Visą gimtadienio mėnesį pristatymas - NEMOKAMAS!

Posts with tag

Isadora

Naujienų apžvalgaVasariškai gaivus 5 minučių makiažas su ISADORA

Vasarą visai nesinori sunkaus makiažo. Jis turi būti lengvas, gaivus ir sukuriamas vos per kelias minutes. Ir aišku, geriausia, kai visos naudojamos priemonės telpa vienoje nedidelėje kosmetinėje, kurią patogu turėti visur, kur tik nuneš neprognozuojami šilti vasaros vakarai.

GrožisAtnaujink savo kosmetinę kartu su ISADORA

Naujieji metai jau įgavo pagreitį, o tai tikriausiai reiškia, kad Naujųjų metų pažadai taip pat. Kada, jei ne pavasarį, geriausias metas atnaujinti ne tik savo spintą, bet ir kosmetinę? Šiandien visą dėmesį skirsiu ISADORA kosmetikos priemonėms ir tikiuosi, kad rasite kuo papildyti ar atnaujinti savo dekoratyvines priemones.

GrožisNepriekaištingos blakstienos su ISADORA

Per visą savo gyvenimą esu išbandžiusi tikrai nemažai blakstienų tušų. Nors ir negaliu pasigirti ypatingai ilgomis, riestomis bei tankiomis blakstienomis, bet gero rietiklio ir tušo pagalba – kiekvienas iš mūsų tokias blakstienas gali turėti! Man svarbiausia, kad tušas nesukabintų blakstienų, suteiktų apimties bei ryškumo ir išsilaikytų visą dieną. Šiandien noriu apžvelgti būtent IsaDora blakstienų tušus ir pasidalinti su Jumis nuoširdžia savo nuomone :) 

GrožisAtskleisk natūralų grožį su ISADORA

“Tikrasis grožis nematomas” - A. de Sent Exiuperi.  Manau šis posakis tinka šiandienos blog’ui apibūdinti. Esat fanas/-ė Natūralaus makiažo? Jeigu, jūsų atsakymas yra taip, tada ISADORA brand’as yra sukurtas jums. Gavau progą išbandyti porą naujų produktų ir noriu su jumis pasidalinti savo įspūdžiais. 

 

Naujienų apžvalgaVasariškai lengvas makiažas su ISADORA

Karštomis vasaros dienomis norisi lengvo, šiek tiek patobulinančio, tačiau visiškai neapkraunančio makiažo. Šį tikslą pasiekti padės makiažo priemonių perliukai iš ISADORA.

Video blog'asVos 5 minutės ir tavo makiažas atliktas!

Video blog'asKuo ypatinga biri permatoma pudra? | ISADORA rudens naujienos

Video blog'asKaip pasidažyti be lūpų pieštuko, kad spalva išliktų itin ilgai?

Naujienų apžvalgaISADORA Gel Nail Lacquer: lyg profesionalės atliktas lakavimas

Nagų lako pasirinkimas kartais gali būti itin sudėtingas. Ypač kai norisi ilgo išsilaikymo ir nepriekaištingai atrodančio padengimo. Būtent dėl to ne viena esame pasirinkusi ilgalaikį nagų lakavimą pas savo srities specialistus. Ar tai tikrai būtina? Ne, jei į rankas pakliūna kokybiškas produktas.

Video blog'asDOUGLAS: "Back to school" įvaizdis norinčioms išsiskirti