Esame už taiką, ir už visus žmones, kuriuos paveikė karas Ukrainoje.

 

DOUGLAS centrinis ofisas jau skyrė 50.000 Eur paramą Vokietijos „SOS vaikų kaimas“ organizacijai, iš kurios parama pasieks Ukrainos žmones. Taip pat, jausdama aktyvų DOUGLAS bendruomenės norą prisidėti, kompanija atidarė specialią sąskaitą, į kurią visą kovo mėnesį darbuotojai iš visų DOUGLAS šalių gali pervesti finansinę paramą Ukrainos žmonėms. DOUGLAS visą darbuotojų suaukotą sumą įsipareigoja padvigubinti ir pervesti šio beprasmio karo aukoms.

 

Be šių veiksmų ieškome galimybių paremti asmens, kurie jau buvo priversti palikti savo šalį - aukojome higienos produktus "Caritas" organizacijai, kuri padeda į mūsų šalį atvykstantiems pabėgėliams ir juos priimantiems asmenims. 

 

Dabar prie šios DOUGLAS įsteigtos nepelno iniciatyvos kviečiame prisijungti ir mūsų klientus - padėkime nuo karo į Lietuvą pabėgusiems ukrainiečiams.

Humanitarinės pagalbos rinkiniai Ukrainos pabėgėliams

 

Paruošėme keturis skirtingų sudėčių pagalbos rinkinius. Juos sudaro būtiniausios higienos priemonės tiek visai šeimai, tiek konkrečiai amžiaus grupei. Būtent tokių produktų šiuo metu itin reikia pabėgėliams iš Ukrainos, kurie jau pasiekė Lietuvą.

 

Šiuos vertingus rinkinius siūlome už ypatingą kainą, kuri užtikrina sąžiningą Tavo aukos perdavimą "Caritas" organizacijai. 

 

Dėmesio! Įsigijus rinkinį, jis nebus siunčiamas gavėjui - DOUGLAS komanda paaukotus rinkinius perduos tiesiogiai "Caritas" organizacijai, kuri užtikrins, kad Tavo pagalba pasiektų tuos, kuriems jos šiuo metu reikia labiausiai. Jei norite pirkti tik šį rinkinį - pasirinkite pristatymą į DOUGLAS internetinę parduotuvę Zamenhofo g.3, Vilnius - taip nebus taikomas pristatymo mokestis.