The Soft Fluid Long Wear Foundation SPF 20
Dėmesio! Spalva ekrane gali skirtis nuo tikrosios prekės spalvos.
kai ši prekė bus pardavime.
0 EUR greitas pristatymas Kaune, numatomas pristatymas RYTOJ, sausio 29 d. 18:00-22:00
SVARBU! Karantino metu, dėl padidėjusio siuntų srauto, nepavykus pristatyti siuntą tą pačią dieną, ji bus pristatoma sekančią darbo dieną.


Produkto aprašymas
The Soft Fluid Long Wear Foundation SPF 20
Ilgai išliekantis lengvos tekstūros makiažo pagrindas
Visų tipų odai.
Šio kintančio baltymo pagrindas, sukurtas odos struktūrai atnaujinti ir tekstūrai atkurti, yra naujieji ypač veiksmingi aksominiai dumbliai, randami šiaurės Atlanto gilumose. „Soft Velvet Ferment“ baltymas padeda sušvelninti odos išvaizdą ir pagerina daugiasluoksnio baigiamojo sluoksnio peršviečiamumą. „Regenerating Ferment“, sukurtas naudojant galingą dumblių ir jūros peptidų augalinių kamieninių ląstelių derinį prieš senėjimą, padeda įveikti matomus senėjimo požymius. Suteikia odai putlumo ir atnaujina, sudrėkina, sumažina smulkių raukšlelių ir raukšlių pastebimumą.
Talpa: 30ml
Kaip naudoti
Veido odos paruošimas
Nuplaukite veidą prausikliu, nušveiskite šveitikliu. Taip pašalinsite ant odos susikaupusias dulkes, bakterijas, riebalus, prakaitą. Tonizuokite odą toniku ir sudrėkinkite odą kremu. Leiskite įsigerti.
Naudojimas:
Užlašinkite pagrindo ant savo paletės (galite naudoti zoną, tarp pirmo ir antro rankos pirštų išorinėje plaštakos pusėje). Pagrindą tepkite nuo veido viršaus į apačią ir nuo centro į šonus. Taip bus išvengta priemonės sutekėjimo į raukšleles. Padenkite kaklą: pakelkite smakrą į viršų ir tepkite nuo jo žemyn.
Pagrindo dengimo priemonės:
Pirštų pagalvėlės. Makiažo pagrindą galima paskirstyti lengvai tapšnojant pirštais, tačiau dažnai priemonė pasiskirsto netolygiai, nes pirštai perneša arba per daug arba per mažai pudros, taip pat ant odos lieka pirštų antspaudų žymės, brūkšneliai.
Silikoninės kempinėlės. Formos: trikampio, rombo, apvalios. Kempinėlės yra minkštos, porėtos, primena odos tekstūrą, todėl nedirgina odos. Šiomis kempinėlėmis pagrindą paskirstyti labai lengva, juo užpildomos net smulkiausios raukšlės ir sunkiai prieinamos vietos (vidiniai ir išoriniai akies vokai, nosies kampai). Kempinėlės linkusios sugerti dalį pagrindo, todėl patartina prieš naudojant sudrėkinti vandeniu.
Makiažo šepetėlis. Dažnai makiažo specialistai naudoja specialų šepetėlį pagrindui tepti. Jų yra įvairių rūšių. Neigiamas šepetėlio bruožas – sunkiai, netolygiai paskirsto riebesnės konsistencijos pagrindą.
Grožio patarimas
Keletas patarimų, kurie yra itin svarbūs sėkmingam veido odos padengimui makiažo pagrindu:
Odos tipo analizė
Labai svarbu nusistatyti, kokio tipo yra Jūsų oda: normali, sausa ar riebi. Riebios odos bruožai: poros didelės, oda stora, gelsva, dažnai blizga. Sausa oda: porų nesimato, oda neblizga, plona, dažnai tempia, šerpetoja. Normali oda: poros vidutinės arba smulkios, rausvo atspalvio, kartais gali būti riebi T – zonoje. Mišri oda turi riebios ir sausos arba normalios odos bruožų (pvz.: skruostai sausi, šerpetoja, o T – zona labai riebi, kemšasi poros, atsiranda spuogai).
