Pirk internetu ir gauk NUTRILESS batonėlį dovanų!

GERAKAINA
SHISEIDO

Lacquer Rouge

Intensyvios spalvos lūpų dažai
   
Dovana! SHISEIDO kosmetinė su 4 kelioninės talpos produktais Perkant SHISEIDO prekių už 89Eur ar daugiau, dovana - SHISEIDO kosmetinė su 4 kelioninės talpos produktais: "Benefiance WrinkleResist24 Pure Retinol Express Smoothing Eye Mask" retinolio kaukė paakiams (1vnt), "Benefiance Extra Creamy Cleansing Foam" kreminės prausimosi putos (30ml), "Ultimune Power Infusing Concentrate" odos imunitetą stiprinantis serumas (5ml), "Ultimune Power Infusing Eye Concentrate" paakių serumas (3ml). Dovanos vertė 57Eur.
 
VI324 - Indiscreet 15,47 €
 
Į krepšelį + 0.46 lojalumo eurų Turime parduotuvėje Kur galima įsigyti?
Šiai prekei nuolaidos netaikomos.
Nemokamas pristatymas perkantiems virš € 49
Nemokamas dovanų pakavimas
Du nemokami mėginėliai

Produkto aprašymas

Lacquer Rouge

Lūpų dažai

Intensyvi spalva ir prabangus spindesys Jūsų lūpoms.

Norėdama sukurti tikrą lako lūpdažį Shiseido išstudijavo lako dirbinių technologinius procesus. Lygiai taip kaip lako sluoksniai suteikia glotnumo, spalvą ir spindesį medžiui, mes sukūrėme technologiją ir skysta formulė visas šias savybes suteikia lūpoms. Rezultatas – visiškai naujos kartos lūpų dažai, kurie suteikia lūpoms jausmingumo, lako blizgelio tik vienu sluoksniu padengus lūpas.

Dick Page rašė: „Tai lūpų blizgesio paprastumo ir lūpų dažų intensyvumo vestuvės, kurių rezultatas gilus pigmentas ir turtinga spalva, ilgalaikis spindesys ir blizgesys“.

Talpa: 6 ml.

Išorinė prekės pakuotė gali būti nežymiai pažeista.

Apie gamintoją

Shiseido – tai „laimės namai“

Bendrovės Shiseido pavadinimą sudaro trys hieroglifai, kuriuos galima perskaityti kaip „laimės namai“, arba „tūkstantis laimės palinkėjimų“. Shiseido kokybės garantas – Rytų filosofijos bei tradicijų ir Vakarų technologijos laimėjimų vienybė. Būdama kosmetikos išradimų srities lyderė, Shiseido visada rėmėsi sielos ir kūno harmonijos idėja bei visada teigė, kad kūnas yra išorinė sielos išraiška.

Kvapai, gerinantys gyvenimo kokybę

Shiseido 1872 m. įkūrė Arinobu Fukuhara – Japonijos karo laivyno atsargos gydytojas. Visa bendrovės istorija paženklinta išradimais. 1953 m. Tokijuje buvo įkurtas pirmas ir vienintelis pasaulyje mokslinių tyrimų institutas, kur ir šiandien sukuriamos pažangiausios kosmetikos ir aromakologijos technologijos. Tyrimais įrodyta, kad kai kurie kvapai stimuliuoja smegenų veiklą, teigiamai veikia depresijos apimtus žmones, stiprina imuninę sistemą.
Estetinis pasaulio suvokimas, būdingas japonų kultūrai, ir moksliniai tyrimai leido bendrovei Shiseido sukurti naują pasaulio suvokimo būdą pasitelkiant kvapus. Šis mokslas buvo pavadintas aromakologija.
1997 m. Shiseido pristatė atpalaiduojamąjį kvapą „Relaxing Fragrance“, 1999 m. – energizuojamąjį kvapą „Energizing Fragrance“, o 2000 m. – stresą malšinantį kvapą „Zen“.

Idealiai prižiūrėta, sveika ir spindinti oda

Didžiulių laimėjimų bendrovė yra pasiekusi odos priežiūros srityje. Visos kosmetikos priemonės yra itin lengvos tekstūros, nejaučiamos ir nematomos. Matomas tik rezultatas: idealiai prižiūrėta, sveika ir spindinti oda.
Nuo pat pradžių Shiseido produktai buvo ir yra brangūs. Tai atspindi ne tik produkto kokybę, bet ir jo estetiką bei informacijos pateikimą. Tai dar vienas Shiseido postulatas – svarbu ne tik parduoti produktą, bet ir suteikti pirkėjui malonumą. Kokybė, estetika, garsai ir kvapai turi patenkinti visus penkis žmogaus pojūčius.
Šiandien sunku patikėti, kad Europa pripažino Shiseido praėjus šimtui metų nuo jos įkūrimo. Tačiau ji labai sėkmingai privertė pasispausti garsiausias Europos bendroves.

Grožio patarimas

Kaip teisingai dažyti lūpas

  • Patepkite lūpas maitinamuoju balzamu, kuris jas suminkštins, sumažins šerpetojimą.
  • Kosmetine kempinėle užtepkite kreminę pudrą –lūpų dažai lengviau pasiskirstys ir ilgiau laikysis.
  • Kontūriniu lūpų pieštuku apibrėžkite jų formą. Pieštukas turėtų būti tokios pat spalvos kaip ir lūpų dažai arba šiek tiek tamsesnis. Pirmiausia pradėkite dažyti viršutinės lūpos vidurį, braukdamos link kampučių. Apatinės lūpos kontūrą brėžkite neatitraukdamos rankos, nuo vieno kampučio iki kito.
  • Kad kontūras neatrodytų nenatūraliai, sušvelninkite jį teptuku lūpų makiažui, lengvai braukdamos nuo lūpų krašto vidurio link.
  • Lūpas geriau dažyti ne lūpų dažų pieštuku, bet teptuku. Juo lupas padengsite tiksliau ir tolygiau.
  • Kad lūpų dažai neteptų dantų, nuspauskite lūpas popierine servetėle. Jeigu dažų sluoksnis atrodys per skaidrus, jas galima padažyti dar kartą, tuomet spalva bus intensyvesnė, o lūpų dažai ilgiau išliks.

Atsiliepimai

Puikus lūpų blizgesys-ružas
Tatjana 2018-04-12 01:31
Maloniai padengia lūpas ir jas drėkina.
Vilma 2018-01-28 10:32
Geri
Reda 2018-01-16 08:36
super
Svetlana 2017-08-12 08:37
Nuostabios spalvos ir kokybe
Oksana 2017-08-11 14:50
Rašyti atsiliepimą