Posts with tag

aliejus plaukams

GrožisHair Rituel by SISLEY - inovatyvios formulės, aromatai ir ilgalaikis poveikis

Mano rankose atsidūrus „Hair rituel by SISLEY“ priemonėms, pirmas dalykas, kurį puolu daryti – uosti jas. SISLEY visuomet žavi natūraliu žoleliu aromatu ir plaukų priežiūros priemonės – ne išimtis. Antra – apima palengvėjimas, kai suprantu, kad priemonės skirtos plaukų apimčiai didinti. Rudenį ėmiau gerti vitaminus, tačiau organizmas poveikį pajus tik po 2-3 mėnesių, o slenkančius plaukus norisi pagauti jau dabar.

PatarimaiSveiki plaukai – ne mitas, o tiesa

Atėjęs pavasaris veikia tiek mūsų imuninę sistemą, tiek odą ir bendrai sveikatą. Gydytojai ir dietologai šiuo laikotarpiu rekomenduoja šiek tiek pakeisti savo mitybos įpročius, vis įtraukiant imuninę sistemą stiprinančius produktus. Kosmetologai siūlo naudoti drėkinamąsias veido odos priemones ir nepamiršti apie SPF savyje turinčius produktus. Tačiau ką žinote apie plaukų priežiūrą šiuo sezonu?
 
Sausas klimatas ir vis besikeičianri temperatūra turi įtakos ne tik Jūsų plaukų išvaizdai, tačiau ir jų sveikatai. Pavasario laikotarpiu daugelio žmonių galvos oda išsausėja, dėl to atsiranda pleiskanos, o šios skatina plaukų slinkimą. Taip pat nenustembame išgirdę apie praradusius žvilgesį plaukus. Visas šias problemas galima išspręsti, jei tik per šį sezoną rūpinsitės savo plaukais. Pavasarinė plaukų priežiūros rutina yra privaloma, jei norite, kad Jūsų plaukai išliktų žvilgantys ir sveiki. Štai keletas naudingiausių plaukų priežiūros patarimų, kurie padės pasiekti norimą rezultatą.