Posts with tag

Douglas Home SPA

Naujienų apžvalgaNaujienos skubantiems iš DOUGLAS HOME SPA ir DOUGLAS ESSENTIAL

Laikas yra labai svarbus rodiklis mūsų gyvenime. Kartais dėl jo trūkumo tenka atsisakyti ne tik pramogų, poilsio, bet ir kokybiškos kūno priežiūros. Gana taupyti savo sąskaita. Dabar DOUGLAS HOME SPA ir DOUGLAS ESSENTIAL naujienos siūlo tai, kas padės pasirūpinti savimi per rekordiškai trumą laiką.

PatarimaiKalėdos: METAS ne tik lepinti, bet ir PASILEPINTI

Ar jau spėjote parašyti laišką Kalėdų seneliui? Likus vos kelioms savaitėms iki didžiųjų metų švenčių esame įsisukę į galvojimą, planavimą ir norą nustebinti. Bet nepamirškime ir savęs. Juk kaip tik dabar kažkas suka galvą, kuo tave galėtų nudžiuginti!

Naujienų apžvalgaKUO KVEPIA ATOSTOGOS?

Apie aromatus sakome, kad  „šis kvapas idealus rudeniui“, „šitas labai tiks pavasariui“, „tai idealus pasirinkimas vakarui“. Bet noriu paklausti. O koks yra atostogų aromatas? Jei tai jūros gaiva ir švelnios gėlės – turime šį tą bendro.

GrožisMETAS RUOŠTIS NUOGŲ KOJŲ SEZONUI

Pagaliau į duris pasibeldė tikras pavasaris ir tai gali reikšti tik vieną – tuoj prasidės nuogų kojų sezonas! Jam ruoštis reikia jau dabar, o ne tada, kai termometro stulpelis sakys: “Ei, eik spintoj ieškoti šortų ar lengvos suknelės.” Drabužiai plonyn, o atviros odos daugyn. Ir reikia visai nedaug, kad ši atrodytų idealiai.

GrožisKOVOJAME SU ŠALČIU: KAIP APSAUGOTI ODĄ IR PLAUKUS?

Žiema neabejotinai yra vienas gražiausių metų laikų. Sniegu nukloti laukai, kurie kristaliukais tviska saulės spinduliuose – tai gražioji šio sezono pusė. Bet yra ir kita, daug iššūkių kelianti dalis: slidūs keliai, pusnys, šaltas vėjas ir nuolat šildomos patalpos. Tai ne tik koreguoja mūsų kasdienos įpročius, bet ir verčia šį tą keisti savo odos ir plaukų priežiūroje. Štai keli patarimai, kaip kovoti su atšiauriu oru ir maksimaliai apsisaugoti.