Posts with tag

brandžios odos priežiūra

Naujienų apžvalgaKuo pastaraisiais metais džiugino BIOTHERM?

Pastarieji metai BIOTHERM buvo tikrai vaisingi. Nors tų naujienų naujienomis vadinti jau ir nelabai galima, nusprendžiau vis dėlto žvilgtelėti kiek atgal ir bendrai papasakoti, ką tokio nuostabaus ši kompanija sukūrė. O džiaugtis turės kuo tiek veido, tiek kūno oda.

Naujienų apžvalgaBotulinui prilygstanti priemonė namų salygomis?

Kai imi pastebėti smulkias raukšleles ant veido, nejučia imi dairytis tos vienos ir stebuklingos priemonės, kuri padės užkirsti joms kelią. Nuo gausybės įvairių priemonių ir pasiūlymų gali susisukti galva. O kur dar patarimai nesiraukyti, nesišypsoti! Jokiais būdais! Juk emocijos, tiek geros, tiek blogos, mus puošia ir daro išskirtinėmis. Dėl to manau, jog pristatydama inovatyvią, Vokietijoje sukurtą, priemonę padėsiu atrasti kažką naujo ir efektyvaus.

Unikalūs produktaiDOUGLAS EKSPERTO PASIRINKIMAS: prabangus juodos spalvos kremas

Naujienų apžvalgaOdos priežiūra su TRANSFORMULAS: kaip senstant neatrodyti senai?

Gal ir nedaug kam girdėtas, tačiau vertas kiekvienos jūsų dėmesio. Šį kartą siūlau iš arčiau susipažinti su inovatyviu požiūriu pasižyminčiu TRANSFORMULAS.
Registracija žaidime »

Laimėk elektrinį paspirtuką arba kitus EISENBERG prizus!

Pirk 2 ar daugiau prekės ženklo EISENBERG "START" linijos produktų, registruokis
ir laimėk: vieną iš 2 elektrinių paspirtukų KUGOO ES2, vieną iš 3 EISENBERG "START" linijos rinkinių arba vieną iš 20 EISENBERG "START" linijos produktų!

REGISTRUOKIS »