LOJALUMO KORTELĖ

KIEKVIENAS IŠLEISTAS EURAS VIRSTA NUOLAIDOMIS

   

Douglas kortelės privilegijos tapo dar patrauklesnės ir naudingesnės Jums. Nuo šiol net 3% nuo sumos, išleistos apsiperkant „DOUGLAS“ arba internetinėje parduotuvėje www.douglas.lt, kaupiasi Jūsų lojalumo kortelėje!

Sukauptus eurus galėsite panaudoti jau kito apsipirkimo metu ir jais padengti visą pirkinio sumą arba panaudoti kaip nuolaidą!

 

IŠTIKIMIAUSIEMS KLIENTAMS NUOLAIDA VISKAM!

  

Ištikimiausiems “DOUGLAS“ ir internetinės parduotuvės www.douglas.lt VIP pirkėjams suteikiamos išskirtinės nuolaidos visiems pirkiniams:

 

  • 7% nuolaida – apsipirkusiems nuo 1000 iki 1900 €
  • 10% nuolaida – apsipirkusiems nuo 1901 iki 2900 €
  • 12% nuolaida – apsipirkusiems už 2901 €

 

NUOLAIDŲ IR SUKAUPTŲ EURŲ GALIOJIMAS

 

Per metus sukaupti „DOUGLAS“ lojalumo eurai bei priskirtos VIP nuolaidos galioja iki paskutinės metų dienos, t.y. einamųjų metų gruodžio 31 d. Kiekvienų kalendorinių metų sausio 1 d. yra suskaičiuojamos per praėjusius metus klientų sukauptos sumos ir atitinkamai priskiriamos arba ne VIP nuolaidos einamiesiems kalendoriniams metams. Jei per einamuosius kalendorinius metus vėl surenkama atitinkama suma, nuolaidos pratęsiamos. Jei suma nesurenkama, klientas netenka VIP statuso ir toliau kaupia „DOUGLAS" eurus.

Per kalendorinius metus nepanaudoti „DOUGLAS“ eurai anuliuojami ir nekompensuojami. „DOUGLAS“ eurai nekeičiami į grynuosius pinigus.

Įstatymo numatytais atvejais grąžindami prekę, kurią įsigijote panaudodami „DOUGLAS“ eurus, Jūs turite galimybę susigrąžinti šios prekės įsigijimui panaudotus „DOUGLAS“ eurus. Šiuo tikslu rekomenduojame išsaugoti pirkinio kvitą su nurodyta pirkinio įsigijimui panaudotą „DOUGLAS“ eurų suma. Neišsaugojus kvitų, „DOUGLAS“ pasilieka teisę negrąžinti prekės įsigijimui panaudotų „DOUGLAS“ eurų.

 

KODĖL VERTA TURĖTI DOUGLAS KORTELĘ?

 

GIMTADIENIO NUOLAIDOS. Visą Jūsų gimtadienio mėnesį dovanojame Jums 10% gimtadienio nuolaidą, o ištikimiausiems klientams, turintiems nuolatinę 12% nuolaidą, dovanojame 15% gimtadienio nuolaidą vienam apsipirkimui bet kurioje „DOUGLAS" arba internetinėje parduotuvėje www.douglas.lt. Nuolaidos nesumuojamos.

 

 

LOJALUMO MĖNESIAI IR VIP APSIPIRKIMAI. Reguliariai pateiksime Jums vertingų pasiūlymų, kuriais pasinaudoti galės tik „DOUGLAS“ kortelės turėtojai. Taip pat pakviesime Jus į ypatingus VIP apsipirkimus, kurių metu visam asortimentui suteiksime išskirtines nuolaidas!

 

DOVANOS IŠTIKIMIAUSIEMS. Kiekvienų metų pabaigoje mūsų ištikimiausių pirkėjų, per metus „DOUGLAS“ ir internetinėje parduotuvėje www.douglas.lt išleidusius daugiausiai, laukia staigmena – Jus pradžiuginsime asmeninėmis dovanomis!

 

NEMOKAMAS MAKIAŽAS. Ištikimiausius VIP klientus pradžiuginsime ne tik nuolaidomis, bet ir maloniomis staigmenomis bei nemokamais makiažais „DOUGLAS" parduotuvėse. Paslaugai būtina registruotis iš anksto parduotuvėje, kurioje pageidaujate, kad paslauga būtų suteikta.

 

NEMOKAMI KINO SEANSAI. Gera leisti laiką kartu! Net kelis kartus per metus pakviesime Jus į išskirtinius tik „DOUGLAS“ pirkėjams skirtus kino seansus.

 

KVIETIMAI Į RENGINIUS. Jūs turėsite galimybę dalyvauti vakarėliuose, vykstančiuoses „DOUGLAS" parduotuvėse, taip pat būsite pakviesti į kitus mūsų organizuojamus bei remiamus renginius.

 

„DOUGLAS“ GROŽIO PRIEMONIŲ DĖŽUTĖ. Tik „DOUGLAS“ kortelės turėtojai už ypatingą kainą turi galimybę įsigyti „DOUGLAS“ grožio priemonių dėžutę. Ją įsigiję gausite 1 originalaus dydžio produktą bei 4 produktų miniatiūras dovanų.

GROŽIO NAUJIENOS. Reguliariai trumposiomis SMS žinutėmis bei naujienlaiškiais pateiksime Jums informacijos apie savo grožio puoselėjimą, taip pat pasidalinsime naudingais patarimais bei suteiksime galimybę sužinoti apie naujausias kosmetikos priemones daug anksčiau už kitus!

 

KAIP GAUTI DOUGLAS LOJALUMO KORTELĘ?

 

"DOUGLAS" kortelę galite įsigyti bet kurioje "DOUGLAS" ar internetinėje parduotuvėje www.douglas.lt sumokėję vienkartinį 2€ mokestį ir užpildę lojalumo anketą. Kortelę gausite su 2 "DOUGLAS" eurais, kuriuos galėsite panaudoti kaip nuolaidą kitam pirkiniui.

Douglas kortelė yra asmeninė. Perkant ar atsiskaitant "DOUGLAS" kortele, būtina pateikti asmens tapatybę įrodantį dokumentą. Vienas pirkėjas gali įsigyti vieną kortelę. Kortelė gali būti įsigyjama tik asmeniškai ir negali būti perleidžiama kitam asmeniui.

 

VISA INFORMACIJA APIE JŪSŲ DOUGLAS LOJALUMO KORTELĘ

Prisijunkite www.douglas.lt puslapyje naudodami lojalumo kortelės numerį ir savo Douglas paskyroje sekite sukauptų ir panaudotų taškų likutį bei atnaujinkite savo duomenis, kad kuo daugiau grožio naujienų bei kvietimų į renginius Jus pasiektų.

 

 

JAU TURITE DOUGLAS LOJALUMO KORTELĘ?
Atnaujinti savo Lojalumo kortelės duomenis, galite prisijungę.

 

 

Užsisakyk kortelę jau dabar

Registracija žaidime »

Laimėk elektrinį paspirtuką arba kitus EISENBERG prizus!

Pirk 2 ar daugiau prekės ženklo EISENBERG "START" linijos produktų, registruokis
ir laimėk: vieną iš 2 elektrinių paspirtukų KUGOO ES2, vieną iš 3 EISENBERG "START" linijos rinkinių arba vieną iš 20 EISENBERG "START" linijos produktų!

REGISTRUOKIS »