HERMÈS

Un Jardin à Cythère

Tualetinis vanduo (EDT)
Kvapas: Citrusų, Medienos
Kam skirta: Kvepalai moterims
+ Dovana
50 ml 1,31 € už 1 ml + 1.96 lojalumo eurų
E-KAINA
65,34 €
Reguliari kaina 99 €
30 ml 2,43 € už 1 ml + 2.19 lojalumo eurų
72,99 €
TIK INTERNETE! Pirk ir išbandyk

Drąsiai pirk "Bandyk" ženklu pažymėtą kvapą! Su aromatu gauk jo mėginuką, išbandyk kvapą neatidaręs dėžutės ir mėgaukis.

 

Aromatas nepatiko? Nemokamai grąžink nepažeistą pakuotę be jokių klausimų.

TIK INTERNETE! Perkant HERMÈS 50 ml ar didesnį aromatą

DOVANA, "H24 Herbes Vives" EDP (5 ml), "H24 Hydrating And Energizing Face Moisturizer" parfumuotas energizuojamasis ir drėkinamasis veido drėkiklis (20 ml).

Iki nemokamo pristatymo liko 39 €
NEMOKAMAI atsiimkite šiose Vilniaus DOUGLAS parduotuvėse, RYTOJ, liepos 15 d.RYTOJ, liepos 15 d., po 17 val.
- DOUGLAS internetinių užsakymų atsiėmimas, L.Zamenhofo g. 3
- DOUGLAS, PC "Akropolis”, Ozo g. 25
- DOUGLAS, PC "Panorama”, Saltoniškių g. 9

NEMOKAMAI atsiimkite kitose DOUGLAS parduotuvėse, liepos 16 d.liepos 16 d., po 14 val.
3,90 EUR pristatant DPD kurjeriu jūsų pasirinktu adresu (jei užsakymo suma mažesnė nei 39 Eur, jei užsakymo suma didesnė, pristatymas NEMOKAMAS), numatomas pristatymas liepos 16 d.liepos 16 d.
2,90 EUR pristatant į pasirinktą paštomatą (jei užsakymo suma mažesnė nei 39 Eur, jei užsakymo suma didesnė, pristatymas NEMOKAMAS), numatomas pristatymas RYTOJ, liepos 15 d.RYTOJ, liepos 15 d.
Rodyti visus pristatymo būdus
Nemokamas pakavimas ir atvirutė
2 mėginiai dovanų

Produkto aprašymas

Un Jardin à Cythère EDT

Citrusų / medienos aromatas moterims

 

Un Jardin à Cythère KONTEKSTAS Nuo 2003 m. novatoriška kolekcija Parfums-Jardins puoselėja HERMES išskirtinumą, ypač per šią lyčiai neutralią "gyvenimo meno" išraišką. Parfums-Jardins" išreiškia unikalias HERMES vertybes, pagrįstas susitikimais, smalsumu ir atvirumu, vaizduote bei harmoningu gamtos ir kultūros pokalbiu. Parfums-Jardins" - tai kvapnūs pasivaikščiojimai HERMES parfumerio pėdsakais, kurių metu brėžiama originali juslinė geografija. Šis naujasis "Sodas" yra septintasis kolekcijoje ir antrasis Christine Nagel sukurtas "Sodas" - praėjus 4 metams po Un Jardin sur la Lagune.

Saulės nutviekstas aromatas, kuriame auksinės žolės kvapas dera su tvirtu alyvmedžio ir gaiviu, švelniu pistacijų aromatu.

KŪRIMAS.
Un Jardin à Cythère - naujas geltonas žolės atspalvis, sušildytas saulės. Šis aromatase –yra Jardin kolekcijos dalis: jis nukelia mus į kelionę kartu su parfumeriu, prie jo įkvėpimo šaltinių, į susitikimą su vietos siela, atkartojančia HERMES namų temą. Šiam septintajam opusui Christine Nagel atkūrė savo pirmąją kelionę į Kytiros salą, Peloponeso pusiasalyje. Atkurdama ryšį su alchemikų magija, ji įsitraukė į poetinę kūrybą, ieškodama pojūčių, kuriuos sukelia auksinės žolės, alyvuogių mediena ir šviežios pistacijos, iš kurių nėra jokio ekstrakto. "Mano sodas augo prie pat žemės, bet kai pakėliau akis į viršų, aptikau alyvmedžius, pasodintus tarsi stulpai tarp saulės nušviesintų plaukų priminančios žolės. Taip pat pamačiau ryškų rausvo pistacijų minkštimą, gaivų ir švelnų kaip rausvi skruostai". Christine Nagel - tai prisiminimų sodas, gimęs iš kelionių po Graikiją prisiminimų, kuriuos pakylėjo HERMES namų parfumerija.


