RITUALS

The Ritual of Karma Fragrance Sticks Duo

Namų kvapų rinkinys
Kam skirta: Aksesuarai namams
Grožis tvariau: Pildoma pakuotė
Prekė tik internete Pildoma pakuotė
1 vnt. 55,95 € už 1 vnt. + 1.68 lojalumo eurų
55,95 €
Iki nemokamo pristatymo liko 39 €
NEMOKAMAI atsiimkite šiose Vilniaus DOUGLAS parduotuvėse, liepos 15 d., po 17 val.
- DOUGLAS internetinių užsakymų atsiėmimas, L.Zamenhofo g. 3
- DOUGLAS, PC "Akropolis”, Ozo g. 25
- DOUGLAS, PC "Panorama”, Saltoniškių g. 9

NEMOKAMAI atsiimkite kitose DOUGLAS parduotuvėse, liepos 16 d., po 14 val.
3,90 EUR pristatant DPD kurjeriu jūsų pasirinktu adresu (jei užsakymo suma mažesnė nei 39 Eur, jei užsakymo suma didesnė, pristatymas NEMOKAMAS), numatomas pristatymas liepos 16 d.
2,90 EUR pristatant į pasirinktą paštomatą (jei užsakymo suma mažesnė nei 39 Eur, jei užsakymo suma didesnė, pristatymas NEMOKAMAS), numatomas pristatymas liepos 15 d.
Rodyti visus pristatymo būdus
Nemokamas pakavimas ir atvirutė
2 mėginiai dovanų

Produkto aprašymas

The Ritual of Karma Fragrance Sticks Duo

Namų kvapų rinkinys

 

Rinkinį sudaro: The Ritual of Karma Fragrance Sticks riešutinio lotoso ir baltosios arbatos aromato namų kvapas, 2 x 250 ml. 

 

The Ritual of Karma Fragrance Sticks

Riešutinio lotoso ir baltosios arbatos aromato namų kvapas

Su šiomis natūraliomis ir stilingomis kvapiosiomis lazdelėmis iš The Ritual of Karma pakvieskite vasarą į savo namus bet kuriuo metų laiku. Šios lazdelės praturtintos saldžiu riešutinio lotoso aromatu ir tausojamosiomis ekologiškos baltosios arbatos savybėmis. Šia ypatinga vasariška nuotaika galėsite mėgautos 4-5 savaites, o kvapų patirtį galėsite sustiprinti lazdeles derindami su The Ritual of Karma scented candle kvapiąja žvake.

Mažos kvapiosios The Ritual of Karma Fragrance Sticks lazdelės, specialiai sukurtos nedidelėms namų patalpoms. Natūralus ir stilingas būdas pasirūpinti, kad jūsų namai puikiai kvepėtų. Mažosios lazdelės kvepės nuo dviejų iki trijų savaičių.

Kaip naudoti

Sudėkite elegantiškas ir natūralias lazdeles į kvepalų pripildytą buteliuką. Ši formulė sukurta taip, kad lazdelių apversti nereikia. Jas apversti galite tuo atveju, jei norite, kad kvapas būtų dar stipresnis. Tai atlikę nusiplaukite rankas vandeniu ir muilu. Atminkite: jei dažnai vartysite lazdeles, naudojimo laikas gali būti trumpesnis, nei 3 mėnesiai.

PAVOJINGA: Labai degus skystis ir garai.  Kenksminga vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus.  Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę.  Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, karštų paviršių, žiežirbų, atviros liepsnos arba kitų degimo šaltinių. Nerūkyti. Turinį/talpyklą išpilti (išmesti)  tinkamuose surinkimo punktuose. Venkite kvepalų sąlyčio su baldais, oda ar apdailinto medžio paviršiais. Išsiliejus skysčiams nedelsdami juos išvalykite.

Rašyti atsiliepimą

Atsiliepimai

Puikus kvapas
Lina (išbandęs) 2023-09-11 19:02

GROŽIO PASAULIS DABAR DAR ARČIAU TAVĘS!

Atsisiųsk mūsų programėlę!