Posts with tag

veido odos priežiūra

Patarimai5 žingsnių veido odos priežiūros rutina

Norint turėti gražią ir sveiką veido odą, labai svarbu yra ją tinkamai prižiūrėti. Sėkminga veido priežiūra reikalauja kruopštumo. Nepakanka tiesiog nuvalyti ar nuplauti veido ir nors nėra nustatytų standartų visiems, kaip tinkamai rūpintis veido oda, turime suprasti, kad tinkamos priemonės ir rutina, gali būti raktas į sėkmę. 

Naujienų apžvalgaDRIU BEAUTY Wise Cosmetics veido kremai mišriai ir jautriai odai. Kurį pasirinkti?

Visai neseniai susipažinau ir apžvelgiau tikrai nuostabias DRIU BEAUTY plaukų priežiūros priemones galvos odai. Ši patirtis sužadino smalsumą ir norą pasinerti į dar vieną kelionę. Tad šį kartą pakalbėkime apie DRIU BEAUTY Wise Cosmetics veido odos priežiūros liniją.

PatarimaiKaip atgaivinti ir paruošti veido odą vasarai?

Artėjant vasarai visi nekantraujame ir džiaugiamės, kad pagaliau galėsime maudytis saulės voniose ir įgauti taip trokštamą bronzinį įdegį. Tačiau žiemos šalčių ir vėjų, sauso patalpų oro išvargintai odai saulės spinduliai gali būti ypač žalingi. Temperatūros kaita paveikia ne tik odos paviršių, bet ir gilesnius jos sluoksnius. Todėl, jei norime išvengti odos išsausėjimo, jautrumo aplinkos faktoriams ir senėjimo žymių, turime tinkamai paruošti odą vasaros sezonui. DOUGLAS odos priežiūros ekspertė Žydrūnė Miliukaitė dalinasi naudingais patarimais kaip tinkamai pasirūpinti savo veido oda prieš vasarą.

PatarimaiPo ilgos žiemos odai trūksta švytėjimo? Patariame, kaip jį susigrąžinti!

Atraskite švytėjimo suteikiančią odos priežiūros rutiną ir paruoškite savo odą pavasariui. Po atšiaurios žiemos jūsų odą reikia atgaivinti. Toliau pateikiame keletą patarimų.

 

Naujienų apžvalgaVeido odos priežiūros priemonių naujienos

Nauji metai – nauja, patobulinta veido odos priežiūros rutina. Šaltuoju metų laikotarpiu itin svarbu prižiūrėti odą: švariai ją nuvalyti, drėkinti ir pamaitinti. Kosmetikos ir parfumerijos tinklas DOUGLAS savo asortimentą papildė dvejomis natūralios sudėties odos priežiūros priemonių linijomis! Pristatome LUNAR GLOW ir Q + A odos priežiūros priemonių linijas bei jų produktus. Šių linijų produktai yra efektyvaus poveikio, praturtinti natūraliomis medžiagomis, beveik visi asortimente esantys produktai yra veganiški. 

GrožisViskas apie odos priežiūrą žiemą + vertingi patarimai odos jaunystei

Douglas odos priežiūros ekspertė Žydrūnė Miliukaitė (XX) išduoda, kaip prižiūrėti odą šaltuoju metų laiku ir kokios priemonės bei įpročiai mums dovanos jauną, stangrią odą taip ilgai, kaip to norime.

GrožisMIZON: sraigių ekstraktas tavo grožiui

MIZON garsėja savo pažangiais sprendimais, kokybe ir gebėjimu sukurti nepriekaištingą odos priežiūros rutiną kiekvienam odos tipui. Viena pagrindiniu sėkmės paslapčių – sraigių ekstraktas. Apie jį ir pakalbėkime.

Naujienų apžvalgaAr jau išbandei populiarius PIXI odos priežiūros produktus?

PIXI produktai jau kurį laiką žingsnis po žingsnio veržiasi ir į lietuvių kosmetines. Šiandien siūlau susipažinti su mano mėgstamiausiomis odos priežiūros priemonėmis iš jų asortimento. Ar populiariausios prekės iš tiesų tokios nuostabios?

Naujienų apžvalgaPAYOT grožio ritualas: veido mankšta ir drėgmės balansas

Beveik 100 metų patirtis, pripažinimas visame pasaulyje, istoriją pakeitusi moteris ir išskirtinis grožio ritualas. Kviečiu susipažinti su PAYOT paslaptimis!

PatarimaiLaiminga oda – švytinti oda

Keičiasi makiažų, šukuosenų, aprangos tendencijos. Bet vienas dalykas niekada nesikeičia. Madingiausia oda – graži oda. Ji ligi, švari, švelni ir švytinti. Švytinti ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus. Ir tai padaryti yra kur kas lengviau nei galėtum pagalvoti.