TRYS PAGRINDINIAI INGREDIENTAI: AUKSINĖ ŽOLĖ, ALYVUOGIŲ MEDIENA, ŠVIEŽIOS PISTACIJOS.

KŪRYBA. ELIAS KAFOUROS.
Iliustraciją ant dėžutės sukūrė Elias Kafouros. Išskirtinio stiliaus graikų dailininkas tušu, plunksna ir dažais kuria detalias kompozicijas, kurios įkvėpė daugelio HERMES šalikų dizainą, įskaitant "Eleftheria", sukurtą 2021 m. Graikijos nepriklausomybės dvidešimtmečiui. Vaizduodamas nuo saulės parudusią ir vėjo glostomą žolę, šviežių pistacijų rausvą spalvą ir alyvmedžių žalumą mėlyname jūros fone, Elias Kafouros sujungia visus Un Jardin à Cythère komponentus.

Yra sala, kurioje vasaros saulė šviečia beveik ištisus metus.
Atėjus popietės metui, ten jus slapčia nuneš vėjas.
Karštas vėjas apgaubia jus… Vėjas dainuoja aukštose žolėse ir medžiuose.
Švelnus vėjas sukelia spindinčią šypseną jūsų lūpose.
Vėjas perkelia šį amžinai jauną Graikijos sodą pas jus.
Jis nuneša jus į Kytiros salą, kurios vien pavadinimas kviečia keliauti.

Tai stebuklas.
Staigmena.
Esate sode, tarp nesutramdomos gamtos.

Sodas, kuris nėra nei žalias, nei gėlėtas. Šviesiaplaukis sodas. Sodas, kuris auga be lietaus ir žmogaus rankų.
Šalia alyvmedžių, šviežių pistacijų ir žolių skleidžiamas kvapas toks stiprus, kad vėjas jį atneša iki pat tavęs.
Tolumoje naujai gimsta jūros ir dangaus mėlyni atspalviai. Jūs jaučiate naują jėgą.
Ar tai laimė, kurią žada šviesus dangus, kur saulė niekada nenusileidžia?
Ar tai alyvmedžio kamieno, kurį apkabinote nenugalimu impulsu, galia?

Sodas, kuris sugrąžina jus į švelnumą.
Sodas, kuris jus nukelia į kelionę.
Universalus sodas, kuriame kiekvienas žmogus iš naujo atranda savo prisiminimus ir pojūčius.
Svetingas sodas, kuris išaukština pažįstamus kvapus.
Laukinis sodas, kuris atgaivina laisvų dvasių energiją.
Tarp žemės, dangaus ir jūros, skendintis saulės spinduliuose, jis šviesus, baltas ir mėlynas.

Legenda pasakoja, kad meilės ir grožio deivė Afroditė gimė Kytiros saloje. Saloje, kurioje motina žemė yra dosni. Saloje, kur kiekvienas iš naujo susijungia su pojūčiais ir prisiminimais.
Švelni vaikystės sala, palaimos, troškimų sala, slapčiausia, tikriausia savasties sala.
Kelionės pabaigoje, kai ateina vakaras ir šiltas vėjas nurimsta, džiugi širdis, sušildyta apgaubiančio kvapo, saugo spindintį Graikijos buvimą.
Ji šnabžda šiuos žodžius: Aš esu namie.

Kaip naudoti

Purkškite ant savo pulso taškų: priekinės kaklo dalies, už ausų ir ant riešų.

Apie gamintoją

Kvepalai – Hermès meistriškumo įrodymas.

Hermès istorija prasidėjo 1837 metais, kai žirgų pakinktų gamintojas Thierry Hermès Paryžiuje atidarė savo dirbtuves. 1930 metais Hermès meistrystės pasaulyje pasirodė pirmieji kvepalai: nuo tada Hermès kvapų kolekcija buvo vystoma tolygiai kartu su kitomis Hermès veiklos sritimis. Tikrasis parfumerinis nuotykis prasidėjo 1951 metais su aromato Eau d‘Hermès, Edmond‘o Roudnitska šedevru, pasirodymu. Nuo tada didieji parfumerijos vardai vieną po kito kūrė naujus aromatus, kiekvienas prisidėdamas prie kvapų namų įsipareigojimo parfumeriniam meistriškumui meno ir amato prasme.

