Posts with tag

Nuo senėjimo

GrožisDR. IRENA ERIS - atsakomybė ir gebėjimas jausti laiko pulsą

Kuo daugiau bendrauju, tuo labiau neramina sklandantis įsitikinimas, kad norint turėti gražią ir sveiką odą, reikia daug laiko ir pinigų. Reklamuojama brangi kosmetika, propaguojama masažo ar veido mankštų nauda palaužia ryžtą ir ne vieną priverčia nuleisti rankas...  Bet ar tikrai tai vienintelės veiksmingos priemonės? Pabudinot manąjį vidinį maištininką, todėl SKELBIU KARĄ MITAMS!

Unikalūs produktaiDOUGLAS EKSPERTO PASIRINKIMAS: novatoriškas SHISEIDO ULTIMUNE serumas

Unikalūs produktaiDOUGLAS EKSPERTO PASIRINKIMAS: „Sensilis Origin Pro EGF-5 Global Anti-Aging Eye Treatment’’ jauninamoji priemonė paakiams

Kam šis produktas skirtas?

Tiems kam reikia totalaus produkto nuo senėjimo. Ne vienkartinio efekto, bet tolygaus ir užtikrinto poveikio odos stiprinimo atžvilgiu. Kai oda bus sveikesnė, storesnė bei  stipresnė, tada ir atrodys jaunesnė. Nėra tikslios amžiaus ribos. Gali naudoti ir jaunesni žmonės, kurių paakių zona silpnesnė, jautresnė, kada trūksta miego. Tai ne „močiučių“ kremas, o stiprus prevencinis produktas.

Naujienų apžvalgaNesenstančios odos paslaptis pagal Paris Hilton!

Paris  Hilton – 37 metų verslininkė, DJ, buvusi realybės šou žvaigždė, modelis ir dainininkė. Ji viena žinomiausių socialinės medijos žvaigždžių, sukūrusi save kaip „brendą“ dar prieš Kim Kardashian, Gigi Hadid ar Kylie Jenner. Ji pirmoji nutiesė kelią infuenceriams ir parodė, jog socialinė medija gali būti puikia verslo platforma. Šiais laikais Paris Hilton – puiki veslininkė, sukūrusi milijoninį verslą kosmetikos pasaulyje vos per keletą metų. Jos paskutinis sukurtas produktas tai – prabangi veido odos priežiūros linija, skirta kovai su raukšlėmis ir senėjimu.