Kvepalai vyrams Hermes
HERMÈS

Terre D'Hermès Limited Edition 2017

Kvepalai
Kvapas: Citrusų, Medienos
Kvepalai vyrams Hermes
75 ml 111 € 1,48 € už 1 ml
 
Į krepšelį Turime sandėlyje Kur galima įsigyti?
Nemokamas pristatymas perkantiems virš € 49
Nemokamas dovanų pakavimas
Du nemokami mėginėliai

Produkto aprašymas

Terre D'Hermès Limited Edition 2017 The Parfum

Citrusų/medienos aromatas vyrams

Limituotas leidimas.

Terre d’Hermès keičia perspektyvą ir dar labiau įtvirtina savo tapatybę išleisdamas legendinio H-Bottle riboto skaičiaus laidą.

Pateikdamas šią naują kūrybinę interpretaciją, airių menininkas ir HERMÈS partneris Nigel Peake panardina mus į savo mėgstamą aplinką – miestą, mūsų pasąmonėje kurdamas vertikalias Terre d’Hermès kvapo struktūras. Šioje griežtai miestietiškoje versijoje drąsios dangoraižių linijos, pakibusios tarp žemės ir dangaus, išryškina naujoviško miesto peizažą. Linijų susikirtimai, atstumai, dydžiai ir perspektyvos kuria optinę iliuziją – bulvaro kampe išryškėjančią HERMÈS H. Terre d’Hermès flakono dizainui Philippe Mouquet pasitelkia naują architektūrą, bet išsaugo visas specialiai HERMÈS sukurtas detales: balno vinį, sidabruoto metalo švytėjimą flakono briaunose, slankiojantį purkštuko dangtelį, oranžinį H formos pagrindą, savo žėrėjimą paverčiantį aromatu. 2017 metų riboto skaičiaus leidimo H-Bottle galima įsigyti nuo 2017 m. sausio;

Siūlomi du Terre d’Hermès variantai – tualetinis vanduo ir kvepalai.

Kvepalai siūlo naują tankio perspektyvą. Greipfrutų ir apelsinų ryškų žaižaravimą tualetiniame vandenyje čia akcentuoja šino nata; šis citrusinių vaisių žievelių ir mėtų kvapo Azijos augalas atlieka stipriklio vaidmenį. Didesnis medžio natų karštis, šiltas, bet ne sausas, aromatui suteikia komforto ir charizmos. Terre d’Hermès kvepalai siūlo naują rezonuojančių medžiagų pusiausvyrą, patiriant naujus pojūčius išskirtinėje griežto stiliaus versijoje.

Apie kvapus

KVEPALŲ KLASIFIKACIJA

Citrusų kvapai
Šie eteriniai aliejai gaunami iš vaisių – citrinų, bergamočių, apelsinų, greipfrutų ir kt. – žievės. Citrusų aromatai skirstomi į gėlių, šipro, prieskonių, medžių, aromatinius kvapus.
Gėlių kvapai
Šios rūšies kvepalams priklauso gėlių – rožių, jazminų, žibuoklių, alyvų, pakalnučių, narcizų ir kt. aromatai. Kartais vyrauja vienos rūšies gėlių kvapas (pavyzdžiui, levandų), kartais skleidžiasi gėlių puokštė, taip pat galima justi medžių, vaisių dvelksmą.
Paparčių kvapai
Šie aromatai neturi nieko bendra su tikru paparčių kvapu. Vyrauja levandų, medžių, ąžuolų kerpių, kumarino, bergamočių ir kiti kvapai. Taip pat galima justi ambros, gėlių, prieskonių dvelksmą. Dažniausiai tokia aromatai skiriami vyrams.
Šipro kvapai
1917 m. François Coty sukūrė pirmuosius kvepalus „Chypre“. Garsiajai šipro aromatų grupei priklauso ąžuolų kerpių, kvapiųjų švitrūnų, pačiulių, bergamočių kvapų deriniai. Taip pat galima justi gėlių, vaisių, odos kvapų dvelksmą.
Medienos kvapai
Šiems aromatams būdingi šilti kvapai (santalų, pačiulių), kartais ir sausas kedrų bei vetiverijų kvapas. Galima justi spygliuočių medžių, ambros, odos, prieskonių dvelksmą. Dažniausiai šie aromatai skiriami vyrams.
Ambros arba rytietiški kvapai
Aromatus sudaro pudros, vanilės, kvapiųjų švitrūnų, gyvulinės kilmės kvapų kompozicijos, suteikiančios kvepalams saldų kvapą. Galima justi švelnų gėlių, medžių, prieskonių, ambros dvelksmą. Dažniausiai tokie kvepalai skiriami moterims, bet esama ir vyriškų.
Odos kvapai
Šių aromatų pagrindas – sausi kvapai. Galima justi išdirbtos odos (dūmų, degančių medžių, smilkalų, tabako ir t. t.) dvelksmą, kartais greta juntami ir gėlių kvapai.
Kvapų tipai

KVAPIŲJŲ MEDŽIAGŲ KONCENTRACIJA

Tualetinis vanduo (EDT)

Prabangi vyriška parfumerija vadinama tik „eau de toilette“. Sudėtyje yra iki 6 proc. aromatinių medžiagų. Kvapas išsilaiko 3–6 val., tačiau kvepalų gamintojai išpilsto juos ir mažais kiekiais, todėl nedidelį tualetinio vandens buteliuką galima visada nešiotis su savimi.

Odekolonas (EDC)

Jo sudėtyje yra 2-4 proc. aromatinių medžiagų. Kvapas išsilaiko iki 2 valandų. Paprastai odekolonas naudojamas kaip gaivinanti, dezinfekuojanti priemonė, o tualetinis vanduo – kaip kvapą suteikianti priemonė.

Kvapiosios kūno priežiūros priemonės

Jų sudėtyje yra iki 4 proc. aromatinių medžiagų. Naudojant to paties kvapo kvapiuosius kūno priežiūros produktus, kvapas išlieka gerokai ilgiau. Parfumerijos specialistai teigia: „Jeigu jūs save prižiūrite ir jeigu leidžia finansinės galimybės, patariame naudoti tos pačios kvapų serijos dezodorantą, kūno kremą ir dušo želę“.

Atsiliepimai

Rašyti atsiliepimą
LAIMĖK ypatingą buteliuką

DALYVAUK CAROLINA HERRERA LOTERIJOJE!

REGISTRUOK čekį ir
LAIMĖK CAROLINA HERRERA 80 ml talpos unikalų buteliuką!

REGISTRUOK!

black