Guilty Absolute EDP -25%
GUCCI

Guilty Absolute

Parfumuotas vanduo (EDP)
Kvapas: Gėlių, Vaisių, Medienos
30 ml 2,67 € už 1 ml
79,95 €
+ 2.4 lojalumo eurų
50 ml 2,16 € už 1 ml
108 €
+ 3.24 lojalumo eurų
90 ml 1,11 € už 1 ml
133 € 99,75 €
Galioja: nuo 2020-11-24 iki 2021-01-04. Nuolaidinių prekių kiekis ribotas. + 2.99 lojalumo eurų
Iki nemokamo pristatymo liko 29 €
2,49 EUR greitas pristatymas Vilniuje, numatomas pristatymas gruodžio 8 d. 18:00-22:00
Svarbu! Šventiniu periodu ZITICITY pristatymas gali užtrukti iki 24 val. ilgiau. Siuntą gausite tą pačią arba kitą dieną, o apie numatomą pristatymo laiką jus informuos SMS žinute.
3,20 EUR pristatant DPD kurjeriu jūsų pasirinktu adresu (jei užsakymo suma mažesnė nei 29 Eur, jei užsakymo suma didesnė, pristatymas NEMOKAMAS), numatomas pristatymas gruodžio 10 d.
2,50 EUR pristatant į pasirinktą paštomatą (jei užsakymo suma mažesnė nei 29 Eur, jei užsakymo suma didesnė, pristatymas NEMOKAMAS), numatomas pristatymas gruodžio 16 d.
Rodyti visus pristatymo būdus
Nemokamas pakavimas ir atvirutė
2 mėginiai dovanų

Produkto aprašymas

Guilty Absolute EDP

Gėlių/ vaisių/ medienos kvapas moterims

 

„Įsivaizdavau moterį, einančią į savo mylimojo vonios kambarį ir pasisavinančią jo kvepalus“, – sako Alessandro Michele.

Mylėti jaučiant visišką laisvę. Sveikindami asmens siekį akcentuoti visuomenės taisyklių ir lyčių normų nepaisantį savo meilės ryšį mados namai GUCCI atveria naują kvepalų GUCCI GUILTY istorijos puslapį.

 

#GuiltyNotGuilty – be kaltės kaltų – revoliuciją tęsia nauji moteriški kvepalai GUCCI GUILTY ABSOLUTE – tobulas vyriškų kvepalų GUCCI GUILTY ABSOLUTE partneris. Ši kvepalų pora kartu perteikia emancipuotos meilės sampratą ir papildo vieni kitus kviesdami į išlaisvinančią kelionę.

 

Moteriški kvepalai GUCCI GUILTY ABSOLUTE, kurių netradicinė aromato kompozicija prasideda mįslingu gervuogių kvapo akordu, skirti šiuolaikiškai moteriai.

 

Nėra vieno vienintelio būdo kvėpintis.

Nėra vieno vienintelio būdo mylėti.

Nėra vieno vienintelio būdo susijungti.

#GuiltyNotGuilty

 

Aromatas

„Norėjau gervuogių kvapo, kurį užuodęs imtum svajoti. Tai magiška ir susiję su gamta bei jausmais. Šis aromatas apgaubia romantika, tyros ir laisvos meilės aura“, – sako Alessandro Michele.

Kurti moteriškų kvepalų GUCCI GUILTY viziją Alessandro Michele pradėjo nuo vieno akordo – miške augančių gervuogių kvapo. Patikėdamas garsiam parfumeriui sukomponuoti naująjį aromatą mados namų GUCCI kūrybos vadovas siekė kvapais papasakoti itin modernią istoriją. Naujas #GuiltyNotGuilty – be kaltės kaltų – istorijos puslapis sulaužo tradicinį moteriškų kvepalų aromato šabloną klasikinę šipro ir gėlių aromato kompoziciją pakeisdamas į šipro ir vaisių.

Naujų kvepalų aromato kompozicijos pagrindą sudaro trys naują geismingumo ir meilės sampratą perteikiantys kvapai.

 

Gervuogių kvapo akordas

Paslaptimi dvelkiantis sultingų gervuogių aromatas – aukščiausios kokybės sintetinis kvapas.

 

Bulgarinių rožių kvapo akordas

Šiuolaikinė rožių esencija pasižymi sodriu bei stipriu aromatu ir pikantiška baigiamąja nata. Esencija gaunama šimtmečių senumo distiliavimo būdu garinant rožių žiedlapius. Garams atvėsus eterinis aliejus atsiskiria nuo vandens ir yra surenkamas.

