LiftDynamic Set
SHISEIDO

LiftDynamic Set

Rinkinys
Odos tipas / būklė: Visiems odos tipams
   
LiftDynamic Set
1 vnt 144 € Rinkinio vertė - 210 €
 
Į krepšelį Turime sandėlyje Kur galima įsigyti?
Nemokamas pristatymas perkantiems virš € 49
Nemokamas dovanų pakavimas
Du nemokami mėginėliai

Produkto aprašymas

LiftDynamic  Set

Rinkinys

 

Rinkinį sudaro: Bio-Performance LiftDynamic Cream 50ml + Ultimune Power Infusing Concentrate 10ml + Ultimune Power Infusing Eye Concentrate 3ml + Bio-Performance LiftDynamic Eye Treatment 3ml

 

- Bio-Performance LiftDynamic Cream

Senėjimo procesus stabdantis ir veidą formuojantis kremas

Visų tipų odai.

Įsivaizduokite, kad nėra gravitacijos

Odos senėjimo procesus stabdantis ir veidą formuojantis kremas. Oda pastebimai stangresnė ir patempta. Tai ypatingai stipriai drėkinantis daugiafunkcinis kremas, kuris skatina natūralius odos atsinaujinimo procesus ir veidas atrodo jaunatviškesnis. Palaiko natūralų odos elastingumą ir drėgmę, sumažina gilias raukšles.

Dermatologų patikrinta.

Technologijos:

Odos struktūros dėka atkuriamas stangrumas.

Vėliausi SHISEIDO tyrimai leido suprasti, kodėl oda glemba, mažėja odos stangrumas ir atsiranda raukšlės.

SHISEIDO mokslininkai atrado, kad optimali dermos struktūra su amžiumi suyra ir formuojasi “sub-dermos kišenės”, kurios didėja ir galiausiai mažėja odos stangrumas ir elastingumas. Tam, kad atstatyti šias sritis SHISEIDO koncentravosi į konkrečias dviejų tipų ląsteles, kamienines ląsteles, kurios generuoja dermos ląsteles ir  besikeičiančias kamienines ląsteles  (Shiftable Master Cells), kurios gali virsti dermos ląstelėmis.

 • Išskirtinė  TruStructiv™ technologija skatina natūralias odos atsinaujinimo funkcijas, kad oda būtų stangri, elastinga, patempta.
 • Super Bio-Hialurono rūgštis Plius prisotina odą drėgmės.
 • RenoCiklo Sistema  padeda sureguliuoti odos atsinaujinimo procesus*, kas pagerina odos būklę.

*In vitro testai

Rezultatas:

 • Iš karto: oda glotni, elastinga ir giliai sudrėkinta.*
 • Po 1 savaitės: oda darosi glotnesnė mažėja glebimas.*
 • Po 3 savaičių: žymiai sumažėja raukšlių, veido kontūras labiau patemptas.*

* Rezultatų pagrindas - savęs vertinimo testai, kuriuose dalyvavo 110-111 moterų

Kaip naudoti:

Kiekvieną rytą ir vakare nuvalome (prausikliai), suminkštinam (odos minkštikliai), stiprinam (Ultimune) ir koreguojam su Bio-Performance LiftDynamic serumu ir tada glotniai paskirstome kremą ant odos. Turtinga kreminė tekstūra greitai absorbuojasi. Pabaigoje užtepame Bio-Performance Lift Dynamicpaakių priežiūros priemonę.

 

- Ultimune Power Infusing Concentrate

Odos imunitetą stiprinantis serumas

Normaliai/mišriai/sausai odai.

Kaip ir jūsų kūnas, oda turi savo imuninę sistemą. 20 metų trukę tyrimai davė rezultatus – SHISEIDO pavyko sukurti naują kosmetikos priemonę Ultimune. Tai kasdieninė grožio dozė, kuri stiprina odos  imunitetą – galią išsaugoti ją sveiką ir gražią. Vartojant Ultimune, oda funkcionuoja visu pajėgumu. Džiaukitės spindinčia, glotnia, elastinga ir jaunatviška oda, t. y. tokia, su kokia gimėte. Tai viena iš novatoriškiausių odos priežiūros priemonių!

Kiekvienai moteriai, bet kokiam gyvenimo būdui, kiekvienam momentui.

 

- Ultimune Power Infusing Eye Concentrate

Paakių serumas

Visų tipų odai.

