PACO RABANNE

Pure XS

Tualetinis vanduo (EDT)
Kvapas: Rytietiški/prieskonių, Odos
50 ml 1,50 € už 1 ml
74,95 €
+ 2.25 lojalumo eurų
100 ml 0,96 € už 1 ml
96 €
+ 2.88 lojalumo eurų
Kur įsigyti?
Įdėti į mėgstamiausių sąrašą
Iki nemokamo pristatymo liko 49 €
2,49 EUR Vakarinis pristatymas Vilniuje, numatomas pristatymas ŠIANDIEN, gegužės 25 d. 18:00-22:00
3,20 EUR pristatant DPD kurjeriu jūsų pasirinktu adresu (jei užsakymo suma mažesnė nei 49 Eur, jei užsakymo suma didesnė, pristatymas NEMOKAMAS), numatomas pristatymas RYTOJ, gegužės 26 d.
2,50 EUR pristatant į pasirinktą paštomatą (jei užsakymo suma mažesnė nei 49 Eur, jei užsakymo suma didesnė, pristatymas NEMOKAMAS), numatomas pristatymas gegužės 27 d.
Rodyti visus pristatymo būdus
Nemokamas pakavimas ir atvirutė
2 mėginiai dovanų

Produkto aprašymas

Pure XS EDT

Prieskonių/odos aromatas vyrams


Paco Rabanne – svajonių kūrėjas

Mados namai „Paco Rabanne“ visada stebina, nes laužo nusistovėjusias taisykles ir tradicijas. Jie perteikia laikmečių dvasią tik tam, kad būtų avangardiški. Jie sumaniai ir  ironiška provokuoja, kaip ir jų įkūrėjas. Jų kūriniai visada šokiruoja ir yra nestandartiniai. Šio prekių ženklo kvepalai sako „Ne“ taisyklėms ir „Taip“ – visoms svajonėms.

Pasikvėpinus kvepalais „1 Million“ arba „Lady Million“ gyvenimas tampa nuostabus vienu pirštų spragtelėjimu. Kvepalai „Invictus“ ir „Olympéa“ perpasakoja legendą apie herojų ir deivę. Ir, galiausiai, kvepalai  „XS“ įkūnija ribų peržengimą. 1993 m. pristatyti kvepalai „XS“ atvėrė kelią jokių tabu nevaržomiems seksualiniams troškimams. Po to pasirodė roko žvaigždės svajonė – kvepalai „Black XS“. Šiais metais pristatomi kvepalai „Pure XS“ skelbia sekso ar, greičiau, erotiškumo eros sugrįžimą, nepaisantį jokių ribų, kaip ir įprasta šiam prekių ženklui.

„Pure XS“ – grynas ribų nepaisymas

Jis turi viską, netgi visko per daug. Jis turtingas ir žavus, tobulybe pranokstantis geidžiamas turtų paveldėtojas, kuriam visas gyvenimas dar prieš akis. Gimęs neogotikiniuose šeimos rūmuose jis augo supamas nuostabių meno kūrinių ir mėgavosi išskirtiniu vynu. Tai išlavintu skoniu ir aštriu protu žavintis išvaizdus vyras, nebijantis lėkti dideliu greičiu savo automobiliu „Aston Martin“.

Jis – kultūringas estetas, jo gyvenimas – meno kūrinys, kaip ir jo likimas bei jo kūnas. Tobulas sudėjimas, šaltakraujiškumas ir angelo veidas. Gražuolis turtų paveldėtojas žavi savo išvaizda, pasitelkęs natūralų gebėjimą suvilioti moteris be jokių pastangų. Jokia moteris nepajėgtų išlikti rami regėdama tokį gražuolį. Juolab jei jis atrodo neprieinamas. Jei jis bando savo galimybių ribas.
 


Ribų nepaisymo ir sekso įkūnijimas
 
Svajonė, įkūnyta pernelyg tobulo ir tobulai nepadoraus vyro, nepasiekiamo ir be galo seksualaus bei aistringo turtų paveldėtojo. Dviguba nuodėmė. Kvepalai „Pure XS“ yra ribų nepaisymo išraiška, nenusakomas ir tikslus svajonės įkūnijimas.

Šių kvepalų aromatas perteikia kilmingo ir seksualiai pavergiančio vyro asmenybės dvilypumą. Šiam vyrui būdinga mandagumo ir bebaimiškumo, amoralumo ir dorumo sintezė traukia tarsi magnetas. Kvepalų pavadinimas byloja apie aromato įkūnijamas priešingybes. Žodyje „Pure“ užkoduotas grynai vyriškas grožis arba aistra ir erotiškumas. „XS“ byloja apie šių kvepalų herojaus seksualumą bei ribų nepaisymą, jo sukeliamą atoveiksmį ir aromatą, spinduliuojantį tiek gaivą, tiek karštį.


