Posts with tag

blakstienų tušas

GrožisŠarmingasis Sebastian Gradzik Lietuvoje!

Rugpjūčio 8 dieną Vilniaus prekybos centre Panorama po rekonstrukcijos buvo atidaryta didžiausia bei moderniausia Lietuvoje DOUGLAS parduotuvė. Ta proga pasidalinti patarimais ir papuošti mūsų merginas bei moteris į atnaujintą DOUGLAS parduotuvę atvyko Smashbox prekės ženklo atstovas Sebastian Gradzik. Aš taip pat nuskubėjau į prekybos centrą Panorama ir pasinaudojau šia neeiline galimybe...

VIDEO BLOG'as2 priemonės Tavo blakstienų grožiui (su video)

Tobulai užriestos, tankios ir ilgos blakstienos.

Tuo pasirūpins CHRISTIAN BRETON rinkinys, į kurį įeina blakstienų serumas bei tušas.

VIDEO BLOG'asMakiažas Valentino dienai | Ryškus Urban Chick įvaizdis

PatarimaiBlakstienų tušas: kaip sukurti WOW žvilgsnį?

Niekas taip gerai nepabrėžia žvilgsnio, kaip tankios, ryškios ir ilgos blakstienos.  Ne visoms gamta padovanojo nepriekaištingai atrodančias vėduokles ant akių, bet nieko tokio. Tinkamai parinktas blakstienų tušas veikia lyg tikra burtų lazdelė.

Naujienų apžvalgaISADORA tušų karalystė: nuo natūralumo iki dramatiško žvilgsnio

Šį kartą noriu kreiptis į visas tas, kurioms išsirinkti naują blakstienų tušą nėra pati lengviausia užduotis. Nepaisant to, kad iš kiekvieno stendo akį traukia tobulai išraiškingą žvilgsnį žadantys produktai, bet net ir išsirinkus konkretų prekinį ženklą – kiekviename jų yra toks pasirinkimas, kad ir galva gali apsisukti. Taigi šiandien tiesiu jums pagalbos ranką ir kviečiu kartu pasidairyti po ISADORA blakstienų tušų asortimentą.

GrožisMILIJONO VERTAS ŽVILGSNIS

Kiekviena sutiks, kad prikaustantis žvilgsnis yra tai, ko mes tikimės iš savo blakstienų tušo. Išraiškingos, atskirtos, ryškios ir tobulai padengtos. O gal renkatės tušą, kuris jums suteiktų neįtikėtinai didelę apimtį? Jei taip, tiesiog privalome pakalbėti apie L'Oréal kuriamą milijono vertą žvilgsnį.

Naujienų apžvalgaTANKINAMASIS BLAKSTIENŲ TUŠAS – KAIP IŠSIRINKTI TOBULĄ?

Blakstienų tušas – priemonė, be kurios nei viena neįsivaizduojame savo makiažo. Tik keli brūkštelėjimai ir akys atrodo didesnės, žvalesnės, o pats žvilgsnis įtaigesnis! Tačiau kaip išsirinkti tą vienintelį?