Tik iki ketvirtadienio pristatymas NEMOKAMAS perkant vos už 19 Eur!

Mon Paris 50ml EDP Set
YVES SAINT LAURENT

Mon Paris 50ml EDP Set

Rinkinys
Kvapas: Šipro
     
Dovana! TIK INTERNETE! YVES SAINT LAURENT kelioninės talpos produktų rinkinys Perkant YVES SAINT LAURENT prekių moterims už 55Eur ar daugiau, dovana - YVES SAINT LAURENT kosmetinė su 3 kelioninės talpos produktais: "The Shock" blakstienų tušas (2ml), "Dessin du Regard Waterproof" vandeniui atsparus akių pieštukas (0,8g.), "Tatouage Couture Matte Stain" skysti matiniai lūpų dažai nr. 1 (3ml). Dovanos vertė 40Eur.
Mon Paris 50ml EDP Set
1 vnt 90 € Rinkinio vertė - 110 €
 
Į krepšelį + 2.7 lojalumo eurų Turime parduotuvėje Kur galima įsigyti?
Nemokamas pristatymas perkantiems virš € 49
Nemokamas dovanų pakavimas
Du nemokami mėginėliai

Produkto aprašymas

Mon Paris 50ml EDP Set

Rinkinys

 

Rinkinį sudaro: Mon Paris EDP 50ml + Volume Effet Faux Cils The Curler mini blakstienų tušas (juodas), 2ml + Dessin Du Regard mini akių pieštukas (juodas) 0.8g

 

Mon Paris EDP

Šipro aromatas moterims

Kokia yra meilė?

Pagavusi intensyvaus meilės romano, kuriame netrūksta drąsos išreikšti savo įsitikinimus ir gyventi euforijoje, dvasią, YSL BEAUTÉ pristato sensacingą šiuolaikinės meilės išraišką, kurią įkvėpė meilės miestas – Paryžius.

Leiskite savo troškimams šiandien Jus vesti į naujas, neatrastas vietas. Pamirškite rutiną. Ir pajuskite svaigulio jaudulį, kadangi meilė perima Jūsų pojūčius ir veda į Jūsų sielos nežinomų aistrų kelionę. Mon Paris.

Vaizdingas šiuolaikinės meilės istorijos pasakojimas. Jausmingas. Impulsyvus. Naujoji svaiginanti, aistringa meilė paleista į pasaulį.

Šviesi, svaiginanti, kūniška

Svaiginanti meilė palieka svaiginantį šleifą. Mon Paris – tai iš naujo atrastas tradicinis šipro kvapas; kvepalai, kurie apgaubia Jus nauja intencija ir aistringu švytėjimu.

Tradiciškai šipro kvapas yra labai gražios, tačiau griežtos struktūros klasika, įsikūnijusi į retro stiliaus Paryžiaus eleganciją. Mon Paris šį supratimą apverčia tiesiogine prasme ir sukuria naują grakščią harmoniją, apversdami įprastinį šipro kvapą aukštyn kojomis ir pristatydami drąsų, įžūlų, sniego baltumo šipro kvapą, pritaikytą šiuolaikiniam meilės amžiui.

Rezultatas – itin modernus, precedento neturintis, iš kitų išsiskiriantis šipro kvapas, sukurtas ne vieno, o trijų kvepalų meistrų: Olivier Cresp, Dora Baghriche ir Harry Fremont.

Nusigręždami  nuo įprastos struktūros ir žaisdami su naujomis medžiagomis bei pojūčiais, jie kartu dirbo tam, kad sukurtų visiškai kitokią šipro patirtį. Kūniška pilnatvė ir skaidri gėlių ypatybė išskiria Mon Paris kaip modernų gėlių ir vaisių šiprą; tai jaudinantis, gundantis ir visiškai prikaustantis dėmesį kvapas.

Kerus paskleidžiantis, galvą apsukantis, šis naujasis baltasis šipras sužavi vos kartą pasikvėpinus, kadangi yra gryno lyg kristalai pobūdžio, kurie apjungia pačiulio kvapą ir švytinčias baltąsias natas bei padeda jam rasti balansą su muskuso jausmingumu.

Kur yra tamsa, ten ir šviesa; kur tikitės rasti saldumą, randate seksualinę trauką. Kaip viską pakeičia meilė, taip ir Mon Paris.

Svaiginantys akordai

Datura, kurios ir bijoma, ir garbinama, yra legendinė ir kerinti gėlė, žinoma savo seksualinio pobūdžio charakterio atskleidimu naktį. Ji yra apgaulinga dieną ir vienintelis būdas užfiksuoti jos hipnotizuojančią esmę yra viršutinės erdvės technologijų panaudojimas.

Pamatas – aiškus, akinamas baltumas, kuris sukelia ilgai trunkančią intrigą dėl net dviejų rūšių pačiulių. Nors jie skirtingos, tačiau papildo viena kitą. Pačiulis iš Gvatemalos mylima dėl savo medžio, gintaro pustonių. Indonezijos pačiulio širdyje slypi aštri šiluma. Ši pačiulių pora sukuria stiprų akordą, kuris busdamas nudriekia geismo šleifą. Sujungiant jį su išskirtiniu muskuso kvapu, jie virsta į unikalią, prisotintą, baltą, ir švarią struktūrą. Klasikinis kodas sulaužytas. Jo vietoje – naujas, svaiginantis akordas.

