Posts with tag

Kvepalų naujienos

Naujienų apžvalgaTikras skandalas!

Šiam naujam JEAN PAUL GAULTIER aromatui abejingų tikrai neliks!

Naujienų apžvalga1 MILLION atgimimas

Atrask 1 Million aromatą iš naujo.

Naujienų apžvalgaParfumerija ieškantiems įkvėpimo

Kai renkatės aromatą, ar gilinatės, kas glūdi už jo? Natas, parfumerį, atsiradimo istoriją, įkvėpimo šaltinį ar perteikiamą mintį? Parfumerija yra labai subtilus menas, tad šiandien kviečiu nors akies kampučiu pažvelgti į šio pasaulio paslaptis kartu su nauja DOUGLAS COLLECTION PRIVÉE.

Naujienų apžvalgaAR ŽINAI, KUO KVEPIA NUOTYKIAI?

Wonderlust – tai begalinė aistra nuotykiams, atradimams ir romantikai. Šis kvapas skirtas smalsiai, aistringai ir savimi pasitikinčiai moteriai, kuri nebijo siekti svajonių“ – Michael Kors. Kiekvienas kvapas be galo skirtingas, kiekvienas kvapas – individualybė. Naujasis Michael Kors aromatas – tikra odė kelionėms. Įkvėptas aistros nuotykiams ir noro atrasti naujus, nematytus kraštus. Šį kartą garsusis dizaineris savo gerbėjas stebina dar vienu iššūkiais kvepiančiu parfumuotu vandeniu.

Naujienų apžvalgaMolinard Les Éléments kvepalų kolekcija

Molinard supurto kvepalų pasaulį demonstruodamas laisvę, nuostabą ir drąsą. Avangardo dvasioje sukurta Les Éléments kvepalų kolekcija su kiekviena nata įtraukia mus į priklausomybę ir palieka nepakartojamą aromato pėdsaką... Uoslės užfiksuotas aromato raštas asocijuojasi su prisiminimais ir dvasiškumu, moteriškumu bei įvairove ir visa tai pasiekta tęsiant geriausias Graso kvepalų tradicijas.
Registracija žaidime »

Laimėk elektrinį paspirtuką arba kitus EISENBERG prizus!

Pirk 2 ar daugiau prekės ženklo EISENBERG "START" linijos produktų, registruokis
ir laimėk: vieną iš 2 elektrinių paspirtukų KUGOO ES2, vieną iš 3 EISENBERG "START" linijos rinkinių arba vieną iš 20 EISENBERG "START" linijos produktų!

REGISTRUOKIS »