 

Nutkinių geltkiparisių kvapo akordas

Natūralus nutkinių geltkiparisių ekstraktas – naujoviškas medienos kvapo akordas – pasižymi tradicinio medienos aromato šiluma ir nutkiniams geltkiparisiams būdingu ryškiu ambros kvapu. Šis unikalus ir daugialypis akordas dvelkia degančia mediena ir oda. Nutkinių geltkiparisių kvapas, kuris taip pat yra pagrindinis vyriškų kvepalų GUCCI GUILTY ABSOLUTE aromato akordas, susieja moteriškus kvepalus su jų vyriškuoju analogu. Šis abiem kvepalams būdingas akordas idealiai perteikia šiuolaikišką moteriškumą ir vyriškumą.

Moteriškų kvepalų GUCCI GUILTY ABSOLUTE kompozicijos pagrindui Alberto Morillasas pasirinko trijų kvapų – bergamočių, pačiulių ir ambros – derinį, kad sukurtų sodrų pavergiantį muskusu dvelkiantį aromatą.

„Labai svarbu, kad kvepalų aromatas nebūtų sintetinis, kvepėtų natūraliai. Alessandro nori būtent tokių kvepalų, jis nori, kad aromatas būtų nesudėtingas, kad jį užuodus butų lengva atpažinti jo kvapų akordus. Uostydami kvepalus turite jaustis laisvai”, – sako Alberto Morillasas

 

Reklamos kampanija

Taip pat Venecijoje Gleno Luchfordo nufilmuota trečioji reklamos kampanijos #GuiltyNotGuilty – be kaltės kalti – dalis perteikia išlaisvintą meilę. Garsus aktorius Jaredas Leto ir manekenės Julia Hafstrom bei Vera Van Erp atsipalaidavę leidžia laiką barokiniuose rūmuose mėgaudamiesi vienas kitų ir buvimu kartu. Trise jie perteikia visuomenės normų nevaržomą geismingumą ir meilę.

 

Dizainas

Matinė kvepalų dėžutė nuspalvinta moteriškumą įkūnijančia Alessandro Michele parinkta sodria uogų spalva. Ryškų akcentą jai suteikia aukso spalvos logotipas ir raidės. Aukštą ir grakštų flakoną puošia žvilgus juodas dangtelis. Flakono forma tokia pat, kaip ir jo vyriško antrininko, o tamsiai raudonų uogų spalva asocijuojasi su kvepalų aromato gervuogių kvapo akordu.

 

Talpa: 30m; 50ml; 90ml

Apie gamintoją

GUCCI – moderni prabanga
Esti ženklų, kurie neišvengiamai siejami su kokybe ir prabanga. Būtent toks ir yra prekių ženklas GUCCI.
1921-aisiais savo gimtojoje Florencijoje, Italijoje, Guccio Gucci įkūrė odinių gaminių bendrovę ir atidarė savo pirmąją lagaminų krautuvę. Penktajame dešimtmetyje buvo sukurta rankinė bambukinėmis rankenomis – tai firminis šios bendrovės gaminys. Šeštajame dešimtmetyje vardas GUCCI pradėtas sieti su modernia prabanga. 1983 m. GUCCI pradėjo plėstis ir atidarė drabužių ir reikmenų parduotuvę Romoje. Dabar GUCCI – tai italų mados namai, vienas garsiausių ir prestižiškiausių prekių ženklų pasaulyje. Jų gaminių asortimentas taip pat gausus: drabužiai, batai, laikrodžiai, akiniai nuo saulės, brangenybės, krepšiai ir lagaminai...
Klasikinės kompozicijos kvepalai
Vienas iš populiariausių GUCCI gaminių – kvepalai vyrams ir moterims. Kiekvienas iš jų pateikiamas elegantiškame buteliuke ir turi savo charakterį. Visi GUCCI gaminiai neatsiejami nuo garsių vardų, o jų kvepalai taip pat prisideda prie rafinuoto prekių ženklo įvaizdžio.
GUCCI kvepalai – tai kvapai, sukurti naudojant subtiliausias sudedamąsias dalis. Tai ypatinga dovana tiems, kuriuos mylite ir kuriems norite padaryti įspūdį. Kaip ir visi geriausios kokybės kvepalai, GUCCI kvapai sukurti derinant pagrindines ir aukščiausias natas, kurios papildo viena kitą ir sukuria klasikinę kompoziciją.

