DOUGLAS

Grožio kortelė

Lojalumo kortelė
1vnt. 0,01 € už 1 vnt.
0,01 €
Rezervuoti fizinėje parduotuvėje
Jums priklauso nemokamas pristatymas
0 EUR greitas pristatymas Vilniuje, numatomas pristatymas ŠIANDIEN, spalio 25 d. 18:00-22:00
0 EUR greitas pristatymas Kaune, numatomas pristatymas ŠIANDIEN, spalio 25 d. 18:00-22:00
.
0 EUR pristatant DPD kurjeriu jūsų pasirinktu adresu, numatomas pristatymas RYTOJ, spalio 26 d.
NEMOKAMAI atsiimkite visose DOUGLAS parduotuvėse, ŠIANDIEN, spalio 25 d., po 14 val.
0 EUR pristatant į pasirinktą paštomatą, numatomas pristatymas RYTOJ, spalio 26 d.
Rodyti visus pristatymo būdus
Nemokamas pakavimas ir atvirutė
2 mėginiai dovanų

Produkto aprašymas

DOUGLAS GROŽIO KORTELĖ

Kortelė yra DOUGLAS lojalumo sistemos dalis. Klientai, įsigiję kortelę turi galimybę kaupti lojalumo eurus, įgyti VIP kliento statusą, gauti nuolaidas bei kitus, tik lojaliems klientams skirtus pasiūlymus bei privilegijas.

 

DOUGLAS GROŽIO KORTELĖS privalumai:

 • net 3% nuo sumos, išleistos apsiperkant DOUGLAS parduotuvėse arba internetinėje parduotuvėje www.douglas.lt, kaupiasi DOUGLAS GROŽIO KORTELĖJE.
 • sukauptus DOUGLAS lojalumo eurus galėsi panaudoti jau kito apsipirkimo metu ir jais padengti iki 99% pirkinio vertės arba bet kurią sukauptų taškų dalį panaudoti kaip nuolaidą!
 • Ištikimiausiems DOUGLAS parduotuvių ir internetinės parduotuvės pirkėjams suteikiamos išskirtinės VIP nuolaidos.
 • Specialios nuolaidos gimtadienio proga, kvietimai į renginius ir ypatingus apsipirkimus.
 • DOUGLAS Grožio kortelė yra asmeninė. Perkant ar atsiskaitant DOUGLAS Grožio kortele, būtina pateikti asmens tapatybę įrodantį dokumentą. Vienas pirkėjas gali įsigyti vieną kortelę. Kortelė gali būti įsigyjama tik asmeniškai ir negali būti perleidžiama kitam asmeniui.

 

Daugiau informacijos: https://www.douglas.lt/grozio-kortele/.

 

 

 1. Kaip įsigyti DOUGLAS GROŽIO KORTELĘ?

DOUGLAS GROŽIO KORTELĘ galima įsigyti bet kurioje DOUGLAS parduotuvėje arba www.douglas.lt. Kortelės kaina – 1 ct.

 

 1. Ar DOUGLAS GROŽIO KORTELĖS naudos ir sukaupti taškai galioja tiek fizinėse parduotuvėse, tiek perkant internetu?

Taip, savo DOUGLAS GROŽIO KORTELE vienodomis sąlygomis galite naudotis tiek fizinėse parduotuvėse, tiek pirkdami internetu.

 

 1. Kaip galėčiau sužinoti, ar tapau VIP klientu, kokio dydžio VIP nuolaida priklauso ir pasitikrinti sukauptų DOUGLAS lojalumo eurų likutį?

Norėdami sužinoti savo lojalumo eurų likutį ir kortelės suteikiamų naudų lygį, tai padaryti galite keliais būdais: prisijungę prie savo paskyros www.douglas.lt skiltyje „Kliento informacija“, taip pat galite pasiklausti DOUGLAS parduotuvės konsultanto arba pamatyti ant savo pirkimo kvito.

 

 1. Ką daryti, jei pamečiau savo DOUGLAS GROŽIO KORTELĘ?

Pametus savo DOUGLAS GROŽIO KORTELĘ apie tai reiktų pranešti artimiausioje DOUGLAS parduotuvėje arba el. paštu info@douglas.lt. Pamesta kortelė bus blokuota, o jos sukaupimai ir naudos perkelti į naujai išduotą kortelę.

