Healing Service Rankų masažas

PROCEDŪRA GROŽIO KABINETE
  • Pagal susitarimą
  • -
  • Dalyvio kuponas 0€
Pasirinkite paslaugos laiką:
Atsiprašome, tačiau aktyvių laikų nebėra.

Apie grožio paslaugą

Po aštuonerių metų tyrimų, pasitelkę unikalų ir natūralų fermentacijos procesą, vadinamą Fermogénèse™, kurį sukūrė Biotherm biologijos mokslininkai, sugebėjome iš „Life Plankton” išgauti aktyviausią odai skirtą probiotiką - galingą natūralų odos gyvybinių funkcijų aktyvatorių.

Priežiūros priemonės prisotintos „Life Plankton” puoselėja, sustiprina ir subalansuoja odą. Masažo technika padeda geriau įsisavinti Biotherm veikliąsias medžiagas ir pagerina odos būklę. Rezultatas matomas iš karto.

Kas yra procedūra grožio kabinete?

Norisi išbandyti naujų kosmetikos priemonių poveikį jūsų odai? Svajojate apie asmeninę konsultaciją uždaroje erdvėje? Unikaliame SPA procedūrų kabinete patikėkite savo grožį DOUGLAS grožio ekspertams. Palepinkite odą norimais produktais, išsklaidykite abejones, padovanokite sau naujų potyrių. Odos ekspertas atsakys į visus, jums kilusius klausimus, papasakos apie jūsų odos ypatumus, sudarys individualią odos priežiūros programą. Vienos procedūros kaina – 50 eurų. Už šią sumą pasibaigus procedūrai galėsi išsirinkti patikusių produktų.

GROŽIO PASAULIS DABAR DAR ARČIAU TAVĘS!

Atsisiųsk mūsų programėlę!