Nagų lakas Lancome
LANCÔME

Vernis In Love

Nagų lakas
 
Dovana! LANCÔME kosmetinė su 4 kelioninės talpos produktais Perkant LANCÔME prekių už 75 Eur ar daugiau, dovana - LANCÔME kosmetinė su 4 kelioninės talpos produktais: "Bi-Facil Visage" valomasis micelinis vanduo veidui (15 ml), "Rénergie Yeux Anti-Wrinkle and Firming Eye Cream" stangrinamasis paakių kremas (3 ml); "La Vie est Belle L'Éclat " EDP "10 ml, "L'Absolu Gloss" lūpų blizgis Nr. 317 Sheer (3 ml). Dovanos vertė 48Eur.

Pasirinkite spalvą:

Dėmesio! Spalva ekrane gali skirtis nuo tikrosios prekės spalvos.

Šiuo metu neturime
22,95 €
22,95 €
Šiuo metu neturime
Nemokamas pristatymas perkantiems virš € 49
Nemokamas dovanų pakavimas
Du nemokami mėginėliai

Produkto aprašymas

Vernis In Love

Nagų lakas

 

Iš naujos Lancôme Rudens kolekcijos Parisian Inspiration Fall Look 2015.

Mechaniniam poveikiui atsparus lakas. Keratinų kompleksas tausoja ir stiprina nagus, užtikrina tobulą lako sukibimą su paviršiumi.

Talpa: 6ml

Išmokite paryžietiško makiažo subtilybių su naujos Lancôme kolekcijos kūrėja Lisa Eldridge.

Apie gamintoją

Lancôme jau daugiau nei 70 metų kuria kosmetikos bei parfumerijos produktus, skirtus atitikti viso pasaulio moterų poreikius, visais jų gyvenimo etapais.

Amžinas grožis – tai kiekvienos moters siekiamybė. Kompanijos Lancôme geriausi specialistai dirba ir kuria tam, kad įgyvendintų šią svajonę.

Lancôme kompaniją 1935 m. įkūrė kosmetikas ir parfumeris Armand Petitjean, savo gyvenimą paskyręs grožio puoselėjimo gaminių kūrimui. A. Petitjean įkvėpimo šaltinis - meilė moterims ir prancūziškai elegancijai. Jis teigė, kad moters grožis kyla iš tūkstančio moteriškumo apraiškų, kuriose išvaizda susilieja su gestais, kūno grožis susitinka su sielos virpuliu, o patrauklumas persipina su emocijomis...
Kad galėtų pasiūlyti pažangiausių grožio priemonių, Lancôme savo produkcijos gamybai pasitelkia mokslą: naujoviškos formulės, išskirtinės sudedamosios medžiagos, maloni konsistencija ir kvapai leidžia pateisinti pačių reikliausių klienčių lūkesčius ir pelnyti jų pasitikėjimą. 1936 m. kompanija Lancôme pristatė žymųjį kremą „Nutrix“, kuris puikiai regeneruoja ir maitina odą, o 1955 m. veido odos priežiūros liniją, kurios kosmetikos gaminių sudėtyje yra jūros vandens, praturtinto jūros augalais ir oligoelementais. Puikios šių kosmetikos gaminių savybės padėjo išgarsėti kompanijai Lancôme visame pasaulyje.      

Grožio patarimas

Kaip taisyklingai lakuoti nagus

  1. Prieš pradėdamos lakuoti nagus, iš pradžių atstumkite arba apkirpkite nagų odeles. Kad būtų lengviau jas tvarkyti, naudokite specialiai tam tikslui skirtas priemones.
  2. Vienu sluoksniu patepkite nagus nagų lako pagrindu - ši priemonė nago plokštelę paruoš sukibimui su nagų laku, todėl  manikiūras išliks kur kas ilgiau. Siekdamos apsaugoti nagus, naudokite tokį pagrindą, kuris turi drėkinančių ir nago plokštelę stiprinančių savybių.
  3. Kai išdžius lako pagrindas, nagus galite lakuoti norima spalva. Atsukusi nagų lako buteliuką, lako perteklių nuo teptuko nuvalykite į buteliuko kraštus. Tepkite nagus plonu sluoksniu lako, tolygiai paskirstydama po visą nagą. Kad lakas ilgiau išliktų - galite jo patepti priekinėje nago dalyje šiek tiek po pačiu nagu.
  4. Tepkite nagus keliais plonais sluoksniais lako (vienam išdžiūvus, tepti kitą). Spalva bus tolygesnė, o lakas laikysis ilgiau.
  5. Galiausiai, išdžiūvus paskutiniam nagų lako sluoksniui, tepkite priemonę, vadinamą viršutinio lako sluoksniu. Šis produktas apsaugos nagų lako spalvą nuo išblukimo ir pageltimo.
  6. Kasdien užlakuokite papildomą viršutinio lako sluoksnį – manikiūras bus tvarkingas daug ilgiau nei įprastai.

Apie kolekciją

Apie kolekciją

Koks gali būti geresnis būdas išbandyti naują makiažo kolekciją negu jos pristatymas su moterimi, kuri ją įkvėpė ir sukūrė? Atraskite Lancôme Parisian Inspiration Fall Look 2015 kolekciją kartu su visame pasaulyje žinoma makiažo meistre Lisa Eldridge ir jos mūza Caroline de Maigret. Sužinokite kaip sukurti elegantišką ir tuo pačiu pastangų nereikalaujantį prancūzių makiažą namuose.

Atsiliepimai

.
Nina 2017-07-22 00:41
Spalva graži, dengiasi patogiai. Po dviejų sluoksnių, sekančią dieną dengiau trečiu .
Rita 2017-06-20 09:17
Rašyti atsiliepimą