Odos imunitetas – pirmoji gynybos linija

Bendroji informacija:

Koncentratas, kuris aktyvuoja odos imunines funkcijas subtilioje paakių zonoje.

Esminiai formulės ingredientai, Ultimune kompleksas ir “ImuMoisture”(“Imudrėkinantis”) ekstraktas, odą daro atsparesnę išorinės aplinkos neigiamam poveikiui. Palaiko drėgmės balansą ir todėl sumažėja raukšlelių, odos šiurkštumas. Regeneruoja dermos tekstūrą – sumažėja odos glebimas ir raukšlės, sutvirtėja paakių oda ir ji yra atsparesnė senėjimo procesams.

Rekomenduojama:

Visų tipų, etninių ir amžiaus grupių odai. Dienai ir nakčiai.

Privalumai:

 • Oda akių zonoje darosi švelni, glotni ir elastinga
 • Sumažėja smulkių raukšlelių ir raukšlių
 • Sumažėja tamsūs ratilai paakiuose, odos tonas darosi tolygesnis, skaistesnis ir spindintis
 • Paakių oda darosi atsparesnė ateities pažeidimams ir neigiamam aplinkos poveikiui
 • Pagerina visų paakių kremų efektyvumą

Kaip naudoti:

Esminė paakių odos priežiūra kiekvienai moteriai.

Vieno dozatoriaus paspaudimo serumo kiekio užtenka abiems paakiams. Nuvalę ir suminkštinę odą, bevardžiu pirštu lengvai įmasažuokite serumą ir po to tepkite paakių kremą.

 

- Bio-Performance LiftDynamic Eye Treatment

Daugiafunkcis senėjimo požymius stabdantis paakių kremas

Visų tipų odai.

Įsivaizduokite, kad nėra gravitacijos.

Ši daugiafunkcinė senėjimo požymius stabdanti priemonė aktyvina natūralias odos atsinaujinimo funkcijas ir oda paakių zonoje atrodo akivaizdžiai patempta. Šis paakių kremas palaiko odos vidines galias elastingumui ir drėgmei atstatyti. Nuolat naudojant oda darosi tankesnė ir stangresnė, tamsūs ratilai blunka ir mažėja raukšlės.

Dermatologų ir oftolmologų patikrinta.

Technologija:

Odos struktūros dėka atkuriamas stangrumas.

Vėliausi SHISEIDO tyrimai leido suprasti, kodėl oda glemba, mažėja odos stangrumas ir atsiranda raukšlės.

SHISEIDO mokslininkai atrado, kad optimali dermos struktūra su amžiumi suyra ir formuojasi “sub-dermos kišenės”, kurios didėja ir galiausiai mažėja odos stangrumas ir elastingumas. Tam, kad atstatyti šias sritis SHISEIDO koncentravosi į konkrečias dviejų tipų ląsteles, kamienines ląsteles, kurios generuoja dermos ląsteles ir  besikeičiančias kamienines ląsteles  (Shiftable Master Cells), kurios gali virsti dermos ląstelėmis.

 • Išskirtinė  TruStructiv™ technologija skatina natūralias odos atsinaujinimo funkcijas, kad oda būtų stangri, elastinga, patempta.
 • Super Bio-Hialurono rūgštis Plius prisotina odą drėgmės.
 • RenoCiklo Sistema  padeda sureguoliuoti odos atsinaujinimo procesus*, kas pagerina odos būklę.
 • Kompleksas Bio-Defining mažina ryškias raukšles paakių zonoje.

Rezultatas:

 • Iš karto: įsigeria ir giliai drėkina, oda tampa tonizuota ir yra glotni*
 • Po 1 savaitės: Oda atrodo labiau patempta. Mažėja raukšlės ir tamsūs ratilai paakiuose.*
 • Po 3 savaičių: gilios raukšlės akivaizdžiai sumažėja ir paakių zona atrodo jaunatviškesnė.*

* Rezultatų pagrindas - savęs vertinimo testai, kuriuose dalyvavo 115-117 moterų

Kaip naudoti:

Kasdien ryte ir vakare naudokite kaip paskutinį odos priežiūros rutinos žingsnį. Vienu dozatoriaus paspaudimu išspauskite kremo ant piršto ir išsklaidykite paakių zonoje. Lengva, nelipni tekstūra greitai absorbuojasi.

