Posts with tag

veido prausiklis

Naujienų apžvalgaVienas, du, trys ir tavo oda spindi!

Dabartiniais, didelės pasiūlos, laikais, odos priežiūros priemones išsirinkti gali būti ne tokia jau ir lengva užduotis. Kartais visai gerai, kai pats gamintojas aiškiai surikiuoja naudotinų priemonių eiliškumą. ONE.TWO.FREE!

PatarimaiGaliu lažintis, iki šiol šį prausiklį naudojai neteisingai!

2 puikios makiažo valymo priemonės iš Clinique.

Naujienų apžvalgaSužinok, kokias naujienas iš Korėjos pristato TONYMOLY!

Išskirtinis korėjietiškos odos priežiūros kosmetikos prekės ženklas pristato naują liniją

Vital Vita 12.

12 vitaminų kompleksas, kuris pasirūpins Tavo veido odos švara, ją sudrėkins ir suteiks jaunatviško švytėjimo.

O išskirtiniai ir patogūs naudoti buteliukai stilingai papildys tavo vonios kambarį.

Naujienų apžvalgaNesenstančios odos paslaptis pagal Paris Hilton!

Paris  Hilton – 37 metų verslininkė, DJ, buvusi realybės šou žvaigždė, modelis ir dainininkė. Ji viena žinomiausių socialinės medijos žvaigždžių, sukūrusi save kaip „brendą“ dar prieš Kim Kardashian, Gigi Hadid ar Kylie Jenner. Ji pirmoji nutiesė kelią infuenceriams ir parodė, jog socialinė medija gali būti puikia verslo platforma. Šiais laikais Paris Hilton – puiki veslininkė, sukūrusi milijoninį verslą kosmetikos pasaulyje vos per keletą metų. Jos paskutinis sukurtas produktas tai – prabangi veido odos priežiūros linija, skirta kovai su raukšlėmis ir senėjimu.

Naujienų apžvalgaGaivūs pavasario vėjai iš ORIGINS

Pavasaris džiugina ne tik po truputį bundančia gamtą, bet ir kosmetikos naujienų gausa. Jų gretose stovi ir ORIGINS su tikrais gaivos gūsiais tavo nepriekaištingai odos priežiūrai.

Patarimai15 produktų, kuriuos privalai turėti savo kosmetinėje

Tiek tikros profesionalės, tiek pirmus žingsnius žengiančios kosmetikos gerbėjos po truputį kaupia produktus be kurių neįsivaizduoja savo pasiruošimo dienai.  Šį kartą ir noriu susikoncentruoti į tą must have sąrašą. Tai 15 produktų, su kuriais bet kur ir bet kada lengvai susikursite net patį įmantriausią makiažą arba pagyvinsite savo įvaizdį.

Naujienų apžvalgaSHISEIDO WASO: viskas, kas geriausia, gimsta gamtoje

Kuo toliau, tuo labiau visi pradeda atsigręžti atgal į gamtą. Mes esame jos dalis, iš jos semiamės įkvėpimo ir su bandome su ja atkurti prarastą harmoniją. Maistas, gyvenimo būdas ir mąstymas – viskas yra vienos dermės dalys.