Studio Skin Shaping Foundation 0.5 Porcelain + Soft Contour 1.0 Peach Fair + Soft Contour 1.1 Fair + Soft Contour 2.1 Light Golden Beige + Soft Contour 1.2 Light Neutral Beige + Soft Contour 2.2 Light Warm Beige + Soft Contour 2.3 Neutral Beige + Soft Contour 2.4 Cool Beige + Soft Contour 3.0 Warm Beige + Soft Contour 3.1 Neutral Medium Beige + Soft Contour 3.2 Cool Medium Beige + Soft Contour 3.3 Warm Medium Beige + Soft Contour 4.0 Golden Tan + Soft Contour 4.1 Warm Tan + Soft Contour 4.2 Neutral Brown + Soft Contour 4.3 Deep Warm Brown + Soft Contour Lojaliems
SMASHBOX

Studio Skin Shaping Foundation

Makiažo pagrindas ir kontūravimo pieštukas viename
Odos tipas / būklė: Visiems odos tipams
 
Dovana! TIK LOJALIEMS! DOUGLAS LES DELICES obuolių kvapo lūpų balzamas Perkant prekių už 49Eur ar daugiau, dovana - DOUGLAS LES DELICES obuolių kvapo lūpų balzamas.

Pasirinkite spalvą:

Dėmesio! Spalva ekrane gali skirtis nuo tikrosios prekės spalvos.

39,95 €
39,95 €
39,95 €
39,95 €
39,95 €
39,95 €
39,95 €
39,95 €
39,95 €
39,95 €
39,95 €
39,95 €
39,95 €
39,95 €
39,95 €
39,95 €
 
0.5 Porcelain + Soft Contour 39,95 €
 
Į krepšelį + 1.2 lojalumo eurų Turime parduotuvėje Kur galima įsigyti?
Nemokamas pristatymas perkantiems virš € 49
Nemokamas dovanų pakavimas
Du nemokami mėginėliai

Produkto aprašymas

Studio Skin Shaping Foundation

Kontūravimo pieštukas

Veido kontūravimo pieštukas „du viename“ – vidutiniškai maskuoja ir kontūruoja veido odą, kad ji švytėtų ir įgautų tobulai natūralią išvaizdą. Galima rinktis iš 16 atspalvių. Vienoje dvipusio pieštuko pusėje yra makiažo pagrindas, kitoje – puikiai priderintas kontūravimo atspalvis. Tolygiai dengiasi ir itin lengvai sklaidosi – padeda išgauti nepriekaištingai sukontūruotos odos efektą, naudojant minkštą, sluoksniuojamą makiažo pagrindo spalvą ir kontūravimo priemonės pusiau matinį užbaigimą, skirtą veido formai ir kontūravimui pabrėžti. Rezultatas – nepriekaištingas, tobulai išraiškingas įvaizdis, paruoštas stebėti iš arti.

1 žingsnis. Tiesiog išsirinkite makiažo pagrindą. Specialiai pritaikyta kontūravimo spalva jau priderinta.

2 žingsnis. Reikiamose vietose užtepkite makiažo pagrindo, tada išsklaidykite.

3 žingsnis. Minkštosios pieštuko kontūravimo priemonės užtepkite ant kaktos, nosies, skruostikaulių įdubusių zonų ir smakro linijos, tada išsklaidykite.

4,25g

Grožio patarimas

Keletas patarimų, kurie yra itin svarbūs sėkmingam veido odos padengimui makiažo pagrindu:

Odos tipo analizė

Labai svarbu nusistatyti, kokio tipo yra Jūsų oda: normali, sausa ar riebi. Riebios odos bruožai: poros didelės, oda stora, gelsva, dažnai blizga. Sausa oda: porų nesimato, oda neblizga, plona, dažnai tempia, šerpetoja. Normali oda: poros vidutinės arba smulkios, rausvo atspalvio, kartais gali būti riebi T – zonoje. Mišri oda turi riebios ir sausos arba normalios odos bruožų (pvz.: skruostai sausi, šerpetoja, o T – zona labai riebi, kemšasi poros, atsiranda spuogai).

Makiažo pagrindo spalva

Svarbiausia, kad pagrindo spalva atitiktų natūralią odos spalvą. Tinkamas makiažo pagrindas yra tas, kuris susilieja su kaklo oda ar yra labai artimas kaklo atspalviui.

Raustančiai ir išsiplėtusius kapiliarus turinčiai odai reikėtų naudoti gelsvą atspalvį turinčius makiažo pagrindus. Pavargusiai, papilkėjusiai, išblyškusiai odai labiau tiktų rausvą atspalvį turintys pagrindai.

Apie gamintoją

SMASHBOX COSMETICS

SMASHBOX COSMETICS – dar palyginti jauna, tačiau progresyvi profesionalios dekoratyvinės kosmetikos gamintoja, kurią 1996 m. Los Andžele įkūrė stiliaus ir mados pasaulio žvaigždės Deanas ir Davisas Factorai, legendinio makiažo meistro ir guru MAX FACTOR (Maximilian Factorowitz) provaikaičiai.

Broliai Deanas ir Davisas jau kurį laiką yra gerai žinomi bei pripažinti tarp JAV ir viso pasaulio mados fotografų, o savo didžiąją dalį laiko skiria žymiausių mados žurnalų fotosesijoms. Broliai daug dėmesio skiria ne tik fotografijai, bet ir makiažui, kaip neatskiriamai fotosesijos daliai, todėl jie šiuo metu vadovauja ne tik 1991 m. įkurtai  SMASHBOX PHOTO STUDIOS, bet ir 1996 m. gyvuoti pradėjusiai SMASHBOX COSMETICS.

SMASHBOX COSMETICS vizija – makiažo priemonių, skirtų naudoti profesionalių fotosesijų metu, kūrimas ir gamyba. Pirkėjui siūloma didelė produktų įvairovė, vis kitokia priemonių tekstūra ir gaunamas rezultatas – preciziški matiškumo ir švytėjimo kontrastai, kurie ypač matomi per fotosesiją, keičiantis specialiam apšvietimui. Kompanijos credo – dalytis makiažo meno patirtimi, perimta dirbant su žymiaisiais makiažo meistrais.

SMASHBOX COSMETICS daug dėmesio skiria ekologijai. Tokį požiūrį patvirtina ekologiškos, gamtoje suyrančios gaminių pakuotės. Tai ne vien kosmetika, bet ir odos priežiūra. Priemonėse gausu natūralios kilmės ekstraktų, kitų patentuotų odos grožį puoselėjančių ir nuo žalingos aplinkos apsaugančių aktyviųjų komponentų.

SMASHBOX COSMETICS kompanijos priemones nuolat naudoja aktorės Angelina Jolie, Charlize Theron, Jennifer Aniston, Drew Barrymore, Nicole Kidman, modelis Gisele Bundchen, dainininkė Madonna ir daugelis kitų.

Atsiliepimai

Silpnokai maskuoja, spalva nurodyta internete ne visai atitiko
Asta 2017-10-17 08:51
Rašyti atsiliepimą