Kolagenas - itin veiksmingas ginklas nuo senėjimo požymių
Kolagenas | Mizon | Douglas Focus

Kolagenas yra svarbus jungiamųjų molekulių tinklas, prisidedantis prie tavo odos elastingumo, stangrumo ir jaunatviškos išvaizdos. Kolageno tavo kūne gausu, tačiau su amžiumi jo mažėja. Naudodama produktus su kolagenu, sustiprinsi savo kolageno skaidulas - oda išliks graži ir pamaitinta.

 

 

KA TURĖTUM ŽINOTI APIE KOLAGENĄ?

 

Kas yra kolagenas?

Kolagenas yra natūralus odos baltymas, kurio gausu mūsų organizme. Kolagenas sudaro apie 60% jungiamojo mūsų odos audinio. Nuo maždaug 30 metų organizmas ima gaminti mažiau kolageno  ir elastino: oda praranda apimtį, mažėja elastingumas ir spindesys, o tuo pačiu gilėja raukšlės.

 

Kokia kolageno nauda?

Produktai su kolagenu padeda kovoti su odos elastingumo praradimu, stangrina ją ir mažina raukšles. Jie padeda sumažinti raukšlių gylį ir padidinti odos elastingumą.

 

Kaip naudoti kolageną?

Galime naudoti produktus su kolagenu ir iš vidaus, ir iš išorės – taip atkursime natūralaus kolageno poveikį odai, pajusime, kad ji tapo stangresnė ir glotnesnė. Norėdami puoselėti grožį iš vidaus, renkamės kasdien kolageno dozę palaikančius maisto papildus. Iš išorės kolageno poveikį stipriname odos priežiūros produktais, kuriuose yra kolageno.