Apie kvapus

KVAPŲ KLASIFIKACIJA

Citrusų kvapai
Šie eteriniai aliejai gaunami iš vaisių – citrinų, bergamočių, apelsinų, greipfrutų ir kt. – žievės. Citrusų aromatai skirstomi į gėlių, šipro, prieskonių, medžių, aromatinius kvapus.
Gėlių kvapai
Šios rūšies kvepalams priklauso gėlių – rožių, jazminų, žibuoklių, alyvų, pakalnučių, narcizų ir kt. aromatai. Kartais vyrauja vienos rūšies gėlių kvapas (pavyzdžiui, levandų), kartais skleidžiasi gėlių puokštė, taip pat galima justi medžių, vaisių dvelksmą.
Paparčių kvapai
Šie aromatai neturi nieko bendra su tikru paparčių kvapu. Vyrauja levandų, medžių, ąžuolų kerpių, kumarino, bergamočių ir kiti kvapai. Taip pat galima justi ambros, gėlių, prieskonių dvelksmą. Dažniausiai tokia aromatai skiriami vyrams.
Šipro kvapai
1917 m. François Coty sukūrė pirmuosius kvepalus „Chypre“. Garsiajai šipro aromatų grupei priklauso ąžuolų kerpių, kvapiųjų švitrūnų, pačiulių, bergamočių kvapų deriniai. Taip pat galima justi gėlių, vaisių, odos kvapų dvelksmą.
Medienos kvapai
Šiems aromatams būdingi šilti kvapai (santalų, pačiulių), kartais ir sausas kedrų bei vetiverijų kvapas. Galima justi spygliuočių medžių, ambros, odos, prieskonių dvelksmą. Dažniausiai šie aromatai skiriami vyrams.
Ambros arba rytietiški kvapai
Aromatus sudaro pudros, vanilės, kvapiųjų švitrūnų, gyvulinės kilmės kvapų kompozicijos, suteikiančios kvepalams saldų kvapą. Galima justi švelnų gėlių, medžių, prieskonių, ambros dvelksmą. Dažniausiai tokie kvepalai skiriami moterims, bet esama ir vyriškų.
Odos kvapai
Šių aromatų pagrindas – sausi kvapai. Galima justi išdirbtos odos (dūmų, degančių medžių, smilkalų, tabako ir t. t.) dvelksmą, kartais greta juntami ir gėlių kvapai.
Kvapų tipai

KVAPIŲJŲ MEDŽIAGŲ KONCENTRACIJA

Kvepalai
Kvepalų sudėtyje yra 12–30 proc. aromatinių medžiagų. Kvepalai turi stiprų, ilgai išliekantį (12–24 val.) kvapą, todėl jais patartina kvepintis vakare.
Kvapusis vanduo (EDP)
Kvapiojo vandens, dar vadinamo parfumuotu vandeniu, sudėtyje yra 6–12 proc. aromatinių medžiagų. Pasikvepinus kvapiuoju vandeniu, kvapas išlieka gana ilgai – 6–8 val.
Tualetinis vanduo (EDT)
Jo sudėtyje yra iki 6 proc. aromatinių medžiagų. Tualetinį vandenį geriausiai naudoti dieną, nes jame mažesnė aromatinių medžiagų koncentracija. Kvapas išsilaiko 3–6 val., tačiau kvepalų gamintojai išpilsto juos ir mažais kiekiais, todėl nedidelį tualetinio vandens buteliuką galima visada nešiotis rankinėje.
Kvapiosios kūno priežiūros priemonės
Jų sudėtyje yra iki 4 proc. aromatinių medžiagų. Naudojant to paties kvapo kvapiuosius kūno priežiūros produktus, kvapas išlieka gerokai ilgiau. Parfumerijos specialistai teigia: „Jeigu jūs save mylite ir jeigu leidžia finansinės galimybės, patariame naudoti tos pačios kvapų serijos dezodorantą, kūno kremą ir dušo želę“.


Rašyti atsiliepimą


Prekės įvertinimas: 1 2 3 4 5
Jūsų atsiliepimas:

Atsiliepimai

Nuostabiai kitoks kvapas! Tik pasipurkšk, visi tuoj klausia kas per kvepalai :)))
Greta 2019-12-16 01:26
-
Marija 2019-08-19 12:55
puikūs, ilgai išliekantys kvepalai
Audrutė 2019-01-01 23:59
Puiku
Vytautas 2018-12-19 10:06

Grožio paslaugos

artimiausias 7-ias dienas

Gruodžio 10 d.
GROŽIO DIENA
Nemokama dekoratyvinės kosmetikos konsultacija
Kaunas 
DOUGLAS, PC "Mega"
Islandijos pl.32, Kaunas
Vietos Užimtos