Posts with tag

odos priežiūra žiemą

PatarimaiKaip šaltuoju metų sezonu tinkamai pasirūpinti veido oda bei lūpomis?

Šaltasis metų sezonas kasmet tampa dideliu iššūkiu mūsų odai. Bene kiekvieną dieną veido oda susiduria su sudėtingomis sąlygomis – stipriu vėju, šalčiu bei sniegu. Kadangi veidas yra lengviausiai pažeidžiama mūsų kūno vieta, jo priežiūra rudenį bei žiemą yra ypatingai svarbi. Natūralu, jog šaltąjį sezoną veido zonos priežiūra pareikalaus kiek daugiau pastangų. Tinkamai nepasirūpinus oda, susiduriama su veido šerpetojimu, paraudimu, kas gali privesti prie skausmingo išsausėjimo ar netgi odos ligų. Pasirūpinus veido oda, derėtų nepamiršti ir lūpų priežiūros. Kad išlaikytumėte jas minkštas ir nesuskeldėjusias, jų priežiūrai kasdien prireiks skirti vos keletą minučių. „Douglas“ odos priežiūros ekspertė Laima Kairienė dalinasi patikrintais patarimais, kaip šaltuoju metų sezonu tinkamai pasirūpinti veido oda bei lūpomis.

PatarimaiKaip tinkamai prižiūrėti odą ir užmaskuoti veido raudonį žiemą?

Atėjus žiemai, kartu su dideliais orų pokyčiais ateina laikas keisti ir odos priežiūros bei jos trūkumų maskavimo įpročius. Žvarbiuoju sezonu kone kasdien susiduriame su odą varginančiu šaltu oru, žemu drėgmės lygiu ir dideliu vėju lauke. Šie veiksniai, kaip ir padidinta kambario temperatūra ar karštas dušas, pašalina odai taip reikalingą drėgmę, susilpnina jos natūralų apsauginį barjerą. Staigi temperatūrų kaita skatina kapiliarus susitraukti ir išsiplėsti, todėl veido oda ima rausti.

GrožisViskas apie odos priežiūrą žiemą + vertingi patarimai odos jaunystei

Douglas odos priežiūros ekspertė Žydrūnė Miliukaitė (XX) išduoda, kaip prižiūrėti odą šaltuoju metų laiku ir kokios priemonės bei įpročiai mums dovanos jauną, stangrią odą taip ilgai, kaip to norime.

PatarimaiYPATINGA ODOS PRIEŽIŪRA ŠALTUOJU METŲ LAIKU

Šaltis neabejotinai yra vienas tų faktorių, kuris daro akivaizdžią įtaką mūsų odos ir plaukų būklei. Tam, kad žiemos laikotarpis praeitų kiek įmanoma lengviau, reikia į savo rutiną įvestis kelis pakeitimus.

PatarimaiLAUŽOME MITUS: odos ir plaukų priežiūra žiemą

Termometro stulpelis nusileidęs gerokai žemiau 0°C, o kaustančio šalčio pasekmės jaučiamos net ir šiltai sėdint su arbatos puodeliu rankose. Šiuo metu itin aktualu atidžiau pažvelgti į savo odos bei plaukų priežiūrą ir ją pakoreguoti. Kas tiko vasarą, gali visai netikti žiemą. Vis gi vyrauja be galo daug mitų, kokia priežiūra šiuo metu turėtų ar neturėtų būti. Kviečiu panagrinėti bent kelis populiariausius jų. Gal būtent mitų laikymasis jus skiria nuo tobulai besijaučiančios ir atrodančios odos.