Serumas blakstienoms ir antakiams Shiseido
SHISEIDO

Full Lash Serum

Serumas blakstienoms ir antakiams
6ml 9,33 € už 1 ml
55,95 €
+ 1.68 lojalumo eurų
Įdėti į mėgstamiausių sąrašą
Jums priklauso nemokamas pristatymas
0 EUR Vakarinis pristatymas Vilniuje, numatomas pristatymas ŠIANDIEN, balandžio 1 d. 18:00-22:00
0 EUR pristatant į pasirinktą paštomatą (jei užsakymo suma mažesnė nei Eur, jei užsakymo suma didesnė, pristatymas NEMOKAMAS), numatomas pristatymas balandžio 6 d.
0 EUR pristatant DPD kurjeriu jūsų pasirinktu adresu (jei užsakymo suma mažesnė nei Eur, jei užsakymo suma didesnė, pristatymas NEMOKAMAS), numatomas pristatymas balandžio 6 d.
Rodyti visus pristatymo būdus
Nemokamas pakavimas ir atvirutė
2 mėginiai dovanų

Produkto aprašymas

Full Lash Serum

Serumas blakstienoms ir antakiams

Serumas, kuris skatina antakių ir blakstienų plaukelių augimą bei tankėjimą. Blakstienos darosi gražesnės – blizgančios, tankios ir ilgos; antakiai – tankesni ir ryškesni.

Serumo sudėtyje yra zizifo (Zizyphus jujube) vaisiaus ekstraktas ir argininas duodantys preciziškų rezultatų plaukelių augimui.

Unikalus aplikatoriaus dizainas leidžia tiksliai ir efektingai užtepti serumą ant plaukelių augimo linijos.

Rekomenduojama toms:

 • Kurių trumpos ir silpnos blakstienos
 • Toms, kurių blakstienos retos
 • Toms, kurios nori tankesnių ir ilgesnių blakstienų
 • Toms, kurios nori ryškesnių ir tankesnių antakių
 • Toms, kurių antakių plaukeliai išretėję.

Kaip naudoti:

 • Naudoti ryte vakare užbaigiant odos priežiūros rutiną.
 • Blakstienas: veskite aplikatorių nuo išorinio link vidinio akies kampučio pagal viršutinę ir apatinę blakstienų liniją.
 • Plokščiąja aplikatoriaus puse perbraukite blakstienų plaukelius nuo šaknų link viršūnėlių.
 • Antakius: Aplikatoriaus galiuku perbraukite antakių plaukelių šaknis.

Pastaba: jei naudojate ir antakiams ir blakstienoms, pradėkite nuo blakstienų.  Pabaigus procedūrą aplikatorių atsargiai nuvalykite servetėle.

Rezultatas:

 • Skatina blakstienų bei antakių plaukelių augimą (tankėja ir ilgėja)
 • Pagerėja antakių ir blakstienų būklė.
 • Padeda atsigauti blakstienų ir antakių plaukeliams po agresyvaus valymo nuo makiažo priemonių.

Talpa: 6ml

Apie gamintoją

Shiseido – tai „laimės namai“

Bendrovės Shiseido pavadinimą sudaro trys hieroglifai, kuriuos galima perskaityti kaip „laimės namai“, arba „tūkstantis laimės palinkėjimų“. Shiseido kokybės garantas – Rytų filosofijos bei tradicijų ir Vakarų technologijos laimėjimų vienybė. Būdama kosmetikos išradimų srities lyderė, Shiseido visada rėmėsi sielos ir kūno harmonijos idėja bei visada teigė, kad kūnas yra išorinė sielos išraiška.

Kvapai, gerinantys gyvenimo kokybę

Shiseido 1872 m. įkūrė Arinobu Fukuhara – Japonijos karo laivyno atsargos gydytojas. Visa bendrovės istorija paženklinta išradimais. 1953 m. Tokijuje buvo įkurtas pirmas ir vienintelis pasaulyje mokslinių tyrimų institutas, kur ir šiandien sukuriamos pažangiausios kosmetikos ir aromakologijos technologijos. Tyrimais įrodyta, kad kai kurie kvapai stimuliuoja smegenų veiklą, teigiamai veikia depresijos apimtus žmones, stiprina imuninę sistemą.
Estetinis pasaulio suvokimas, būdingas japonų kultūrai, ir moksliniai tyrimai leido bendrovei Shiseido sukurti naują pasaulio suvokimo būdą pasitelkiant kvapus. Šis mokslas buvo pavadintas aromakologija.
1997 m. Shiseido pristatė atpalaiduojamąjį kvapą „Relaxing Fragrance“, 1999 m. – energizuojamąjį kvapą „Energizing Fragrance“, o 2000 m. – stresą malšinantį kvapą „Zen“.

Idealiai prižiūrėta, sveika ir spindinti oda

Didžiulių laimėjimų bendrovė yra pasiekusi odos priežiūros srityje. Visos kosmetikos priemonės yra itin lengvos tekstūros, nejaučiamos ir nematomos. Matomas tik rezultatas: idealiai prižiūrėta, sveika ir spindinti oda.
Nuo pat pradžių Shiseido produktai buvo ir yra brangūs. Tai atspindi ne tik produkto kokybę, bet ir jo estetiką bei informacijos pateikimą. Tai dar vienas Shiseido postulatas – svarbu ne tik parduoti produktą, bet ir suteikti pirkėjui malonumą. Kokybė, estetika, garsai ir kvapai turi patenkinti visus penkis žmogaus pojūčius.
Šiandien sunku patikėti, kad Europa pripažino Shiseido praėjus šimtui metų nuo jos įkūrimo. Tačiau ji labai sėkmingai privertė pasispausti garsiausias Europos bendroves.

Lojalumo programa

SHISEIDO KAMELIJOS KLUBO NARIAI GAUNA DOVANŲ!

Kaip tapti klubo nariu?

• SHISEIDO KAMELIJOS klubo nariais gali tapti visi DOUGLAS pirkėjai, perkantys SHISEIDO produktų ir gavę klubo kortelę.

• Apsiperkant internetu klubo kortelės teiraukitės fizinėse parduotuvėse pateikus pirkimą patvirtinančią (-ias) sąskaitą (-as).

• Klubo kortelėje kiekvienas pirkinys pažymimas Kamelijos spaudu, joje įrašoma pirkinio suma ir prisegamas kasos kvitas arba sąskaita faktūra, jei apsipirkote internetu.

• Surinkus 10 spaudų ir tiek pat Jūsų apsipirkimą patvirtinančių kasos kvitų ar sąskaitų faktūrų, Jūs galėsite išsirinkti SHISEIDO produktų, kurių vertė sudaro iki 15% bendros vienoje klubo kortelėje sukauptos pirkinių sumos. Produktai renkami fizinėse DOUGLAS parduotuvėse iš tuo metu esančio produktų asortimento.

• Klubo kortelė galioja tik DOUGLAS parduotuvėse 12 mėnesių nuo pirmojo pirkinio datos.

 

Rašyti atsiliepimą


Prekės įvertinimas: 1 2 3 4 5
Jūsų atsiliepimas:

Atsiliepimai

dar tik pradėjau naudoti, todėl sunku pasakyti apie rezultatus, tačiau naudojant nepatinka man šepetėlis
Aksinija 2019-06-04 09:40
puiku
Audronė Ilona 2016-07-03 09:07