Posts with tag

plaukams

Patarimai6 patarimai, kaip atgaivinti plaukus pavasarį

Plaukai – vienas iš moters aksesuarų, galintis pakeisti bet kokį įvaizdį. Nors ir žinome, kad plaukų puoselėjimui reikia skirti tiek pat laiko ir dėmesio, kiek veido odos priežiūrai, kažkodėl plaukai dažnai būna pamiršti. To pasekoje tenka rūpintis nusilpusiais, lūžinėjančiais ir išsišakojusiais galiukais. Pereinamuoju sezonu yra be galo svarbu pasirūpinti, kad po šaltos žiemos nusilpę ir temperatūrų kaitos nualinti plaukai spėtų atsigauti ir atėjus šiltiems orams, jie būtų sveiki bei spindintys!

GrožisJOICO - džiaugsmo kupinoms sruogoms

Juk visi žinome tą sveikų, švelnių ir žvilgančių plaukų jausmą, kai šukuoji, lieti pirštais, jauti ant skruostų, pečių. Jei gatvėje su pavydu palydite nuostabių plaukų savininkes, jums verta paskaityti šį blog’ą ir galiausiai - išmėginti JOICO produktus

Patarimai2022-ieji. Madingiausios plaukų spalvos

Plaukai – vienas iš moters aksesuarų, galintis pakeisti bet kokį įvaizdį. Nors ir žinome, kad plaukų puoselėjimui reikia skirti tiek pat laiko ir dėmesio, kiek veido odos priežiūrai, kažkodėl plaukai dažnai būna pamiršti. Kad būtum madinga, tiesiog būtina sekti plaukų šukuosenų bei spalvų tendencijas. Jūsų patogumui „Douglas“ plaukų priežiūros ekspertė išskiria 4 plaukų spalvas, kurios bus madingiausios ateinančiais metais.

Unikalūs produktaiDOUGLAS EKSPERTO PASIRINKIMAS: WELEDA plaukus stiprinantis tonikas su rozmarinais

Unikalūs produktaiDOUGLAS EKSPERTO PASIRINKIMAS: SAPHIRA kaukė - mineralinis purvas plaukams

SAPHIRA Healing Mineral Mud kaukė - mineralinis purvas plaukams

Unikalūs produktaiDOUGLAS EKSPERTO PASIRINKIMAS: NANOGEN Keratin Hair Fibres

NANOGEN Keratin Hair Fibres - plaukų efektą sukurianti pudra - skaidulos.

Unikalūs produktaiDOUGLAS EKSPERTO PASIRINKIMAS: "Sisley Pre-Shampoo Purifying Mask"

Valomoji kaukė plaukams su baltuoju moliu.

PatarimaiSausi ir trupantys plaukai? 4 patarimai tam spręsti

Plaukais, kaip ir veido ar kūno oda, reikia nuoširdžiai rūpintis. Jei vėsiuoju metų laiku su jais susitvarkyti dar gana lengva, tai orui šylant tą padaryti gali būti vis sunkiau. O jei dar plaukai dažomi ar dažnai naudojamos formavimo priemonės, kiekvieną kartą į rankas paėmus šepetį susierzinimas garantuotas.

Kaip tai išspręsti? Štai 4 paprasti kasdieniai patarimai tau.

GrožisBiosilk atgaiva Tavo plaukams

Biosilk šampūnas, kondicionierius, serumas bei nuo karščio apsauganti dulksna – viskas ko reikia Tavo sveikiems plaukams.

 

GROŽIO PASAULIS DABAR DAR ARČIAU TAVĘS!

Atsisiųsk mūsų programėlę!