Flakonas

Siekdamas išreikšti išsvajotą erotiškumą flakono dizaineris pasitelkė išraiškingą stilizuotą santūrumą, perteikiantį ir ribų nepaisymui būdingą gyvuliškumą, ir tyrumą. Šį dvilypumą įtvirtiną masyvus pagrindas. Storo stiklo flakonas žavi skulptūriška forma, primenančia kultinį žiebtuvėlį. Savita dizainerio Pacco Rabanne stiliaus interpretacija. Flakonui atidaryti tereikia žaismingo vyriško pirštų spragtelėjimo. Lenktas juodas žvilgus dangtelis ir aštrios briaunos. Persipinančios aiškios ir grakščios linijos įkūnija dviprasmiškumą. Vaiskus stiklo spindesys perteikia nakties atmosferą. Žaismingas mėlynos spalvos perėjimas – nuo paties tamsiausio iki žalsvai melsvo atspalvio – veikia hipnotizuojamai. Aukso raidėmis parašytas pavadinimas traukia akį. Liepsnos spalva puikiai paryškina mėlynumą. Mėlyna spalva reiškia mėlyną kraują. Kilmingumą. Ryškus ir trikdančiai įspūdingas kvepalų „Pure XS“ flakonas toks žavus, kad neįmanoma jo negeisti.

Gaiva ir karščiu spinduliuojantis rytietiškas aromatas

Sukurti kvepalų „Pure XS“ aromatą Paco Rabanne patikėjo dviem talentingoms kompanijos IFF parfumerėms – kvepalų „Lady Million“ kūrėjai Anne Flipo ir Caroline Dumur. Jos turėjo sukurti aromatą, kuris perteiktų aistros keliamą odos drebulį ir nuo patiriamo malonumo ją užliejantį karštį. Karšto drebulio idėja paskatino parfumeres sukurti aromato kompoziciją, kurią sudaro du kontrastingi ir kartu derantys akordai – dviejų priešybių susiliejimas. Aromatas taip pat turėjo sužadinti visus pojūčius. Ne tik kvapo, bet ir skonio bei lytėjimo – tarsi juslių žabangai.

Ryškus, kaip magnetas traukiantis gaivus rytietiškas kvepalų „Pure XS“ aromatas – tai nuolatinė šalčio ir karščio, švelnumo ir stiprumo žaismė. Du aštrūs pojūčiai, traukiantys ir mėgdžiojantys vienas kitą. Pirmasis ribų peržengimas – veržlus gaivos gūsis. Šios erotinės preliudijos metu juslės pašėlsta ir gumurys ima dilgčioti nuo kone ledinio imbierų kvapo perdozavimo. Sultingas, skanus, geliantis, afrodiziakiškas. Erotiškas antrasis aromato pliūpsnis – sodrus augalų syvų ir itin vyriškas čiobrelių kvapas. Antrasis ribų peržengimas ir dvigubas nusižengimas moralės normoms – liepsnojantis seksualumas. Cinamonas suteikia pikantiška akcentą, kad burnoje išsiskirtų seilės. Pikantiška nuodėmė! Ją lydi stipri vanilės ir odos, likerio bei muskuso kvapo banga. Saldus gyvuliškumas. Galiausiai užlieja pulsuojanti miros kvapo skleidžiama cukrumi pasaldinta šiluma. Karščiu liepsnojančios odos pojūtis prieš pakintant būsenai. Ir greitai apimantis troškimas mėgautis iš naujo.

Kvepalų „Pure XS“ aromatas kelia įtampą ir svaigina jusles.
Imbierų kvapo perdozavimas. Drebulys stiprėja!
Erotiškas vanilės ir miros kvapo pliūpsnis. Oda liepsnoja karščiu...
Gaivus, spinduliuojantis karščiu ir kerintis rytietiškas aromatas. Grynas ribų nepaisymas.