 

 1. Turiu „Sarma“ lojalumo kortelę. Ar galiu ja pasinaudoti DOUGLAS parduotuvėse?

Apgailestaujame, tačiau SARMA kortelės nuo 2021 01 01 nebegalioja. Kviečiame įsigyti naują DOUGLAS GROŽIO KORTELĘ bet kurioje DOUGLAS parduotuvėje arba www.douglas.lt. Kortelės kaina – 1 ct.

 

 1. Noriu pasinaudoti gimtadienio nuolaida, tačiau man jos netaiko. Kodėl?

Gimtadienio nuolaida taikoma tik DOUGLAS GROŽIO KORTELĖS turėtojams ir galioja vienam apsipirkimui bet kurioje DOUGLAS arba internetinėje parduotuvėje www.douglas.lt. Nuolaida galima pasinaudoti vieną kartą per gimtadienio mėnesį pasirinktinai fizinėje ar internetinėje parduotuvėje. Ji nėra sumuojama su VIP nuolaida ar kitomis parduotuvėje esančiomis nuolaidomis, taip pat netaikoma dovanų kortelėms ir E-kuponams. Jei lankydamiesi parduotuvėje ar pirkdami internetu gimtadienio nuolaidos naudoti nepageidaujate, apie tai prieš atsiskaitant už prekes galite informuoti konsultantę arba pažymėti savo pasirinkimą pirkinių krepšelyje ir Jūsų nuolaida bus atidėta iki kito apsipirkimo, bet ne ilgiau nei iki gimtadienio mėnesio pabaigos. Jei išpildėte visas aukščiau išvardytas sąlygas ir gimtadienio nuolaida Jums vis tiek nebuvo pritaikyta, apie tai informuokite adresu info@douglas.lt.

 

 1. Perkant internetu noriu pasinaudoti savo DOUGLAS GROŽIO KORTELE. Ką daryti?

Pirmiausia prisijunkite prie savo paskyros www.douglas.lt ir pasitikrinkite, ar kortelės numeris yra įtrauktas prie Jūsų asmeninės informacijos. Jei yra – tuomet nieko daryti nereikia. Kiekvieną kartą prisijungę prie savo paskyros ir apsipirkdami naudositės visais DOUGLAS GROŽIO KORTELĖS privalumais. Jei kortelės numeris neįtrauktas, tačiau turite asmeninę DOUGLAS GROŽIO KORTELĘ, tuomet parašykite mums adresu info@douglas.lt savo DOUGLAS GROŽIO KORTELĖS NUMERĮ ir el. paštą., kuriuo jungiatės prie savo paskyros.

 

 1. Perkant internetu panaudojau taškus, bet mano poreikiai pasikeitė ir atšaukiau užsakymą. Kaip galėčiau atgauti savo lojalumo taškus?

Atšaukus internetinį užsakymą nepanaudoti lojalumo taškai automatiškai grąžinami į Jūsų DOUGLAS GROŽIO KORTELĘ kitą dieną.

 

 1. Manęs nepasiekia SMS pranešimai ir naujienlaiškiai apie DOUGLAS akcijas ir pasiūlymus. Ką daryti?

Jei negaunate informacijos apie DOUGLAS organizuojamas akcijas ar pasiūlymus, šią situaciją galite ištaisyti 2 būdais. Jei turite DOUGLAS GROŽIO KORTELĘ, prisijunkite prie savo paskyros www.douglas.lt ir patikrinkite, ar joje pateikta aktuali Jūsų kontaktinė informacija ir ar esate davę sutikimus gauti informaciją. Taip pat galite paprašyti atnaujinti Jūsų duomenis mūsų konsultantų bet kurioje fizinėje DOUGLAS parduotuvėje. Užsiprenumeruoti DOUGLAS naujienlaiškį gali kiekvienas www.douglas.lt lankytojas. Tam DOUGLAS GROŽIO KORTELĖ nėra būtina.

Rašyti atsiliepimą


Prekės įvertinimas: 1 2 3 4 5
Jūsų atsiliepimas:

Atsiliepimai

Puiki galimybė sutaupyti
SINILGA 2021-08-08 22:35
tikiuosi, kad naudinga turėti
Rita 2021-06-02 20:50
Smagu jog Douglas suteikia tokią gerą galimybę, kaupti pinigus. Šaunu, verta įsigyti!
2021-02-28 09:15
Verta turėti
2020-08-20 20:38
Naudotas :)
Regimantas 2020-07-25 17:35
Visi Atsiliepimai