Posts with tag

Nuo raukšlių

Unikalūs produktaiDOUGLAS EKSPERTO PASIRINKIMAS: „Sensilis Origin Pro EGF-5 Global Anti-Aging Eye Treatment’’ jauninamoji priemonė paakiams

Kam šis produktas skirtas?

Tiems kam reikia totalaus produkto nuo senėjimo. Ne vienkartinio efekto, bet tolygaus ir užtikrinto poveikio odos stiprinimo atžvilgiu. Kai oda bus sveikesnė, storesnė bei  stipresnė, tada ir atrodys jaunesnė. Nėra tikslios amžiaus ribos. Gali naudoti ir jaunesni žmonės, kurių paakių zona silpnesnė, jautresnė, kada trūksta miego. Tai ne „močiučių“ kremas, o stiprus prevencinis produktas.

Unikalūs produktaiDOUGLAS EKSPERTO PASIRINKIMAS: „Sensilis Origin Pro EGF-5 Global Anti-Aging Treatment”

Kam šis produktas skirtas?

Visų tipų odai nuo senėjimo. Skirtas nuo 25 iki 125 m.:)

Naujienų apžvalgaNesenstančios odos paslaptis pagal Paris Hilton!

Paris  Hilton – 37 metų verslininkė, DJ, buvusi realybės šou žvaigždė, modelis ir dainininkė. Ji viena žinomiausių socialinės medijos žvaigždžių, sukūrusi save kaip „brendą“ dar prieš Kim Kardashian, Gigi Hadid ar Kylie Jenner. Ji pirmoji nutiesė kelią infuenceriams ir parodė, jog socialinė medija gali būti puikia verslo platforma. Šiais laikais Paris Hilton – puiki veslininkė, sukūrusi milijoninį verslą kosmetikos pasaulyje vos per keletą metų. Jos paskutinis sukurtas produktas tai – prabangi veido odos priežiūros linija, skirta kovai su raukšlėmis ir senėjimu.

Naujienų apžvalgaBotulinui prilygstanti priemonė namų salygomis?

Kai imi pastebėti smulkias raukšleles ant veido, nejučia imi dairytis tos vienos ir stebuklingos priemonės, kuri padės užkirsti joms kelią. Nuo gausybės įvairių priemonių ir pasiūlymų gali susisukti galva. O kur dar patarimai nesiraukyti, nesišypsoti! Jokiais būdais! Juk emocijos, tiek geros, tiek blogos, mus puošia ir daro išskirtinėmis. Dėl to manau, jog pristatydama inovatyvią, Vokietijoje sukurtą, priemonę padėsiu atrasti kažką naujo ir efektyvaus.

Unikalūs produktaiDOUGLAS EKSPERTO PASIRINKIMAS: mezoterapinis volelis

Naujienų apžvalgaSKELBIAME KOVĄ RAUKŠLELĖMS

Apie raukšleles ir jų mažinimą yra daug rašyta ir daug kalbėta. Vyrauja nuomonė, kad raukšleles panaikinsi tik su chirurgų pagalba, o kosmetikai jos sunkiai įveikiamos. Sakoma, kad įvairūs produktai gali tik padėti užbėgti įvykimas už akių, nes naudoti atitinkamas priemones reikia dar tada, kol veidas atrodo jaunas ir lygus. Tačiau tai visai neguodžia tų, kurių veiduose jau išryškėjo viena kita vagelė, tiesa? Tad šiandien aš noriu pakalbėti apie produktų liniją, kuri yra idealus pagalbininkas tiek vienoms, tiek kitoms. Skelbiame kovą raukšlelėms!
Registracija žaidime »

Laimėk elektrinį paspirtuką arba kitus EISENBERG prizus!

Pirk 2 ar daugiau prekės ženklo EISENBERG "START" linijos produktų, registruokis
ir laimėk: vieną iš 2 elektrinių paspirtukų KUGOO ES2, vieną iš 3 EISENBERG "START" linijos rinkinių arba vieną iš 20 EISENBERG "START" linijos produktų!

REGISTRUOKIS »