Laimėk gimtadienio prizus!

AKCIJOS TAISYKLĖS

 

 

1. AKCIJOS ORGANIZATORIUS

1.1. UAB „Douglas LT“ juridinio asmens kodas 300072230, buveinės adresas L. Zamenhofo g. 3, Vilnius (toliau – Organizatorius), organizuoja akciją „Pirkite www.douglas.lt gimtadienio apsipirkimo metu ir laimėkite vertingus prizus“(toliau – Akcija), kuri yra vykdoma pagal šias taisykles (toliau – Taisyklės).

 

2. AKCIJA

2.1. Akcijos trukmė:

2.1.1. Akcija vyksta nuo 2019-09-25 18:00 iki 2019-09-26 08:00 elektroninėje parduotuvėje www.douglas.lt.

2.2. Akcijos taisyklės:

2.2.1. Akcijoje gali dalyvauti asmenys, Akcijos metu apsipirkę www.douglas.lt.

2.2.2. Apsipirkęs elektroninėje parduotuvėje www.douglas.lt Akcijos dalyvis turi sutikti su akcijos taisyklėmis iššokusiame lange ir sutikti dalyvauti loterijoje.

2.2.3. Tas pats dalyvis gali pirkti neribotą apsipirkimų skaičių. Kiekvienas apsipirkimas yra laikomas atskiru dalyvavimu.

2.2.4. Akcijos prizai: Lazerinės estetikos klinikos NOVANA 50 Eur vertės dovanų čekiai (6 vnt.), Viešbučio ir SPA centro VANAGUPĖ dovanų kuponai (3 vnt.), FILORGA "Glow" produktų rinkiniai (3 vnt.), DOUGLAS "Blossom Into Love Palette" paletės, 4 vnt., DOUGLAS "Mini Make Up Kit" makiažo priemonių rinkiniai (3 vnt.), DOUGLAS "Duo For Nails" nagų lakų rinkinys (3 vnt.) ir LOVE BEAUTY AND PLANET "Delightful Detox" plaukų šampūno ir kondicionieriaus rinkiniai (7 vnt.)

2.2.5. Rugsėjo 26 dieną burtų keliu bus išrinkti prizų laimėtojai ir laimėję jų užsakymų numeriai paskelbti interneto svetainėje www.douglas.lt. Su laimėtojais taip pat bus susisiekta asmeniškai iki 2018-09-30.

2.2.6. Jei laimėtojas neatsilieps per dvi savaites nuo laimėtojų paskelbimo dienos, jo laimėjimas bus panaikintas.

2.2.7. Prizas laimėtojui bus įteiktas asmeniškai atvykus į internetinę DOUGLAS parduotuvę arba išsiųstas pasirinktu adresu.

2.2.8. Akcijoje negali dalyvauti UAB „Douglas LT“ darbuotojai bei kiti subjektai, tiesiogiai ar netiesiogiai įdarbinti organizatoriaus akcijos rengimo metu, taip pat artimiausi šių asmenų šeimos nariai.

2.2.9. Dalyvaudamas šioje akcijoje, dalyvis leidžia organizatoriui naudoti jo duomenis akcijos vykdymo tikslais ir, laimėjimo atveju, paskelbti jo užsakymo numerį tinklalapyje www.douglas.lt.

3.0.0. Kitais atvejais, nenumatytais šiose taisyklėse, organizatorius gali priimti sprendimus, pagrįstus Lietuvos Respublikos įstatymais. Organizatorius pasilieka teisę keisti taisykles arba nutraukti akciją apie pasikeitimus iš anksto pranešęs interneto svetainėje www.douglas.lt.

3.0.1. Visą informaciją apie vykstančią akciją galima rasti interneto svetainėje www.douglas.lt. Visus su akcija susijusius klausimus galima siųsti el. paštu info@douglas.lt. Telefonas pasiteirauti – (+370 52) 106888 darbo dienomis nuo 09:00 iki 18:00 val.

 

3. GINČŲ NAGRINĖJIMO TVARKA

3.1. Visus skundus susijusius su Akcija, įskaitant skundus, susijusius su Prizo atsiėmimo ir/ar teikimo tvarka, nagrinėja Organizatorius.

3.2. Skundai Organizatoriui turi būti pateikti ne vėliau kaip iki 2019-09-27 dienos Organizatoriaus buveinės adresu.

3.3. Organizatorius skundą privalo išnagrinėti ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo skundo gavimo dienos.

 

4. ASMENS DUOMENŲ APSAUGA

4.1. Asmens duomenų tvarkymo sistemos valdytojas ir asmens duomenų tvarkytojas yra Organizatorius. Asmens duomenys gali būti pateikiami ir kitoms įmonėms, kurios susitarimų su Organizatoriumi pagrindu tiesiogiai vykdo su Akcija susijusias funkcijas.

4.2. Akcijos metu surinkti duomenys bus naudojami Akcijos organizavimo, statistikos bei kitais įstatymų leidžiamais tikslais.

4.3. Asmenys dalyvaudami Akcijoje ir pateikdami savo asmens duomenis patvirtina, kad neprieštarauja, jog jų asmens duomenys būtų tvarkomi įstatymuose bei šiose Taisyklėse nustatyta tvarka.

4.4. Akcijos dalyviai turi teisę susipažinti su savo asmens duomenimis ir sužinoti kaip jie yra tvarkomi, taip pat reikalauti ištaisyti arba sunaikinti savo asmens duomenis.

4.5. Akcijos metu surinkti asmens duomenys gali būti saugomi ne ilgiau kaip 1 (vieneri) metai nuo Akcijos pabaigos.

 

5. ATSAKOMYBĖ

5.1. Organizatorius jokiomis aplinkybėmis nėra ir nebus atsakingas už bet kokius Akcijos dalyvių nuostolius (žalą), susijusius su dalyvavimu Akcijoje, įskaitant Akcijos prekių įsigijimą ir/ar Prizo gavimą/negavimą.

5.2. Organizatorius neatsako už nuostolius, susijusius su Akcijos panaikinimu ar Akcijos vykdymo termino pakeitimu. Organizatorius taip pat neatsako ir neatlygina nuostolių, susijusių su Prizų atsiėmimo tvarkos pakeitimu.

5.3. Organizatorius neprisiima jokių garantinių įsipareigojimų, susijusių su Prizų kokybe ir/ar kitomis Prizų savybėmis.

 

6. KITOS SĄLYGOS

6.1. Visi asmenys, dalyvaujantys Akcijoje, patvirtina, kad besąlygiškai sutinka su šiomis Taisyklėmis ir įsipareigoja jomis vadovautis bei jų laikytis.

6.2. Visus šiose Taisyklėse neaptartus klausimus reguliuoja Civilinio kodekso, Vartotojų teisių gynimo įstatymo ir kitų taikytinų Lietuvos Respublikos teisės aktų nuostatos. Visais šiose Taisyklės neaptartais klausimais Organizatorius gali priimti vienašališką sprendimą, vadovaudamasis taikytinais teisės aktais ir šiomis Taisyklėmis.