#EXCESSIVEME @pacorabanne

Apie kvapus

KVEPALŲ KLASIFIKACIJA

Citrusų kvapai
Šie eteriniai aliejai gaunami iš vaisių – citrinų, bergamočių, apelsinų, greipfrutų ir kt. – žievės. Citrusų aromatai skirstomi į gėlių, šipro, prieskonių, medžių, aromatinius kvapus.
Gėlių kvapai
Šios rūšies kvepalams priklauso gėlių – rožių, jazminų, žibuoklių, alyvų, pakalnučių, narcizų ir kt. aromatai. Kartais vyrauja vienos rūšies gėlių kvapas (pavyzdžiui, levandų), kartais skleidžiasi gėlių puokštė, taip pat galima justi medžių, vaisių dvelksmą.
Paparčių kvapai
Šie aromatai neturi nieko bendra su tikru paparčių kvapu. Vyrauja levandų, medžių, ąžuolų kerpių, kumarino, bergamočių ir kiti kvapai. Taip pat galima justi ambros, gėlių, prieskonių dvelksmą. Dažniausiai tokia aromatai skiriami vyrams.
Šipro kvapai
1917 m. François Coty sukūrė pirmuosius kvepalus „Chypre“. Garsiajai šipro aromatų grupei priklauso ąžuolų kerpių, kvapiųjų švitrūnų, pačiulių, bergamočių kvapų deriniai. Taip pat galima justi gėlių, vaisių, odos kvapų dvelksmą.
Medienos kvapai
Šiems aromatams būdingi šilti kvapai (santalų, pačiulių), kartais ir sausas kedrų bei vetiverijų kvapas. Galima justi spygliuočių medžių, ambros, odos, prieskonių dvelksmą. Dažniausiai šie aromatai skiriami vyrams.
Ambros arba rytietiški kvapai
Aromatus sudaro pudros, vanilės, kvapiųjų švitrūnų, gyvulinės kilmės kvapų kompozicijos, suteikiančios kvepalams saldų kvapą. Galima justi švelnų gėlių, medžių, prieskonių, ambros dvelksmą. Dažniausiai tokie kvepalai skiriami moterims, bet esama ir vyriškų.
Odos kvapai
Šių aromatų pagrindas – sausi kvapai. Galima justi išdirbtos odos (dūmų, degančių medžių, smilkalų, tabako ir t. t.) dvelksmą, kartais greta juntami ir gėlių kvapai.
Kvapų tipai

KVAPIŲJŲ MEDŽIAGŲ KONCENTRACIJA

Tualetinis vanduo (EDT)

Prabangi vyriška parfumerija vadinama tik „eau de toilette“. Sudėtyje yra iki 6 proc. aromatinių medžiagų. Kvapas išsilaiko 3–6 val., tačiau kvepalų gamintojai išpilsto juos ir mažais kiekiais, todėl nedidelį tualetinio vandens buteliuką galima visada nešiotis su savimi.

Odekolonas (EDC)

Jo sudėtyje yra 2-4 proc. aromatinių medžiagų. Kvapas išsilaiko iki 2 valandų. Paprastai odekolonas naudojamas kaip gaivinanti, dezinfekuojanti priemonė, o tualetinis vanduo – kaip kvapą suteikianti priemonė.

Kvapiosios kūno priežiūros priemonės

Jų sudėtyje yra iki 4 proc. aromatinių medžiagų. Naudojant to paties kvapo kvapiuosius kūno priežiūros produktus, kvapas išlieka gerokai ilgiau. Parfumerijos specialistai teigia: „Jeigu jūs save prižiūrite ir jeigu leidžia finansinės galimybės, patariame naudoti tos pačios kvapų serijos dezodorantą, kūno kremą ir dušo želę“.

Sudėtis

Sudėtis:

ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, BENZYL SALICYLATE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, CITRONELLOL, LIMONENE, LINALOOL, ETHYLHEXYL SALICYLATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, COUMARIN, CINNAMYL ALCOHOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, GERANIOL, BHT, TRIS(TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRATE, CITRAL, BENZYL ALCOHOL, DISODIUM EDTA, BENZYL BENZOATE, CI 14700 (RED 4).

Kilmės šalis: Prancūzija

Galioja atidarius pakuotę: 36M

Produkto sudėtis ilgainiui gali būti keičiama. Prieš naudojant produktą prašome pasitikrinti sudėtį ant pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės pastarąja.

Rašyti atsiliepimą


Prekės įvertinimas: 1 2 3 4 5
Jūsų atsiliepimas:

Atsiliepimai

Viskas puiku
Lida 2018-10-11 23:15

Grožio paslaugos

artimiausias 7-ias dienas

Šiandien
GROŽIO DIENA
Nemokama dekoratyvinės kosmetikos konsultacija
DOUGLAS
Vilnius 
DOUGLAS, PC "Centro pasažas"
Gedimino pr.16, Vilnius