Posts with tag

plaukų priežiūra

GrožisBiosilk atgaiva Tavo plaukams

Biosilk šampūnas, kondicionierius, serumas bei nuo karščio apsauganti dulksna – viskas ko reikia Tavo sveikiems plaukams.

 

Naujienų apžvalgaCOLLISTAR naujiena - miceliniai šampūnai!

COLLISTAR - tai itališkos prabangos ir profesionalumo prekinis ženklas. Tai kompanija, kuri leidžia tikėtis kokybiškų ir veiksmingų produktų. Turiu itin silpnus, sunkiai augančius, garbanotus plaukus, dėl to jiems reikalinga ypatinga priežiūra. Naudoju tik profesionalias, geras ir veiksmingas priemones, dėl to, kai gavau išbandyti COLLISTAR naujienas labai apsidžiaugiau.

Naujienų apžvalgaALTERNA naujienos: prabangi priežiūra glotniems plaukams

Atidi priežiūra reikalinga ne tik odai, bet ir plaukams. Dažnas jiems skiria tikrai mažiau dėmesio ir nusprendžia, kad ši sritis nėra verta didesnių investicijų. Taigi pirmiausia siūlau išsiaiškinti, kuo šioje rinkoje išsiskiria prabanga alsuojantys ALTERNA ir kuo pastaruoju metu jie džiugina savo gerbėjus.

Naujienų apžvalgaVasariškos COLLISTAR naujienos: nuo plaukų priežiūros iki mikromagnetinių kaukių

Šią vasarą COLLISTAR pasitinka kaip reikiant pasiruošę.  Asortimentas pasipildė itin aktualiais produktais plaukams po saulės, apsauginėmis priemonėmis, inovatyviomis magnetinėmis kaukėmis. Nekantrauju visa tai jums pristatyti. O šį tą ir priminti.

Naujienų apžvalgaDOUGLAS HAIR: atsinaujinusi ir pasipildžiusi linija plaukams

Skubu pasidalinti nuostabiomis naujienomis! Taip mėgstama DOUGLAS HAIR linija ne tik visiškai atsinaujino, bet ir pasipildė keliomis naujomis linijomis. Dabar kiekviena surasite būtent sau tinkantį produktą. Lengvai, greitai ir kokybiškai.

Naujienų apžvalgaHair Rituel by SISLEY: nauja kompleksinė priežiūra plaukams

SISLEY, pristatydami Hair Rituel liniją, sakė : “plaukų priežiūra – nauja odos priežiūra”. Perspėju, tai gali iš pagrindų pakeisti jūsų požiūrį!

GrožisNATŪRALI PAGALBA PLAUKAMS

Kosmetikos gamintojai kuo toliau, tuo dažniau atsigręžia į gamtą. Mūsų grožiui puoselėti  pasitelkia geriausius jos turtus ir tuo pat metu saugo aplinką. Tuo vadovaujasi ir DOUGLAS NATURALS. O šį kartą jie atskleidžia paslaptį, kaip galima natūraliai pasirūpinti plaukais.

Naujienų apžvalgaATRASK BŪDĄ, KAIP TURĖTI PAVYDĄ KELIANČIUS PLAUKUS

Purūs, žvilgantys ir sveiki plaukai – štai kokio rezultato tikimės iš kiekvieno išbandyto produkto plaukams. Ir šie ieškojimai yra nesibaigiantis procesas. Vis ieškom, perkam ir bandom naujas priemones. Ir net jei kažkas labai tiko ir patiko, vis tiek anksčiau ar vėliau vėl leisimės į ieškojimus. Kodėl? Todėl plaukas prie to paties produkto ilgainiui pripranta ir poveikis gali jau ne taip džiuginti, kaip tai darė iki šiol.

Naujienų apžvalgaPROFESIONALI PLAUKŲ PRIEŽIŪRA NAMUOSE – MISIJA (NE)ĮMANOMA?

Ar ir jūs jaučiate tą jauduliuką, kai nusiperkate naują šampūną, ar kitą plaukų priežiūros priemonę, ir skubate tuoj pat ją išbandyti? Ar ir jums tenka nusivilti nauju pirkiniu ir suprasti, kad įsigijote dar vieną niekuo neypatingą produktą? Lankantis pas plaukų stilistus galima pasimėgauti įvairiomis plaukus puoselėjančiomis procedūromis. Išėjus, plaukai atrodo stulbinančiai ir natūralu, kad tokio rezultato norisi po kiekvieno plovimo. Į salonus neprilakstysi, o ir toli gražu ne kiekvienas gali leisti milžiniškas sumas prabangioms plaukų priežiūros priemonėms. Tai ką daryti? Ar profesionali plaukų priežiūra namuose yra misija (ne)įmanoma?
Registracija žaidime »

Laimėk elektrinį paspirtuką arba kitus EISENBERG prizus!

Pirk 2 ar daugiau prekės ženklo EISENBERG "START" linijos produktų, registruokis
ir laimėk: vieną iš 2 elektrinių paspirtukų KUGOO ES2, vieną iš 3 EISENBERG "START" linijos rinkinių arba vieną iš 20 EISENBERG "START" linijos produktų!

REGISTRUOKIS »