2004 metais Jean-Claude Ellena tapo išskirtiniu parfumerininku, dirbančiu Hermès kvapų namuose ir rašančiu naujus kvapnios Hermès istorijos skyrius. Jo nevaržomas požiūris tobulai derėjo su kvapų namų principais, kiekvienam kūriniui iliustruojant meistriškumą, unikalumą ir drausmingą fantaziją. 2014 metais prie Jean-Claude Ellena prisijungė Christine Nagel kaip išskirtinė dizainerė-parfumerininkė, kurianti rytojaus aromatus.

Tais pačiais metais Hermès išplėtė savo asmeninių kvepalų meno kryptį į įvairių kvapnių patirčių menus. Istorija buvo praturtinta dviem naujais skyriais – Le Bain Hermès ir Le Parfum de la maison.

Le Bain Hermès dėka muilai, prausikliai, losjonai ir balzamai įžengė į džiaugsmingą ir spalvingą pojūčių šokį, pasiūlydami kvapo ir ritualo patyrimą – intensyvų ir intymų tarsi kvėpinimosi aktas.

Su Le Parfum de la maison kolekcija Hermès atvėrė duris į naują kvapnią erdvę asmeninio gyvenimo centre. Taip Hermès kvapo patyrimo menas pasiekia kiekvieną namų patalpą.

Hermès aromatų bibliotekoje kiekvienas kūrinys, kiekvienas objektas pasakoja istoriją, nukeldamas į įsivaizduojamą pasaulį, kurį sudaro kvapai-romanai, kvapai - novelės, kvapai - eilėraščiai ir kvapai - svajonės.

Kvapai - romanai

Tarsi istorijos, pilnos veikėjų ir įvykių, ilgai išliekantys kvapai - romanai semiasi įkvėpimo iš Hermès paveldo ir išplečia laiko ribas. Parfumerijos klasika vadinami „Calèche”, „Amazone”, „Équipage”, „Bel Ami” ir kiti aromatai bei naujieji romanai, tokie kaip „Eau des Merveilles“, „Terre d’Hermès“, „Voyage d’Hermès“, „Jour d’Hermès“ ir „Galop d’Hermès“ pasakoja unikalias savo istorijas ir kviečia dalintis įsivaizduojamu Hermès pasauliu.

Kvapai - novelės

Kaip trumpesnės istorijos su mažiau veikėjų bei įvykių, kvapai - novelės – „Sodai“ ir odekolonai – įamžina akimirką laike. „Sodai“ – kvapnus pasivaikščiojimas parfumerininko pėdsakais, sukuriantis naują pojūčių geografiją, įkvėptą kasmet naujos Hermès temos. Odekolonai – dosnios ir vaizdingos paprastų malonumų išraiškos, tobulai derančios akimirkas įamžinančių kvapų registre.

Kvapai - eilėraščiai

Paprasti ir intensyvūs tarsi haiku, kvapai - eilėraščiai naujai atskleidžia vertingus ir neįprastus gamtos bruožus, pabrėžiamus įkvepiančiu aromatų kompozitoriaus raštu, padedančiu pagrindus naujoms aukštumoms. Tiesiogiai įvardinami aromato ingredientai sukuria subtilumo pojūtį ir neapsakomus įspūdžius. „Hermessence“ kolekcija prekiaujama Hermès parduotuvėse bei kitose rinktinėse prekybos vietose.

Kvapai - svajonės

Nevaržoma kūryba, primenanti minčių žaismą – kvapai - svajonės gimsta saldainių dubenėlių formoje. Šie kvapai – tarsi pokalbiai tarp tvirtos medžiagos ir oro, dialogu sujungiantys įsivaizduojamą kvapų namų pasaulį su asmens vaizduote.

2016 metų sausį Christine Nagel oficialiai perėmė Hermès meistrystės valdžią, tapdama Hermès Parfums parfumerininke ir kūrybos direktore. Jean-Claude Ellena su kvapų namais išlaiko glaudžius ryšius ir dirba kaip Hermès Parfums valdybos patarėjas.

