ZOEVA

(70)
Kategorijos
Filtrai

ZOEVA kosmetikos priemonės – įkvepiantys grožio produktai

ZOEVA kosmetikos priemonėsZoeva prekių ženklas savo gaminiais padeda kiekvienai moteriai jaustis savimi pasitikinčia ir išryškina jos natūralų grožį. Zoeva makiažo priemonės pasižymi tokia pat įvairove, kaip ir pats prekių ženklas, ir pabrėžia moterišką individualumą. Pavadinimas Zoeva susideda iš graikiško žodžio „gyvenimas" ir pirmosios moters rojuje – Ievos – vardo. Zoeva asortimente rasite didelį makiažo aksesuarų kaip: šepetėlių, šepetėlių laikiklių, kosmetinių, veido, akių ir lūpų makiažo priemonių pasirinkimą. Šiuos produktus galite įsigyti internetinėje Douglas parduotuvėje.

ZOEVA šepetėliai

Nuo šepetėlių pudrai ir kontūro šepetėlių iki vėduoklinių šepetėlių ir teptukų lūpoms: Douglas rasite Zoeva prekių ženklo šepetėlių kiekvienam poreikiui. Jie puikiai tinka greitam kasdieniam makiažui arba sudėtingam vakariniam makiažui. Zoeva siūlo šiuos šepetėlius:

 • Zoeva šepetėlis antakiams
 • Zoeva vėduoklinis šepetėlis
 • Zoeva makiažo pagrindo šepetėlis
 • Zoeva maskuojamosios priemonės šepetėlis
 • Zoeva akių šešėlių šepetėlis
 • Zoeva akių kontūro apvado teptukas
 • Zoeva lūpų teptukas
 • Zoevakontūravimo šepetėlis
 • Zoeva švytėjimo suteikiančios priemonės, skaistalų ir bronzinės pudros šepetėlis
 • Zoeva pudros šepetėlis
 • Zoeva maišymo šepetėlis
 • Zoeva suliejimo šepetėlis
 • Zoeva natūralių plaukų šepetėlis
 • pilnas Zoeva šepetėlių rinkinys (pvz., rausvas, auksinis, rausvai auksinis arba turkio spalvos)

Zoeva šepetėlius galite įsigyti atskirai arba praktiškuose rinkiniuose kartu su makiažo krepšeliu. Internetinėje Douglas parduotuvėje rasite išsamų kiekvieno šepetėlio aprašymą ir informaciją apie gaminį. Prieš pirkdami taip pat galite perskaityti kitų klientų atsiliepimus ir apžvalgas apie daugelį produktų. Kosmetikos šepetėlius taip pat galima be jokių problemų naudoti akių srityje. Kokio Zoeva šepetėlio reikia būtent jums, žinoma, priklauso nuo jūsų asmeninių poreikių. Pavyzdžiui, ar jums reikia šepetėlio makiažo pagrindui, skirto visam veidui, ar siauro akių šešėlių šepetėlio, skirto tik akių sričiai? Naudodamiesi internetinėje Douglas parduotuvėje pateiktais paaiškinimais, galite lengvai pasirinkti, kuris šepetėlis jums tinka ir geriausiai atitinka jūsų poreikius. Riboto leidimo Zoeva šepetėliai yra išskirtiniai produktai, kuriuos tiesiog privalote turėti. Šie riboto leidimo šepetėliai yra ypatingi ir puikiai tinka kaip dovana brangiai draugei ar šeimos narei. Tai pasakytina ne tik apie Zoeva riboto leidimo produktus, bet ir apie kitus gaminius, pavyzdžiui, prabangų rausvo aukso rinkinį Luxury Set, akių apvadų šepetėlių rinkinį Eye Definition Pinsel Set ir atskirus šepetėlius, skirtus kontūravimui ar skaistalams. Pradžiuginkite save ar savo artimuosius kokybiškais Zoeva šepetėliais iš Douglas. Zoeva kosmetinė idealiai tinka saugiai laikyti ir transportuoti Zoeva šepetėlius ir kitas makiažo priemones. Pavyzdžiui, Tote Zoe Bag kosmetinėje yra trys pagrindiniai užtrauktuku užsegami skyriai su daugybe įvairių kišenėlių ir kilpelių. Zoeva klasikinis šepetėlių laikiklis Brush Holder padės palaikyti tvarką ant tualetinio stalelio, nes jame yra keturi skirtingo dydžio skyriai.

Tinkamas Zoeva šepetėlių naudojimas

Kiekvienas Zoeva šepetėlis turi savo paskirtį. Vieni šepetėliai skirti veidui, kiti idealiai tinka kontūravimui, o dar kiti yra praktiškos ir siauros formos, kad galėtumėte lengvai atlikti net sudėtingą akių makiažą. Nors kai kuriuos šepetėlius galima naudoti keliems dalykams, daugeliu atvejų patartina šepetėlius naudoti pagal jų paskirtį. Teisingas makiažo šepetėlių naudojimas taip pat susijęs su tinkamu jų valymu. Po naudojimo šepetėlį išplaukite specialiu valikliu ir drungnu vandeniu. Kruopščiai skalaukite šepetėlį, kol vanduo bus skaidrus ir be makiažo likučių.

ZOEVA – veido, akių ir lūpų makiažo priemonės internetinėje DOUGLAS parduotuvėje

BBe plataus kosmetikos šepetėlių asortimento, Zoeva prekių ženklas taip pat gamina aukštos kokybės makiažo priemones veidui, akims ir lūpoms. Douglasparduotuvėse galite įsigyti šių makiažo priemonių kartu su Zoeva prekių ženklo šepetėliais:

 • Zoeva skaistalai arba skaistalų paletė (pvz., golden, opulence, coral, gentle touch, spectrum, sun power arba sweet glamour)

GROŽIO PASAULIS DABAR DAR ARČIAU TAVĘS!

Atsisiųsk mūsų programėlę!