Makiažo pagrindo spalva
Svarbiausia, kad pagrindo spalva atitiktų natūralią odos spalvą. Tinkamas makiažo pagrindas yra tas, kuris susilieja su kaklo oda ar yra labai artimas kaklo atspalviui.
Raustančiai ir išsiplėtusius kapiliarus turinčiai odai reikėtų naudoti gelsvą atspalvį turinčius makiažo pagrindus. Pavargusiai, papilkėjusiai, išblyškusiai odai labiau tiktų rausvą atspalvį turintys pagrindai.
Apie gamintoją
Pasaulio gražuolės renkasi „La Mer“
Už šį stebuklingu vadinamą grožio receptą jį pamėgusios žvaigždės negaili pakloti įspūdingos pinigų sumos. „La Mer“ produktais susižavėjusios Jennifer Lopez, Vanessa Paradis, Jennifer Aniston, Heather Locklear, Sharon Stone, Courtney Cox, Madonna ir kitos visame pasaulyje garsios moterys. Victoria Beckham net yra pasakiusi, jog „Crème de la Mer” – vienintelis grožio produktas, be kurio ji negalėtų gyventi.
Visame pasaulyje yra netgi sudaryti laukiančiųjų sąrašai „Creme de la mer” įsigyti. Jo paklausa tokia didelė, kad vos atvežtas į prabangiąją Londono „Harrods” parduotuvę, išparduodamas per kelias pirmąsias minutes. Kokia „La Mer“ paslaptis?
Kilmė – fizikos laboratorijoje
Nors kompanija pavadinta prancūzišku vardu, „La Mer” (pranc. – jūra) dar visai neseniai mados bei parfumerijos tėvynėje jos produktai buvo nepasiekiami. Kad jų įsigytų, savo oda susirūpinusios prancūzės turėdavo verstis per galvą ir tai vienos, tai kitos draugės prašyti parvežti iš Niujorko. Pagaliau „La Mer” produkcija parduodama ir Europoje. Tai ne šiaip naujiena, o tikra sensacija!
Prancūziškas pavadinimas „Crème de la Mer” paprastai tariamas angliškai – su švelniomis, gomurinėmis “r”. Taip yra todėl, kad šis kremas veido odai iš tiesų buvo sukurtas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Tai gana netikėta kalbant apie kosmetikos produktą, tačiau jį išrado NASA astrofizikas Maxas Huberis. Atlikdamas bandymus su raketų kuru Huberis patyrė rimtų cheminių veido odos nudegimų, kurių pėdsakų nebuvo galima panaikinti nė vienu medicinai žinomu būdu. Tada fizikas atsidėjo bandymams. Po dvylikos metų ir maždaug 6000 eksperimentų jam pavyko išrasti „stebuklingąjį” kremą. Jo veikimą išradėjas išbandė pirmasis. Pamažu nudegusi oda išsilygino, suminkštėjo, vėl tapo švelni.
Magiška formulė
Svarbiausios „La mer” produktų sudedamosios dalys – jūrų dumbliai. Kurdamas savo pirmąjį kremą Huberis žinojo, kad dumbliai, surinkti Kalifornijos pakrantėse tam tikru mėnulio ciklo laikotarpiu, turi ypatingų gydomųjų savybių. Prie jų jis pridėjo kitų natūralių elementų: magnio, kalio, kalcio, geležies, lecitino, vitaminų C, D, E, B12, taip pat saulėgrąžų, liucernų, kviečių grūdų gemalų bei citrinmedžio ekstraktų.
Huberis taip pat išrado ir naują biofermentacijos procesą, kuris turi būti atliekamas taip kruopščiai, jog vienai kremo partijai pagaminti prireikia maždaug trijų-keturių mėnesių. Viena jo ypatybių – produktas patiria vadinamosios soninės chemijos poveikį. Tai reiškia, jog garso bangos iš saulės sistemos nukreipiamos į gaminį, kai šis fermentuojasi. 1994-aisiais mados namai Estée Lauder iš Maxo Huberio nupirko teises į „Crème de la Mer” gamybos technologiją, tačiau greitai suprato, kad kremas kas kartą turi būti gaminamas lygiai taip pat iki mažiausių smulkmenų. Kitaip jis tampa neefektyvus. Kiekvienas jo indelis iki šiol pripildomas rankomis – kad Huberio išrasta gamybos formulė atsitiktinai nepasikeistų.
Atsiliepimai
