Tik iki ketvirtadienio pristatymas NEMOKAMAS perkant vos už 19 Eur!

Eye Shadow Quad -40%
COLLISTAR

Eye Shadow Quad

Keturių spalvų akių šešėliai
       
Dovana! TIK INTERNETE! COLLISTAR kosmetinė su 2 kelioninės talpos produktais Perkant COLLISTAR prekių už 48 Eur ar daugiau - dovana, kosmetinė su 2 kelioninės talpos priemonėmis ( Nero Sublime Black Precious Cream, 15ml; Nero Sublime Black Precious Scrub-Mask, 30g). Dovanos vertė 27 Eur.
Nr. 2
Nr. 1 22,17 € 36,95 € Galioja:
nuo 2018-10-23
iki 2018-11-19
 
Į krepšelį + 0.67 lojalumo eurų Turime parduotuvėje Kur galima įsigyti?
Nr. 1
Nr. 2 36,95 €
 
Į krepšelį + 1.11 lojalumo eurų Turime parduotuvėje Kur galima įsigyti?
Nemokamas pristatymas perkantiems virš € 49
Nemokamas dovanų pakavimas
Du nemokami mėginėliai

Produkto aprašymas

Eye Shadow Quad

Keturių spalvų akių šešėliai

Dviejų spalvų caffè freddo (šaltos kavos)ir caffè caldo (karštos kavos) derinių akių šešėlių paletė. Tai keturių atspalvių akių šešėliai, kurių tekstūros skirtingos – nuo matinių iki suteikiančių satino ir perlų efektą. Ši vienalytė, ilgai išliekanti ir itin lengva šešėlių pudra leidžia jums perdengti spalvas ir jas derinti tarpusavyje nesibaigiančia galybe būdų. Lengvai skrudintų kavos pupelių rudos spalvos atspalviai – vienąkart švelnesni, kitąkart sodresni ir intensyvesni, bet visada išliekantys ryškūs, lygūs ir kreminiai. Beveik įmanoma justi kavos aromatą, vos tik šešėliai pasklinda ant jūsų odos.

10g

 

Išorinė prekės pakuotė gali būti nežymiai pažeista.

Apie kolekciją

COFFEE

2017–2018 M. RUDENS–ŽIEMOS KOLEKCIJA

Paskutinis kelionės „Ti Amo Italia“ stabtelėjimas išsiskiria intensyvia ir aistringa kolekcija, kuri atsigręžia į grožio, gero skonio, meno ir aukštos kokybės mėgėjus. Ši rudens–žiemos kolekcija, jungianti puikias kosmetikos priemonėse esančių sudedamųjų medžiagų juslines ypatybes su jaudinančiu kavos aromatu, papildo visa tai intensyvaus sodrumo atspalviais ir itin puikiai apčiuopiamomis tekstūromis. Riboto leidimo paletė taps etalonine lygiai taip pat, kaip tos, kurios tokiomis tapo anksčiau.

Kava yra šiltų rudos, raudonos ir gintaro atspalvių kaleidoskopas – intensyvus, bet šviesus ir permainingas. Pudros, nagų lakai, lūpų dažai... kiekviena priemonė baltoje pakuotėje, kurią puošia raudoni dekoratyviniai elementai. Nes raudona yra „Illy“ logotipo, o balta – populiaraus jų puodelio spalva. Svarbiausias vaidmuo atitenka didžiulei Maxo Petrone’ės suprojektuotai širdžiai, simbolizuojančiai nežabotą, pribloškiančią aistrą.

Atsiliepimai

Rašyti atsiliepimą