Apie gamintoją

Shiseido – tai „laimės namai“

Bendrovės Shiseido pavadinimą sudaro trys hieroglifai, kuriuos galima perskaityti kaip „laimės namai“, arba „tūkstantis laimės palinkėjimų“. Shiseido kokybės garantas – Rytų filosofijos bei tradicijų ir Vakarų technologijos laimėjimų vienybė. Būdama kosmetikos išradimų srities lyderė, Shiseido visada rėmėsi sielos ir kūno harmonijos idėja bei visada teigė, kad kūnas yra išorinė sielos išraiška.

Kvapai, gerinantys gyvenimo kokybę

Shiseido 1872 m. įkūrė Arinobu Fukuhara – Japonijos karo laivyno atsargos gydytojas. Visa bendrovės istorija paženklinta išradimais. 1953 m. Tokijuje buvo įkurtas pirmas ir vienintelis pasaulyje mokslinių tyrimų institutas, kur ir šiandien sukuriamos pažangiausios kosmetikos ir aromakologijos technologijos. Tyrimais įrodyta, kad kai kurie kvapai stimuliuoja smegenų veiklą, teigiamai veikia depresijos apimtus žmones, stiprina imuninę sistemą.
Estetinis pasaulio suvokimas, būdingas japonų kultūrai, ir moksliniai tyrimai leido bendrovei Shiseido sukurti naują pasaulio suvokimo būdą pasitelkiant kvapus. Šis mokslas buvo pavadintas aromakologija.
1997 m. Shiseido pristatė atpalaiduojamąjį kvapą „Relaxing Fragrance“, 1999 m. – energizuojamąjį kvapą „Energizing Fragrance“, o 2000 m. – stresą malšinantį kvapą „Zen“.

Idealiai prižiūrėta, sveika ir spindinti oda

Didžiulių laimėjimų bendrovė yra pasiekusi odos priežiūros srityje. Visos kosmetikos priemonės yra itin lengvos tekstūros, nejaučiamos ir nematomos. Matomas tik rezultatas: idealiai prižiūrėta, sveika ir spindinti oda.
Nuo pat pradžių Shiseido produktai buvo ir yra brangūs. Tai atspindi ne tik produkto kokybę, bet ir jo estetiką bei informacijos pateikimą. Tai dar vienas Shiseido postulatas – svarbu ne tik parduoti produktą, bet ir suteikti pirkėjui malonumą. Kokybė, estetika, garsai ir kvapai turi patenkinti visus penkis žmogaus pojūčius.
Šiandien sunku patikėti, kad Europa pripažino Shiseido praėjus šimtui metų nuo jos įkūrimo. Tačiau ji labai sėkmingai privertė pasispausti garsiausias Europos bendroves.

Grožio ritualas

Shiseido grožio ritualas

Pasak Shiseido specialistų, gražios, skaisčios ir jaunos odos paslaptis – kruopštus ir tinkamas odos valymas. Shiseido pataria: kai valome veidą ar tepame kremą, sustabdykime laiką, nieko daugiau nedarykime, leiskime pajusti ir įsivaizduoti, kaip kiekviena mūsų veido ląstelė prisipildo gyvybės, kaip grįžta jaunystė ir gamtos dovanotas grožis.

Veido valymo procesą padalinkite į du etapus: pirmajame nuo odos paviršiaus valomuoju vandeniu ar švelniu pieneliu pašalinkite makiažo priemones ir kitokius nešvarumus. Antrajame etape naudokite putojantį prausiklį, kuris veiksmingai detoksikuoja odą, skatina jos apykaitos procesus, normalizuoja odos regeneracijos funkciją. Rekomenduoja valyti veidą taip, kad prausimosi priemonė gausiai suputotų, padengti ja veidą ir palikti 30 sekundžių. Tokiu būdu oda esti geriau išvaloma. Odos valymo ritualą Shiseido rekomenduoja užbaigti specialiomis veido kaukėmis, kuriomis reikėtų palepinti odą 1-2 kartus per savaitę.

Dviejų fazių valymas veiksmingiausiai paruošia odą kitoms procedūroms: odos balansavimui naudojant Shiseido balansuojančius minkštiklius, pasirinktam veido serumui, drėkinamajai akių ir veido priemonei.

Atsiliepimai

Rašyti atsiliepimą