Apversta struktūra

Kaip prasideda naujasis šiuolaikinio šipro skyrius? Pagrindinis galvos akordas – jaudinančios bergamotės iš Kalabrijos su šviežių aviečių ir braškių atspalviais, o papildomos kriaušės natos suteikia sultingą, šviežią toną – aklas žingsnis į euforiją.

Toliau – širdis. Užuot pagrindui pasitelkus gryną daugeliui kvepalų būdingą šipro kvapą, Mon Paris širdis yra skaidri, švari ir šviežia, lyg spindulys, žaidžiantis kvepalų buteliuke. Žydinti, žvilganti, spindinti dėl  bijūno akordų, sujungtų su turtingu arabiniu jazminaičiu iš Indijos ir jazminų mišiniu iš Junanio provincijos Kinijoje, ji sukuria didžiulį moteriškumo sprogimą, kuris maudo daturą kerus skleidžiančioje šviesoje, o kartu apgaubia pačiulio šiluma ir žemiškumu.

Baigiamasis akordas. Ir vėl tradicijų laužymas. Užuot atsiskleidžiant „išdžiovintu“ kvapu, kuriuo pasižymi įprasti šipro kvepalai, Mon Paris nepaklūsta įsigalėjusiai tvarkai ir pasitelkia išskirtinį muskuso sprogimą, kuris vibruoja ir virpa kvepaluose, nuo viršaus į apačią ir vėl į viršų.

Trijų rūšių kūniškas baltasis muskusas vaidina šį svarbų, tačiau sudėtingą vaidmenį, susijungdamas su baltomis gėlėmis, kad maudytų sniego baltumo šiprą šviesioje, baltoje šviesoje. Spindintys, gryni, kristaliniai, jie stiprina erdvinį gėlių širdies tūrį, o skaidrūs, spindintys pačiuliai įneša neįprastą permatomumo ir grynumo jausmą.

Viską apjungia jausmingas, šiltas, mineralinis ambroksas, kuris įneša stiprų, kaip meilužio rankų komforto, prabangos jausmą ir subalansuoja Mon Parisryškumą, pabrėždamas jo turtingumą, eleganciją ir savitą stilių – ir tikrai ištempdamas iš tamsių ir niūrias nuotaikas keliančių samanų.

Talpa: 50ml

 

Volume Effet Faux Cils The Curler

Riečiamasis blakstienų tušas

Rožinio elastomero plikatorius iššukuoja blakstienas ir riečia jas nuo pat šaknų. Juodi aplikatoriaus šereliai paskirsto formulę kartu atskirdami blakstienas. Didelė stangrinančių ir formuojančių ingredientų koncentracija iškart koreguoja blakstienų formą ir ją išlaiko. Apjungiamieji polimerai apgaubia blakstienas bei suteikia joms forma. Švelnieji vaškai padeda sukurti norimą apimtį. 3 aliejai ir kreminiai ingredientai minkština blakstienas. Intensyvūs pigmentai vizualiai blakstienoms suteikia apimties.

Talpa: 2ml

 

Dessin du Regard Nr.1

Akių pieštukas

Sodriais pigmentais papildytas kontūro pieštukas tobulai pabrėžia akių liniją. Dėl kreminės tekstūros brėžia lengvai ir tolygiai, užtikrina ryškią spalvą.

Talpa: 0,8g

Apie gamintoją

Genijus

Išskirtinė Yves Saint Laurent mados namų inovacinių idėjų ir amžinos elegancijos sąjunga bei lyrikai nepavaldus moteriško prado puoselėjimas nutiesė kelią į sėkmę ir visuotinį pripažinimą. YSL tapo prabangaus grožio siekiamybe bei kūrėjų, trokštančių sukurti šedevrus, įkvėpimo šaltiniu.

Istorija

Mados namų, pavergusių pasaulį originaliais kūriniais, įkūrėjas Yves Saint Laurent gimė 1936 m. Orane, Alžyre, tačiau vos sulaukęs pilnametystės išvyko į Prancūziją. Netrukus Saint Laurent karjerą pradėjo kaip dizaineris Dior mados namuose. „Jis išmokė mane meno pagrindų. Nesvarbu kas atsitiko vėliau, aš niekuomet nepamiršau metų, praleistų greta jo kūrybos...“, – kalbėjo Saint Laurent, prisimindamas mados legendą Christian Dior. Mirus Dior jaunasis kūrėjas subrandino idėją įkurti savo mados imperiją. Saint Laurent savo vardo mados namus įkūrė 1962 metais kartu su partneriu Pierre Berge. Sukūręs autorinį prekės ženklą, Lauren galėjo neberiboti savo kūrybinio potencialo ir genialių gebėjimų, vėliau jam pelniusių pasaulinį pripažinimą. Septintajame dešimtmetyje YSL pristatė ypač didelio populiarumo sulaukusią beatnik mados tendenciją: safario stiliaus švarkus moterims bei vyrams, taip pat 1966 metais pasirodžiusius, ir bene labiausiai mados namus išgarsinusius, klasikinius smokingus damoms Le Smoking.

