Les Délices Bath Bomb 3 už 2 kainą
DOUGLAS LES DÉLICES

Coco Vanilla Bath Bomb

Kokosų ir vanilės kvapo vonios druska
     
Dovana! DOUGLAS dovanų dėžutė Perkant 3 DOUGLAS "LES DÉLICES" ar "HOME SPA" produktus, dovana - stilinga DOUGLAS dėžutė. (Rinkiniai, vonios druska 28g. akcijoje nadalyvauja)
Akcija! DOUGLAS "LES DÉLICES" ar "HOME SPA" 3 už 2 kainą Perkant 3 "LES DÉLICES" ar "HOME SPA" produktus, trečias tos pačios linijos produktas nemokamai. (Nuolaida taikoma pigesnei prekei, nuolaidos nesumuojamos, į krepšelį reikia įdėti 3 prekes, rinkiniai akcijoje nedalyvauja).
Les Délices Bath Bomb
1 vnt 1,99 € 1,99 € už 1 vnt
 
Į krepšelį + 0.06 lojalumo eurų Turime parduotuvėje Kur galima įsigyti?
Nemokamas pristatymas perkantiems virš € 49
Nemokamas dovanų pakavimas
Du nemokami mėginėliai

Produkto aprašymas

Les Délices Bath Bomb

Kokosų ir vanilės kvapo vonios druska 

 

Šis kvapas, susidedantis iš dviejų ingredientų – kokosų ir vanilės – nuneš kiekvieną į pieno ir medaus žemę. Galėsite pasimėgauti nauja grožio ir kvapų kombinacija.

Atsipalaiduokite su DOUGLAS Les Délices vonios druskos bombomis! Šie maži druskos kamuoliukai apsups jus spalvingais kvapais bei kremine savo struktūra. 

Jausitės pailsėję, žvalūs ir greitai vėl norėsite pakartoti šį malonumą.

Apie gamintoją

DOUGLAS LES DÉLICES - NAUJA, JAUSMINGA GROŽIO LINIJA!

Žmonės visame pasaulyje negali atsispirti prancūziškų saldėsių skoniui – juos vilioja šių skanėstų istorija, jų elegancija, subtilus aromatas ir harmoningai susiliejančių sudedamųjų dalių dermė. Galime paminėti iš Italijos Caterinos de’ Medici atgabentus migdolinius orinukus arba seserų Tatin atradimą – įžymųjį apverstą vaisių pyragą; tai patys garsiausi pavyzdžiai. Šis prabangaus skonio pasaulis ir įkvėpė vonios priemonių liniją DOUGLAS LES DÉLICES. Ši kūno priežiūros linija grožio rutiną pavers džiaugsmo akimirkomis. LES DÉLICES yra keturių nepaprastai skanių kvapų - karamelizuotų obuolių, avietinių migdolinių orinukų, cukraus vatos ir kokosų su vanile. Pamirškite saiką ir nesigraužkite dėl priaugusių kilogramų – LES DÉLICES padės pasinerti į malonumus be jokio sąžinės graužimo!

Visos DOUGLAS LES DÉLICES priemonės – be parabenų!

Atsiliepimai

patiko
Rasa 2018-11-19 09:18
Patiko :)
Daiva 2018-10-28 10:02
Tikra bomba - dydis tikrai didesnis nei kitų vonios burbulų. Labai patiko
Vaida 2018-09-13 15:41
Rašyti atsiliepimą