Mokėk tik už produktus - pristatymas NEMOKAMAS iki mėnesio pabaigos!

Posts with tag

Shiseido

Unikalūs produktaiDOUGLAS EKSPERTO PASIRINKIMAS: novatoriškas SHISEIDO ULTIMUNE serumas

Video blog'asNeigiamą aplinkos poveikį neutralizuojanti veido odos rutina

Padėk savo pavargusiai odai ir padovanok tikrą antioksidantų kokteilį! Žiūrėk video pamoką ir sužinok, kaip padėti grąžinti natūralų odos švytėjimą ir neutralizuoti neigiamą aplinkos poveikį.

Video blog'asKokį įvaizdį pasirinkti klasikinėms šventėms?

Naujienų apžvalgaNaujosios SHISEIDO veido kaukės smagiai ir efektyviai odos priežiūrai

SHISEIDO pastaruoju metu sparčiai atnaujina savo siūlomą asortimentą. Jau daugelio akį patraukė stipriai pakitusi dekoratyvinės kosmetikos pasiūla, bet dar gerokai prieš tai pirmuosius pokyčių žingsnius žengė odos priežiūra.

Naujienų apžvalgaSHISEIDO Expert Sun: kaip prisijaukinti piktą saulę?

Pats laikas pasiruošti tingiam poilsiui, šilumai ir saulės vonioms. Tam, kad jos būtų malonios ir nepadarytų odai žalos, SHISEIDO šį sezoną pasitinka atsinaujinę ir savo EXPERT SUN kolekciją papildę patobulintais galingais produktais.

Naujienų apžvalgaDOUGLAS: kaip atlikti tobulą akių pravedimą su SHISEIDO

Naujienų apžvalgaSHISEIDO WASO: viskas, kas geriausia, gimsta gamtoje

Kuo toliau, tuo labiau visi pradeda atsigręžti atgal į gamtą. Mes esame jos dalis, iš jos semiamės įkvėpimo ir su bandome su ja atkurti prarastą harmoniją. Maistas, gyvenimo būdas ir mąstymas – viskas yra vienos dermės dalys.

GrožisDRAUGIŠKA SAULĖ VISAI ŠEIMAI

Vasara dar tik įsibėgėja, tad vieni mūsų jau atostogauja arba neilgai trukus leisis apkabinami saulės. Nesvarbu, gal keliaujate į paplūdimį, o gal ruošiatės daugiau laiko praleisti lauke. Abiem atvejais jums reikalinga apsauga. Ir šį kartą noriu pakalbėti apie tikrai dėmesio vertą produktą. Štai 3 rimtos priežastys tam: itin didelė apsauga; atsparus vandeniui; tinka visai šeimai!

Naujienų apžvalgaVISADA LYG GERIAUSIOJE NUOTRAUKOJE

Yra dienų, kai oda atrodo nepriekaištingai, bet yra ir tokių, kai norisi užsidėti didžiausius akinius nuo saulės ir pasislėpti nuo viso pasaulio. Naujausios technologijos labai padėjo bent jau nuotraukose atrodyti nepriekaištingai.  Net ir labiausiai pavargusią odą vienu spustelėjimu galima užmaskuoti tam tikrais filtrais. O jei pasakysiu, kad visada gali atrodyti taip, lyg žvelgtum iš patobulintos nuotraukos?

Naujienų apžvalgaDOUGLAS: nepriekaištingai atrodanti oda su SHISEIDO