Įvaizdis

Įžengę į aštuntąjį dešimtmetį YSL mados namai pristatė kvepalus vyrams Pour Homme, vėliau ir garsiuosius kvepalus Opium. O tuo tarpu moterims buvo nustatyti nauji aprangos standartai, kuriuose išnyko ankstesnės taisyklės. Pastelinėmis spalvomis ir romantiškomis detalėmis puoselėjamas moteriškumas buvo sunaikintas. Feminizmo kultui skirta duoklė sukūrė stiprios, tvirtos, tačiau elegancijos pojūčio nepraradusios moters įvaizdį. Galbūt todėl, jog Saint Laurent kūrė drąsioms ir prabangą mėgstančioms asmenybėms, dizaineris itin mėgo savo darbuose naudoti auksinę spalvą. „Man patinka atspindėti moteriškumą auksine, magiška spalva. Tai saulės spalva“, – sakė YSL įkūrėjas.

Apie kvapus

KVAPŲ KLASIFIKACIJA

Citrusų kvapai
Šie eteriniai aliejai gaunami iš vaisių – citrinų, bergamočių, apelsinų, greipfrutų ir kt. – žievės. Citrusų aromatai skirstomi į gėlių, šipro, prieskonių, medžių, aromatinius kvapus.
Gėlių kvapai
Šios rūšies kvepalams priklauso gėlių – rožių, jazminų, žibuoklių, alyvų, pakalnučių, narcizų ir kt. aromatai. Kartais vyrauja vienos rūšies gėlių kvapas (pavyzdžiui, levandų), kartais skleidžiasi gėlių puokštė, taip pat galima justi medžių, vaisių dvelksmą.
Paparčių kvapai
Šie aromatai neturi nieko bendra su tikru paparčių kvapu. Vyrauja levandų, medžių, ąžuolų kerpių, kumarino, bergamočių ir kiti kvapai. Taip pat galima justi ambros, gėlių, prieskonių dvelksmą. Dažniausiai tokia aromatai skiriami vyrams.
Šipro kvapai
1917 m. François Coty sukūrė pirmuosius kvepalus „Chypre“. Garsiajai šipro aromatų grupei priklauso ąžuolų kerpių, kvapiųjų švitrūnų, pačiulių, bergamočių kvapų deriniai. Taip pat galima justi gėlių, vaisių, odos kvapų dvelksmą.
Medienos kvapai
Šiems aromatams būdingi šilti kvapai (santalų, pačiulių), kartais ir sausas kedrų bei vetiverijų kvapas. Galima justi spygliuočių medžių, ambros, odos, prieskonių dvelksmą. Dažniausiai šie aromatai skiriami vyrams.
Ambros arba rytietiški kvapai
Aromatus sudaro pudros, vanilės, kvapiųjų švitrūnų, gyvulinės kilmės kvapų kompozicijos, suteikiančios kvepalams saldų kvapą. Galima justi švelnų gėlių, medžių, prieskonių, ambros dvelksmą. Dažniausiai tokie kvepalai skiriami moterims, bet esama ir vyriškų.
Odos kvapai
Šių aromatų pagrindas – sausi kvapai. Galima justi išdirbtos odos (dūmų, degančių medžių, smilkalų, tabako ir t. t.) dvelksmą, kartais greta juntami ir gėlių kvapai.
Kvapų tipai

KVAPIŲJŲ MEDŽIAGŲ KONCENTRACIJA

Kvepalai
Kvepalų sudėtyje yra 12–30 proc. aromatinių medžiagų. Kvepalai turi stiprų, ilgai išliekantį (12–24 val.) kvapą, todėl jais patartina kvepintis vakare.
Kvapusis vanduo (EDP)
Kvapiojo vandens, dar vadinamo parfumuotu vandeniu, sudėtyje yra 6–12 proc. aromatinių medžiagų. Pasikvepinus kvapiuoju vandeniu, kvapas išlieka gana ilgai – 6–8 val.
Tualetinis vanduo (EDT)
Jo sudėtyje yra iki 6 proc. aromatinių medžiagų. Tualetinį vandenį geriausiai naudoti dieną, nes jame mažesnė aromatinių medžiagų koncentracija. Kvapas išsilaiko 3–6 val., tačiau kvepalų gamintojai išpilsto juos ir mažais kiekiais, todėl nedidelį tualetinio vandens buteliuką galima visada nešiotis rankinėje.
Kvapiosios kūno priežiūros priemonės
Jų sudėtyje yra iki 4 proc. aromatinių medžiagų. Naudojant to paties kvapo kvapiuosius kūno priežiūros produktus, kvapas išlieka gerokai ilgiau. Parfumerijos specialistai teigia: „Jeigu jūs save mylite ir jeigu leidžia finansinės galimybės, patariame naudoti tos pačios kvapų serijos dezodorantą, kūno kremą ir dušo želę“.


Atsiliepimai

Rašyti atsiliepimą