Posts with tag

korėjietiškas grožis

Naujienų apžvalgaTONYMOLY: žaliosios arbatos galia odos priežiūroje

Daug kas apie TONYMOLY turi susidaręs įspūdį, kad tai labai žaisminga, linksma ir išoriškai drąsi kosmetikos linija. Tai tikra tiesa, bet svarbu pabrėžti, kad jie savo asortimente turi ir stiprias Rytų tradicijas puoselėjančias priemones. Vienos tokių – The Chok Chok Green Tea.

Naujienų apžvalgaTONYMOLY – korėjietiškas stilius ir profesionali odos priežiūra

Kosmetika gali būti ne tik kokybiška, efektyvi, bet ir be proto stilinga. Kiekvienas tai suprantame skirtingai, bet jei nori nusikelti į Korėją, TONYMOLY greičiausias būdas tai padaryti.

Naujienų apžvalgaERBORIAN: nepriekaištingos odos paslaptys iš Korėjos

Korėjiečių moterys ir merginos visada išsiskyrė savo tobula ir tiesiog nepriekaištinga oda. Kas nenorėtų visada atrodyti būtent taip? Dabar tai pasiekti pasidarė dar lengviau, nes pagaliau mus pasiekė ERBORIAN – grožio skleidėjai tiesiai iš Korėjos.

Video blog'asKorėjos įkvėptas makiažas su TONYMOLY

Naujienų apžvalga5 korėjietiškos grožio paslaptys su MIZON

Korėja vis dažniau pristatoma ne tik kaip viena labiausiai technologiškai išsivysčiusių šalių pasaulyje, bet ir kaip viena pažangiausių šalių grožio industrijoje. Naujausios technologijos, bendradarbiavimas su mokslininkais, išmanios laboratorijos ir nuolat analizuojamas žmonių poreikis leidžia džiaugtis neįtikėtinais rezultatai. Tokiais rezultatais leidžia didžiuotis ir MIZON – Korėjoje pagaminta natūrali kosmetika mūsų grožiui.