Pirk internetu ir gauk NUTRILESS batonėlį dovanų!

Spindesio suteikianti veido paletė Smashbox
SMASHBOX

Spotlight Palette

Spindesio suteikianti veido paletė
Pearl 35,95 €
 
Į krepšelį + 1.08 lojalumo eurų Turime parduotuvėje Kur galima įsigyti?
Gold 35,95 €
 
Į krepšelį + 1.08 lojalumo eurų Turime parduotuvėje Kur galima įsigyti?
Nemokamas pristatymas perkantiems virš € 49
Nemokamas dovanų pakavimas
Du nemokami mėginėliai

Produkto aprašymas

Spotlight Palette

Spindesio suteikianti veido paletė

Paprastai naudojama, spindesio suteikianti paletė, kuria galite kontroliuoti blizgesį. Naudodami maksimalaus spindesio sluoksniu padengiančias 3 atspalvių pudras, drąsiai savo veidui suteikite kontūrą ir intensyvumą. Kiekvieno atspalvio pudra įsigeria į odą nepabrėždama nelygios odos tekstūros.

Talpa: 8,61g

Apie gamintoją

SMASHBOX COSMETICS

SMASHBOX COSMETICS – dar palyginti jauna, tačiau progresyvi profesionalios dekoratyvinės kosmetikos gamintoja, kurią 1996 m. Los Andžele įkūrė stiliaus ir mados pasaulio žvaigždės Deanas ir Davisas Factorai, legendinio makiažo meistro ir guru MAX FACTOR (Maximilian Factorowitz) provaikaičiai.

Broliai Deanas ir Davisas jau kurį laiką yra gerai žinomi bei pripažinti tarp JAV ir viso pasaulio mados fotografų, o savo didžiąją dalį laiko skiria žymiausių mados žurnalų fotosesijoms. Broliai daug dėmesio skiria ne tik fotografijai, bet ir makiažui, kaip neatskiriamai fotosesijos daliai, todėl jie šiuo metu vadovauja ne tik 1991 m. įkurtai  SMASHBOX PHOTO STUDIOS, bet ir 1996 m. gyvuoti pradėjusiai SMASHBOX COSMETICS.

SMASHBOX COSMETICS vizija – makiažo priemonių, skirtų naudoti profesionalių fotosesijų metu, kūrimas ir gamyba. Pirkėjui siūloma didelė produktų įvairovė, vis kitokia priemonių tekstūra ir gaunamas rezultatas – preciziški matiškumo ir švytėjimo kontrastai, kurie ypač matomi per fotosesiją, keičiantis specialiam apšvietimui. Kompanijos credo – dalytis makiažo meno patirtimi, perimta dirbant su žymiaisiais makiažo meistrais.

SMASHBOX COSMETICS daug dėmesio skiria ekologijai. Tokį požiūrį patvirtina ekologiškos, gamtoje suyrančios gaminių pakuotės. Tai ne vien kosmetika, bet ir odos priežiūra. Priemonėse gausu natūralios kilmės ekstraktų, kitų patentuotų odos grožį puoselėjančių ir nuo žalingos aplinkos apsaugančių aktyviųjų komponentų.

SMASHBOX COSMETICS kompanijos priemones nuolat naudoja aktorės Angelina Jolie, Charlize Theron, Jennifer Aniston, Drew Barrymore, Nicole Kidman, modelis Gisele Bundchen, dainininkė Madonna ir daugelis kitų.

Atsiliepimai

Esu labai patenkinta palete. Veidas įgauna gaivų švytėjimą, bet ne per intensyvų.
Kristina 2017-08-21 18:35
Nereali paletė! Pearl tobulai tinka mano odos atspalviui, atrodo gan natūraliai, tad kai noriu dar labiau išryškinti naudoju MAC fix+ ir rezultatas tampa dar gražesnis, rekomenduoju
Dominyka 2017-05-27 16:37
Rašyti atsiliepimą