Apie kvapus

KVAPŲ KLASIFIKACIJA

Citrusų kvapai
Šie eteriniai aliejai gaunami iš vaisių – citrinų, bergamočių, apelsinų, greipfrutų ir kt. – žievės. Citrusų aromatai skirstomi į gėlių, šipro, prieskonių, medžių, aromatinius kvapus.
Gėlių kvapai
Šios rūšies kvepalams priklauso gėlių – rožių, jazminų, žibuoklių, alyvų, pakalnučių, narcizų ir kt. aromatai. Kartais vyrauja vienos rūšies gėlių kvapas (pavyzdžiui, levandų), kartais skleidžiasi gėlių puokštė, taip pat galima justi medžių, vaisių dvelksmą.
Paparčių kvapai
Šie aromatai neturi nieko bendra su tikru paparčių kvapu. Vyrauja levandų, medžių, ąžuolų kerpių, kumarino, bergamočių ir kiti kvapai. Taip pat galima justi ambros, gėlių, prieskonių dvelksmą. Dažniausiai tokia aromatai skiriami vyrams.
Šipro kvapai
1917 m. François Coty sukūrė pirmuosius kvepalus „Chypre“. Garsiajai šipro aromatų grupei priklauso ąžuolų kerpių, kvapiųjų švitrūnų, pačiulių, bergamočių kvapų deriniai. Taip pat galima justi gėlių, vaisių, odos kvapų dvelksmą.
Medienos kvapai
Šiems aromatams būdingi šilti kvapai (santalų, pačiulių), kartais ir sausas kedrų bei vetiverijų kvapas. Galima justi spygliuočių medžių, ambros, odos, prieskonių dvelksmą. Dažniausiai šie aromatai skiriami vyrams.
Ambros arba rytietiški kvapai
Aromatus sudaro pudros, vanilės, kvapiųjų švitrūnų, gyvulinės kilmės kvapų kompozicijos, suteikiančios kvepalams saldų kvapą. Galima justi švelnų gėlių, medžių, prieskonių, ambros dvelksmą. Dažniausiai tokie kvepalai skiriami moterims, bet esama ir vyriškų.
Odos kvapai
Šių aromatų pagrindas – sausi kvapai. Galima justi išdirbtos odos (dūmų, degančių medžių, smilkalų, tabako ir t. t.) dvelksmą, kartais greta juntami ir gėlių kvapai.
Kvapų tipai

KVAPIŲJŲ MEDŽIAGŲ KONCENTRACIJA

Kvepalai
Kvepalų sudėtyje yra 12–30 proc. aromatinių medžiagų. Kvepalai turi stiprų, ilgai išliekantį (12–24 val.) kvapą, todėl jais patartina kvepintis vakare.
Kvapusis vanduo (EDP)
Kvapiojo vandens, dar vadinamo parfumuotu vandeniu, sudėtyje yra 6–12 proc. aromatinių medžiagų. Pasikvepinus kvapiuoju vandeniu, kvapas išlieka gana ilgai – 6–8 val.
Tualetinis vanduo (EDT)
Jo sudėtyje yra iki 6 proc. aromatinių medžiagų. Tualetinį vandenį geriausiai naudoti dieną, nes jame mažesnė aromatinių medžiagų koncentracija. Kvapas išsilaiko 3–6 val., tačiau kvepalų gamintojai išpilsto juos ir mažais kiekiais, todėl nedidelį tualetinio vandens buteliuką galima visada nešiotis rankinėje.
Kvapiosios kūno priežiūros priemonės
Jų sudėtyje yra iki 4 proc. aromatinių medžiagų. Naudojant to paties kvapo kvapiuosius kūno priežiūros produktus, kvapas išlieka gerokai ilgiau. Parfumerijos specialistai teigia: „Jeigu jūs save mylite ir jeigu leidžia finansinės galimybės, patariame naudoti tos pačios kvapų serijos dezodorantą, kūno kremą ir dušo želę“.

Sudėtis

Ingredients:

Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Linalool, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Citral, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Pentaerythrityl Tetra-di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Coumarin, Citronellol, Geraniol.

Kilmės šalis: Prancūzija

Galioja atidarius pakuotę: 24M

Produkto sudėtis ilgainiui gali būti keičiama. Prieš naudojant produktą prašome pasitikrinti sudėtį ant pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės pastarąja.

Rašyti atsiliepimą

Atsiliepimai

Gaivus kvapas
Daiva (pirkęs) 2023-04-22 07:21

GROŽIO PASAULIS DABAR DAR ARČIAU TAVĘS!

Atsisiųsk mūsų programėlę!