrauja levandų, medžių, ąžuolų kerpių, kumarino, bergamočių ir kiti kvapai. Taip pat galima justi ambros, gėlių, prieskonių dvelksmą. Dažniausiai tokia aromatai skiriami vyrams.
Šipro kvapai
1917 m. François Coty sukūrė pirmuosius kvepalus „Chypre“. Garsiajai šipro aromatų grupei priklauso ąžuolų kerpių, kvapiųjų švitrūnų, pačiulių, bergamočių kvapų deriniai. Taip pat galima justi gėlių, vaisių, odos kvapų dvelksmą.
Medienos kvapai
Šiems aromatams būdingi šilti kvapai (santalų, pačiulių), kartais ir sausas kedrų bei vetiverijų kvapas. Galima justi spygliuočių medžių, ambros, odos, prieskonių dvelksmą. Dažniausiai šie aromatai skiriami vyrams.
Ambros arba rytietiški kvapai
Aromatus sudaro pudros, vanilės, kvapiųjų švitrūnų, gyvulinės kilmės kvapų kompozicijos, suteikiančios kvepalams saldų kvapą. Galima justi švelnų gėlių, medžių, prieskonių, ambros dvelksmą. Dažniausiai tokie kvepalai skiriami moterims, bet esama ir vyriškų.
Odos kvapai
Šių aromatų pagrindas – sausi kvapai. Galima justi išdirbtos odos (dūmų, degančių medžių, smilkalų, tabako ir t. t.) dvelksmą, kartais greta juntami ir gėlių kvapai.
Kvapų tipai

KVAPIŲJŲ MEDŽIAGŲ KONCENTRACIJA

Kvepalai
Kvepalų sudėtyje yra 12–30 proc. aromatinių medžiagų. Kvepalai turi stiprų, ilgai išliekantį (12–24 val.) kvapą, todėl jais patartina kvepintis vakare.
Kvapusis vanduo (EDP)
Kvapiojo vandens, dar vadinamo parfumuotu vandeniu, sudėtyje yra 6–12 proc. aromatinių medžiagų. Pasikvepinus kvapiuoju vandeniu, kvapas išlieka gana ilgai – 6–8 val.
Tualetinis vanduo (EDT)
Jo sudėtyje yra iki 6 proc. aromatinių medžiagų. Tualetinį vandenį geriausiai naudoti dieną, nes jame mažesnė aromatinių medžiagų koncentracija. Kvapas išsilaiko 3–6 val., tačiau kvepalų gamintojai išpilsto juos ir mažais kiekiais, todėl nedidelį tualetinio vandens buteliuką galima visada nešiotis rankinėje.
Kvapiosios kūno priežiūros priemonės
Jų sudėtyje yra iki 4 proc. aromatinių medžiagų. Naudojant to paties kvapo kvapiuosius kūno priežiūros produktus, kvapas išlieka gerokai ilgiau. Parfumerijos specialistai teigia: „Jeigu jūs save mylite ir jeigu leidžia finansinės galimybės, patariame naudoti tos pačios kvapų serijos dezodorantą, kūno kremą ir dušo želę“.


Atsiliepimai

Rašyti atsiliepimą
LAIMĖK ypatingą buteliuką

DALYVAUK CAROLINA HERRERA LOTERIJOJE!

REGISTRUOK čekį ir
LAIMĖK CAROLINA HERRERA 80 ml talpos unikalų buteliuką!

REGISTRUOK!

black