Posts with tag

kvepalai moterims

Naujienų apžvalgaNaujasis Serpent Bohème - drąsiai ir pasitikinčiai savimi moteriai

Naujasis BOUCHERON aromatas Serpent Bohème - Tavo laisvės ir elegancijos simbolis.

Naujienų apžvalgaTikras skandalas!

Šiam naujam JEAN PAUL GAULTIER aromatui abejingų tikrai neliks!

Naujienų apžvalgaNiekada nesibaigiantis pavasaris su COACH FLORAL

COACH yra žymus amerikiečių prekinis ženklas, kuris garsėja kokybiškais odos gaminiais ir aksesuarais. Susikūrę dar 1941-aisias, dabartinį vardą ženklas gavo tik 1980-aisiais. Taip, kelis kartus pakeitus savininkus, mažas šeimos verslas virto labai sėkmingu ir visame pasaulyje gerai žinomu vardu.

Naujienų apžvalgaVasariškais žiedais pasipuošusio DOLCE & GABBANA sodo naujienos

Kas geriau gali pabrėžti švelnų ir išskirtinį moteriškumą, jei ne visomis vasaros spalvomis pražydęs sodas? DOLCE & GABBANA siūlo pasivaikščioti po savąją jo versiją.

Naujienų apžvalgaŠiuolaikinės moters charakteris su GIRL OF NOW

Kaip įsivaizduojate šiuolaikinę moterį? Ji veržli, energinga, žavinti ir stebinanti. Ji mėgsta kitų dėmesį ir nebijo maudytis jų žvilgsniuose. Ji yra savimi. Ji yra GIRL OF NOW.

GrožisJAREDAS LETO MEILĖS ŽAIDIME TRISE KVEPALŲ „GUCCI GUILTY“ REKLAMOJE. Atskleidžiame siužetą: nuogas vonioje su dviem moterimis

Galbūt Jus sužavėjo Jaredo Leto vaidmuo seriale „Mano vadinamasis gyvenimas“ (mielasis Jordanas Catalano). O gal jis Jums labiau patiko filme „Rekviem svajonei“. Apie jo talentą byloja ir vaidmuo, kurį jis sukūrė šią vasarą pasirodžiusiame filme „Savižudžių būrys“. Nesvarbu, kaip tapote Jaredo Leto talento gerbėjais, jo pasirodymas naujausioje kvepalų „Gucci Guilty“ reklamoje nenuvils Jūsų. Ankstesniuose erotiniuose šių kvepalų reklamos klipuose pagrindinius vaidmenis atliko aktoriai Chrisas Evansas ir Evan Rachel Wood.

Naujienų apžvalgaAR IŠDRĮSITE PARAGAUTI SALDŽIOS NUODĖMĖS?

Ar jau išsirinkote, kaip kvepėsite šį rudenį? Dabar pats laikas į šoną atidėti vasariškai lengvus kvapus ir nuspręsti, kuo save lepinsite ateinančius mėnesius. Aš siūlau šį sezoną pasitikti Niujorko stiliumi. Jau visų taip pamėgtą DKNY asortimentą papildė dar vienas obuoliukas. Raudonesnis, ryškesnis ir kaip niekad seksualus – tai ne kas kita, kaip DKNY Be Tempted!

Naujienų apžvalgaAromatai pagal moters būdą: kaip išsirinkti tinkamus kvepalus

Rožių ir vanilės ar apelsinų ir bergamočių – pasirinkusios tinkamą aromatą, kasdien spinduliuokite gyvybingumą ir energiją, romantiką ar drąsą ir nuotykių troškimą. Atskleisti asmenybę padeda ne tik drabužiai, aksesuarai ir makiažas, bet ir aromatas, kuriuo save apgaubiate.