Posts with tag

veido kaukės

Naujienų apžvalgaORIGINS veido kaukės: kurią pasirinkti?

Valančios, drėkinančios, detoksikuojančios, gaivinančios, suteikiančios švytėjimo, stangrinančios... Šį sąrašą galima tęsti ir tęsti. Turbūt pastebėjot, kad ORIGINS per pastaruosius metus atnaujino ne tik pakuočių dizainą, bet po truputį tobulina ir patį asortimentą. Taigi pakalbėkim apie karštas naujienas, pastaruosius pokyčius ir išsiaiškinkim, kurią veido kaukę išsirinkti.

GrožisŠiandien desertui... veido kaukės

Kaip po skanių pietų norisi paragauti saldaus deserto, taip pat kartais ir po kasdienės odos priežiūros rutinos norisi pasilepinti veido kauke. Tai nereikalauja daug laiko ar pastangų, bet leidžia džiaugtis efektyviu rezultatu ir tiesiog skirti kelias akimirkas tik sau.

Naujienų apžvalgaVasariškos COLLISTAR naujienos: nuo plaukų priežiūros iki mikromagnetinių kaukių

Šią vasarą COLLISTAR pasitinka kaip reikiant pasiruošę.  Asortimentas pasipildė itin aktualiais produktais plaukams po saulės, apsauginėmis priemonėmis, inovatyviomis magnetinėmis kaukėmis. Nekantrauju visa tai jums pristatyti. O šį tą ir priminti.

Naujienų apžvalgaDOUGLAS: veido kaukė kitaip - linksmiems žiemos vakarams

Registracija žaidime »

Laimėk elektrinį paspirtuką arba kitus EISENBERG prizus!

Pirk 2 ar daugiau prekės ženklo EISENBERG "START" linijos produktų, registruokis
ir laimėk: vieną iš 2 elektrinių paspirtukų KUGOO ES2, vieną iš 3 EISENBERG "START" linijos rinkinių arba vieną iš 20 EISENBERG "START" linijos produktų!

REGISTRUOKIS »