KYLIe SKIN by Kylie Jenner

VISKAS PRASIDEDA NUO ODOS

KYLIE SKIN by Kylie Jenner

 Kylie Jenner misija: Kylie su savo gerbėjais dalijasi savo asmenine odos priežiūros rutina, kurią sudaro saugūs, švelnūs ir veiksmingi produktai, kuriuos gali naudoti bet kokio amžiaus moterys ir vyrai.

Produktai

TINKAMI VISIEMS ODOS TIPAMS

Putojantis veido prausiklis Mūsų prabangus putojantis veido prausiklis padeda išlaikyti drėgmę.
Veido šveitiklis su graikiniais riešutais Šis švelnus, bet efektyvus veido šveitiklis nuvalo negyvas odos ląsteles, kad suteiktų švelnios, spinduliuojančios odos efektą.
Vanilinis pienelio tipo veido tonikas Šis švelnus, neturintis alkoholio veido tonikas padės atgaivinti pavargusią odą.
Veido serumas su vitaminu C Mūsų vitamino C serumas prisotintas ingredientais, kurie prasiskverbia pro odą tam, kad padėtų pagerinti bendrą odos būklę.
Veido drėkiklis Mūsų drėkiklis odą sudrėkina nesuteikiant sunkumo ar riebumo jausmo.
Paakių kremas Šioje unikalioje formulėje yra kofeino, žaliosios arbatos, vitamino E ir granatų ekstraktų mišinio, kurie padeda pašviesinti bei sudrėkinti jautrią odą po akimis.
Apie Kylie Jenner Kylie Jenner yra verslininkė ir kosmetikos imperijos „Kylie Cosmetics“ įkūrėja. Kylie yra viena iš labiausiai pasaulyje stebimų žmonių socialinėje žiniasklaidoje, turinti daugiau nei 250 milijonų sekėjų. 2019 metų gegužės mėnesį Kylie pristatė savo odos priežiūros priemonių liniją „Kylie Skin“. Kylie Jenner produktai „KYLIE SKIN“ yra be glitimo, patikrinti dermatologo ir nėra išbandyti su gyvūnais.