Posts with tag

veido priežiūra

GrožisAr tikrai padarei viską, kad Tavo oda būtų nuostabi?

Leisk Collistar priemonėms pasirūpinti Tavo kūno odos švelnumu ir natūraliai atrodančiu veido odos įdegiu.

Naujienų apžvalgaTHE ORDINARY: kaip susikurti teisingą odos priežiūros ritualą?

THE ORDINARY prekės ženklas, nors ir gana jaunas, tačiau tikrai labai žinomas visame pasaulyje.  Aiški, klinikiniais tyrimais ir funkcionalumu paremta misija bei prieinamos kainos santykis netruko sukaupti armiją gerbėjų. Bet kaip nepasiklysti ir tinkamai sukurti teisingą odos priežiūros ritualą? Renkantis neatsakingai ne tik kad nenudžiugins trokštamas rezultatas, bet gali iškilti ir nemalonių reakcijų.

Naujienų apžvalgaNesenstančios odos paslaptis pagal Paris Hilton!

Paris  Hilton – 37 metų verslininkė, DJ, buvusi realybės šou žvaigždė, modelis ir dainininkė. Ji viena žinomiausių socialinės medijos žvaigždžių, sukūrusi save kaip „brendą“ dar prieš Kim Kardashian, Gigi Hadid ar Kylie Jenner. Ji pirmoji nutiesė kelią infuenceriams ir parodė, jog socialinė medija gali būti puikia verslo platforma. Šiais laikais Paris Hilton – puiki veslininkė, sukūrusi milijoninį verslą kosmetikos pasaulyje vos per keletą metų. Jos paskutinis sukurtas produktas tai – prabangi veido odos priežiūros linija, skirta kovai su raukšlėmis ir senėjimu.

Naujienų apžvalgaLUMENE Arctic Hydra Care - sausos ir dehidratuotos odos gelbėtoja!

Kai išėjus iš namų šaltą, darganotą žiemos rytą kepurės, šaliko, pirštinių ir šiltos striukės nebeužtenka, kad apsaugoti odą, tenka apsvarstyti naują odos priežiūros rutiną. Lumene - iš Suomijos kilęs prekinis ženklas, puikiai žinantis, kaip pasirūpinti oda sunkiausiomis ir šalčiausiomis žiemos dienomis. Jų įkvėpimu tapo moteris, kuri gyvena šiaurėje ir pastoviai patiria minusinę temperatūrą. Manau, vien dėl to galima pasikliauti šią kompaniją. Pačiai teko gyventi tris mėnesius Suomijoje, kur pastoviai pučia atšiaurūs vejai ir stingdo baisus šaltis. Dėl to, kai į rankas pakliuvo naujausia Lumene "Arctic hydra care" linija, neabejojau jos gydančiomis savybėmis.

Naujienų apžvalgaBotulinui prilygstanti priemonė namų salygomis?

Kai imi pastebėti smulkias raukšleles ant veido, nejučia imi dairytis tos vienos ir stebuklingos priemonės, kuri padės užkirsti joms kelią. Nuo gausybės įvairių priemonių ir pasiūlymų gali susisukti galva. O kur dar patarimai nesiraukyti, nesišypsoti! Jokiais būdais! Juk emocijos, tiek geros, tiek blogos, mus puošia ir daro išskirtinėmis. Dėl to manau, jog pristatydama inovatyvią, Vokietijoje sukurtą, priemonę padėsiu atrasti kažką naujo ir efektyvaus.

Naujienų apžvalgaERBORIAN: nepriekaištingos odos paslaptys iš Korėjos

Korėjiečių moterys ir merginos visada išsiskyrė savo tobula ir tiesiog nepriekaištinga oda. Kas nenorėtų visada atrodyti būtent taip? Dabar tai pasiekti pasidarė dar lengviau, nes pagaliau mus pasiekė ERBORIAN – grožio skleidėjai tiesiai iš Korėjos.

Naujienų apžvalgaEISENBERG PARIS: nuo meilės kurti iki prabangios kosmetikos linijos

Gera žinia toms, kas pasiilgo EISENBERG PARIS – jie grįžo! Dar geresnė žinia toms, kurios apie šį ženklą anksčiau nieko negirdėjo, nes dabar turės progą susipažinti ir pamilti jų produktus. Siūlau pasinerti į be galo įdomią jų susikūrimo istoriją ir bent akies krašteliu žvilgtelėti į jų produktus.

Naujienų apžvalgaDOUGLAS FOCUS: 6 odos priežiūros linijos tobulai odos priežiūrai (I)

DOUGLAS odos priežiūros lentyna dar niekada nebuvo tokia spalvota. Ir joje dar niekada nebuvo taip paprasta susirasti produktus, kurie idealiai patenkins tavo odos poreikius. Ar jau susipažinote su DOUGLAS FOCUS?

Naujienų apžvalgaDOUGLAS: veido valymas su FOREO

Naujienų apžvalgaNAUJOKAI STARSKIN IR JŲ NEĮTIKĖTINI LAIMĖJIMAI PER PIRMUOSIUS METUS

18 grožio naujovių, 12 nominacijų, 9 grožio apdovanojimų, 25 šalys, >2000 prabangių parduotuvių Europoje ir Viduriniuosiuose Rytuose , 2017m. sausį žengti žingsniai Jungtinėse Amerikos Valstijose – ir tai tik pati pradžia!
Registracija žaidime »

Laimėk elektrinį paspirtuką arba kitus EISENBERG prizus!

Pirk 2 ar daugiau prekės ženklo EISENBERG "START" linijos produktų, registruokis
ir laimėk: vieną iš 2 elektrinių paspirtukų KUGOO ES2, vieną iš 3 EISENBERG "START" linijos rinkinių arba vieną iš 20 EISENBERG "START" linijos produktų!

REGISTRUOKIS »