Pirk internetu ir gauk NUTRILESS batonėlį dovanų!

Good Girl Légère EDP
CAROLINA HERRERA

Good Girl Légère

Parfumuotas vanduo (EDP)
Kvapas: Gėlių, Rytietiški/prieskonių
30 ml
30 ml 66,95 € 2,23 € už 1 ml
 
Į krepšelį + 2.01 lojalumo eurų Turime parduotuvėje Kur galima įsigyti?
Good Girl Légère EDP
50 ml 97 € 1,94 € už 1 ml
 
Į krepšelį + 2.91 lojalumo eurų Turime parduotuvėje Kur galima įsigyti?
Good Girl Légère EDP
80 ml 125 € 1,56 € už 1 ml
 
Į krepšelį + 3.75 lojalumo eurų Turime parduotuvėje Kur galima įsigyti?
Nemokamas pristatymas perkantiems virš € 49
Nemokamas dovanų pakavimas
Du nemokami mėginėliai

Produkto aprašymas

Good Girl Légère EDP

Rytietiškas/ gėlių aromatas moterims

 

Moterų galią šlovinantis mados namų „Carolina Herrera“ Légère tipo kvapusis vanduo „Good Girl“ pradeda naują parfumerijos raidos ir šių mados namų kūrybos etapą. Rytietiškas gėlėmis dvelkiantis jo aromatas įkūnija geros mergaitės DNR. Jo kompozicijos pagrindą sudaro išraiškingų kvapų duetas – jazminų, mados namų „Carolina Herrera“ simbolio, ir svaiginantis bei stulbinantis tongapupių kvapas.

Greitai kintančioms mados tendencijoms paklūstančioje kvepalų rinkoje, kurioje kone kasdien pristatomi nauji aromatai, kvepalai „Good Girl“ tapo klasika ir yra vieni perkamiausių pasaulyje. Mados namai „Carolina Herrera“ nori pakartoti jų sėkmę įtraukdami į Légère tipo kvapiojo vandens aromato kompoziciją švelnesnį jazminų – arabinių jazminaičių – kvapą.

Naujasis Légère tipo kvapusis vanduo išreiškia pagarbą stiprioms moterims ir jų alegría de vivir – gyvenimo džiaugsmui. Jis skatina mus būti tuo, kuo norime būti, ir išmėginti visus norimus vaidmenis. Jo aromatas skirtas šiuolaikiškai femme fatale – fatališkai moteriai, nesibijančiai tongapupių ir dulce de leche, karamelizuoto saldinto sutirštinto pieno, kvapo saldumo. Šis naujoviškas moterų sukurtas aromatas kviečia linksmintis ir būti išdykusioms, nes... gera būti blogai!

Modernus medienos (santalų) ir gėlių (kvapiųjų kanangų bei jazminų) kvapų derinys perteikia moterų žavesį bei galią, o karamelizuoto saldinto sutirštinto pieno aromatas gundo. Iškalbinga netgi tekstūra – naudojama cukrų primenanti kristalizuota tongapupių esencija.

„Šis aromatas išsiskleidžia tarsi gėlės žiedas ir yra dienos bei nakties rezonansas. Tai pagarbos duoklė drąsiai ir stipriai moteriai. Terminas Légère (lengvas) šiuo atveju nėra gaivos sinonimas, šio Légère tipo kvapiojo vandens aromatas toks pat stiprus kaip ir jo pirmtako. Naudojamos aukštos kokybės žaliavos, ir aromatas išlieka ant odos labai ilgai“, – sako parfumerė Louise Turner.

Juodas novatoriškas batelio formos flakonas su aukštu rantytu aukso spalvos kulniuku turi sudėtingą purškimo sistemą. „Norėjome sukurti objektą, o ne flakoną, o kas galėtų suteikti daugiau galios nei aukštakulniai bateliai? Purškimo sistemai sukurti prireikė ketverių metų ir 600 bandymų, o šiam naujam flakonui – dar šimto“, – aiškina Carolina Herrera de Baez, mados namų „Carolina Herrera“ kvepalų kūrybos vadovė. Spalva – vidurnakčio mėlio viršus ir vaiski apačia – buvo iššūkis. Bateliu, moters galios simboliu, neįmanoma nesižavėti:  „Merginai niekada nepakanka batelių. Jei Jums kas nors sakytų, kad turite jų per daug, neklausykite jų“, – pataria Carolina Herrera.

Manekenė ir verslininkė Karlie Kloss, suteikianti mergaitėms galimybę mokyti programavimo kursuose „Kode With Klossy“ ir tapti technologijų pasaulio lyderėmis, tobulai įkūnija nepagarbumo žavesį ir nevaržomą savitumą, būdingą naujam kvepalų pasaulio puslapiui, kurį atvertė Légère tipo kvapusis vanduo „Good Girl“.

 * 30 ml yra mažiausia talpa ir dėl purškimo mechanizmo sudėtingumo jo negalima buvo įdiegti į tokią mažą talpą, todėl  pats purkštukas kažkiek skiriasi. Gamintojas rado optimaliausią variantą, kad užtikrintų purkštuko kokybę, tuo pačiu išlaiko kvepalų buteliuko ( batuko) formą.

Atsiliepimai

Nerealūs
Ajanta 2018-06-12 08:49
Rašyti atsiliepimą