Nepamiršk pasitikrinti savo el. pašto dėžutės! NAUJIENLAIŠKIO BONUS galioja tik iki pirmadienio!

Posts with tag

Odos priežiūra

GrožisMÁDARA – organinės kosmetikos paslaptys iš Latvijos (II)

Pavasariui vis labiau stiebiant bundančias šakeles, pats laikas prisiminti gamtos įkvėptą organinės kosmetikos kompaniją MÁDARA.

Naujienų apžvalgaECOOKING: virtuvėje gimusi organiška kosmetika

ECOOKING – organiška kosmetika, kuri gimė vienoje Danijos virtuvių. Skandinaviškas minimalizmas, pagarba aplinkai ir itin švarūs ingredientai. Taip žavu, kad net norisi paragauti. Ir visai ne perkeltine prasme.

Unikalūs produktaiDOUGLAS EKSPERTO PASIRINKIMAS: prabangus juodos spalvos kremas

PatarimaiYPATINGA ODOS PRIEŽIŪRA ŠALTUOJU METŲ LAIKU

Šaltis neabejotinai yra vienas tų faktorių, kuris daro akivaizdžią įtaką mūsų odos ir plaukų būklei. Tam, kad žiemos laikotarpis praeitų kiek įmanoma lengviau, reikia į savo rutiną įvestis kelis pakeitimus.

Naujienų apžvalgaTONYMOLY – korėjietiškas stilius ir profesionali odos priežiūra

Kosmetika gali būti ne tik kokybiška, efektyvi, bet ir be proto stilinga. Kiekvienas tai suprantame skirtingai, bet jei nori nusikelti į Korėją, TONYMOLY greičiausias būdas tai padaryti.

Naujienų apžvalgaMÁDARA – organinės kosmetikos paslaptys iš Latvijos

Jauna, bet jau spėjusi sužibėti. Būtent taip norisi pradėti šią temą apie nepaprastai įdomią organinės kosmetikos kompaniją iš kaimyninės Latvijos. Pradedant susikūrimo istorija, kuriamos kosmetikos puoselėjamu konceptu ir baigiant itin sužavėjusiais produktais.

Naujienų apžvalgaLUMENE: harmonijos paieškos odos priežiūroje

Šiais laikais visur skubame, lekiame ir blaškomės. Diena veja dieną ir kartais atrodo, kad gyvenimas yra viena didelė sumaištis. Vėliau ar anksčiau nuo viso to tiesiog pavargstam ir trokštam pokyčių. Vieni kardinaliai pakeičia gyvenimo būdą, kiti namus perstato pagal Feng Shui, treti viską meta ir savęs ieško gamtoje ar net Tibeto vienuolynuose. Harmonija? Balansas? Pusiausvyra? Jie reikalingi ne tik sielai, bet ir odai.

GrožisDOUGLAS CLEAR FOCUS: mitai apie spuogus ir kaip su jais kovoti? (IV)

Yra kelios jautrios temos, kai kalba pasisuka apie odą ir jos būklę. Tai raukšlės ir aišku – spuogai. Vyrauja tikrai labai daug mitų ir daugeliui atrodo, kad šie akiai nemalonūs dariniais yra tik paauglystės problema. Ar taip iš tikrųjų ir yra? Dabar ir išsiaiškinkime.

Unikalūs produktaiDOUGLAS EKSPERTO PASIRINKIMAS: šveičiamoji veido pudra

Naujienų apžvalgaOdos priežiūra su TRANSFORMULAS: kaip senstant neatrodyti senai?

Gal ir nedaug kam girdėtas, tačiau vertas kiekvienos jūsų dėmesio. Šį kartą siūlau iš arčiau susipažinti su inovatyviu požiūriu pasižyminčiu TRANSFORMULAS.