Posts with tag

apsauga nuo saulės

Naujienų apžvalgaTu tiesiog privalai TAI turėti šią vasarą!

Collistar naujienos – Tavo tobulam, saugiam ir švytinčiam įdegiui.

Naujienų apžvalgaVasariškos COLLISTAR naujienos: nuo plaukų priežiūros iki mikromagnetinių kaukių

Šią vasarą COLLISTAR pasitinka kaip reikiant pasiruošę.  Asortimentas pasipildė itin aktualiais produktais plaukams po saulės, apsauginėmis priemonėmis, inovatyviomis magnetinėmis kaukėmis. Nekantrauju visa tai jums pristatyti. O šį tą ir priminti.

Naujienų apžvalgaSHISEIDO Expert Sun: kaip prisijaukinti piktą saulę?

Pats laikas pasiruošti tingiam poilsiui, šilumai ir saulės vonioms. Tam, kad jos būtų malonios ir nepadarytų odai žalos, SHISEIDO šį sezoną pasitinka atsinaujinę ir savo EXPERT SUN kolekciją papildę patobulintais galingais produktais.

GrožisKą pasirinkti - apsaugą nuo saulės ar bronzinį įdegį?

Pagaliau pradėjus mėgautis saulės spinduliais gali kilti klausimas - kaip suderinti norą gražiai įdegti ir apsaugą nuo žalingo saulės poveikio? Kalbamės su DOUGLAS INTERNATIONAL odos eksperte Monika, kuri atsakys į šiuos klausimus.

GrožisDRAUGIŠKA SAULĖ VISAI ŠEIMAI

Vasara dar tik įsibėgėja, tad vieni mūsų jau atostogauja arba neilgai trukus leisis apkabinami saulės. Nesvarbu, gal keliaujate į paplūdimį, o gal ruošiatės daugiau laiko praleisti lauke. Abiem atvejais jums reikalinga apsauga. Ir šį kartą noriu pakalbėti apie tikrai dėmesio vertą produktą. Štai 3 rimtos priežastys tam: itin didelė apsauga; atsparus vandeniui; tinka visai šeimai!

GrožisKAIP SAUGIAI MĖGAUTIS SAULĖS VONIOMIS?

Vasara – tai įdegusių ir saulės padailintų kūnų metas. Tačiau praleistas laikas besikaitinant gali ne tik nudžiuginti įgauta gražia odos spalva, bet ir atvirkščiai – ją sužaloti ir nudeginti taip, kad skausmas ir jo pasėkmės kankins dar ilgai. Viso to galima ir išvengti naudojant atitinkamas priemones.