Posts with tag

pažeistų plaukų priežiūra

GrožisHair Rituel by SISLEY - inovatyvios formulės, aromatai ir ilgalaikis poveikis

Mano rankose atsidūrus „Hair rituel by SISLEY“ priemonėms, pirmas dalykas, kurį puolu daryti – uosti jas. SISLEY visuomet žavi natūraliu žoleliu aromatu ir plaukų priežiūros priemonės – ne išimtis. Antra – apima palengvėjimas, kai suprantu, kad priemonės skirtos plaukų apimčiai didinti. Rudenį ėmiau gerti vitaminus, tačiau organizmas poveikį pajus tik po 2-3 mėnesių, o slenkančius plaukus norisi pagauti jau dabar.

GrožisJOICO - džiaugsmo kupinoms sruogoms

Juk visi žinome tą sveikų, švelnių ir žvilgančių plaukų jausmą, kai šukuoji, lieti pirštais, jauti ant skruostų, pečių. Jei gatvėje su pavydu palydite nuostabių plaukų savininkes, jums verta paskaityti šį blog’ą ir galiausiai - išmėginti JOICO produktus

PatarimaiSveiki plaukai – ne mitas, o tiesa

Atėjęs pavasaris veikia tiek mūsų imuninę sistemą, tiek odą ir bendrai sveikatą. Gydytojai ir dietologai šiuo laikotarpiu rekomenduoja šiek tiek pakeisti savo mitybos įpročius, vis įtraukiant imuninę sistemą stiprinančius produktus. Kosmetologai siūlo naudoti drėkinamąsias veido odos priemones ir nepamiršti apie SPF savyje turinčius produktus. Tačiau ką žinote apie plaukų priežiūrą šiuo sezonu?
 
Sausas klimatas ir vis besikeičianri temperatūra turi įtakos ne tik Jūsų plaukų išvaizdai, tačiau ir jų sveikatai. Pavasario laikotarpiu daugelio žmonių galvos oda išsausėja, dėl to atsiranda pleiskanos, o šios skatina plaukų slinkimą. Taip pat nenustembame išgirdę apie praradusius žvilgesį plaukus. Visas šias problemas galima išspręsti, jei tik per šį sezoną rūpinsitės savo plaukais. Pavasarinė plaukų priežiūros rutina yra privaloma, jei norite, kad Jūsų plaukai išliktų žvilgantys ir sveiki. Štai keletas naudingiausių plaukų priežiūros patarimų, kurie padės pasiekti norimą rezultatą.

Unikalūs produktaiDOUGLAS EKSPERTO PASIRINKIMAS: WELEDA plaukus stiprinantis tonikas su rozmarinais

GrožisBIOSILK – šilko proteinų terapija sveikesniems plaukams

BIOSILK ir šilko linija – visiška klasika, kuri papirko didelę dalį savo pirkėjų. Kodėl? Kaip veikia? Kam tinka ir kuo ši linija ypatinga? Apie tai ir paplepėkime.

PatarimaiSausi ir trupantys plaukai? 4 patarimai tam spręsti

Plaukais, kaip ir veido ar kūno oda, reikia nuoširdžiai rūpintis. Jei vėsiuoju metų laiku su jais susitvarkyti dar gana lengva, tai orui šylant tą padaryti gali būti vis sunkiau. O jei dar plaukai dažomi ar dažnai naudojamos formavimo priemonės, kiekvieną kartą į rankas paėmus šepetį susierzinimas garantuotas.

Kaip tai išspręsti? Štai 4 paprasti kasdieniai patarimai tau.

Naujienų apžvalgaDOUGLAS HAIR: atsinaujinusi ir pasipildžiusi linija plaukams

Skubu pasidalinti nuostabiomis naujienomis! Taip mėgstama DOUGLAS HAIR linija ne tik visiškai atsinaujino, bet ir pasipildė keliomis naujomis linijomis. Dabar kiekviena surasite būtent sau tinkantį produktą. Lengvai, greitai ir kokybiškai.