Posts with tag

origins

Naujienų apžvalgaORIGINS - kosmetika ir kūnui, ir sielai!

ORIGINS - tai iš Amerikos kilęs kosmetikos brandas. Dar 1990 m. ją ikūrė ESTÉE LAUDER korporacijos šeimos narys Leonard Lauder. ORIGINS tikslas buvo sukurti ekologiškus, draugiškus aplinkai ir mokslinių tyrimų patvirtintus produktus. Produktai nėra testuojami su gyvūnais, sudėtyje nėra parabenų, formaldehido, sulfatų, parafino ir kitų kenksmingų priedų. Jų tikslas - užtvirtinti, kad visi naudojami ingridientai būtų sveiki mūsų odai. Produktų sudėtyje yra ekologiškų ingridientų ir 100 procentų natūralių aliejų. Net kompanijos logotipe - du medžiai. Jie reprezentuoja, kiek ORIGINS kompanijai svarbi pasaulio gamta, augalo galia, jų puoselėjimas bei išlikimas. ORIGINS viena pirmųjų kompanijų, kuri prisiėmė atsakomybę už gamtos tausojimą bei žmogaus sveikatą.

Naujienų apžvalgaORIGINS veido kaukės: kurią pasirinkti?

Valančios, drėkinančios, detoksikuojančios, gaivinančios, suteikiančios švytėjimo, stangrinančios... Šį sąrašą galima tęsti ir tęsti. Turbūt pastebėjot, kad ORIGINS per pastaruosius metus atnaujino ne tik pakuočių dizainą, bet po truputį tobulina ir patį asortimentą. Taigi pakalbėkim apie karštas naujienas, pastaruosius pokyčius ir išsiaiškinkim, kurią veido kaukę išsirinkti.

Unikalūs produktaiDOUGLAS EKSPERTO PASIRINKIMAS: šveičiamoji veido pudra

Unikalūs produktaiDOUGLAS EKSPERTO PASIRINKIMAS: ORIGINS Pore Perfecting Cooling Primer

Naujienų apžvalgaGaivūs pavasario vėjai iš ORIGINS

Pavasaris džiugina ne tik po truputį bundančia gamtą, bet ir kosmetikos naujienų gausa. Jų gretose stovi ir ORIGINS su tikrais gaivos gūsiais tavo nepriekaištingai odos priežiūrai.

Naujienų apžvalgaBALTOSIOS ARBATOS PASLAPTYS TOBULAI ODOS APSAUGAI

Gyvenimas nėra tobulas, bet mūsų oda gali tokį gyvenimą turėti. Tereikia žinoti kaip. Vienas iš būdų – pasitelkti gamtos teikiamus turtus. ORIGINS savo A Perfect World linijoje įvaldė vieną jų ir mūsų odai dovanoja geriausias baltosios arbatos savybes.